Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Uzi77 »

mexican ty si asi mexican nebo tatar za prve si přepni jazyk klavesnice ať nepíšeš místo z y lampo :lol: napsal sem ze s ni muzes jezdit ale nesmis zpusobyt nehodu jelikož nemusí pojišťovna proplatit škody ktery zaviníš. tuhle informaci sem si nevycucal z prstu řekli me ji až na dopravním jak sem si šel pro značku a nechapu proč sem pišeš to že ti prodlužovali platnost převozní značky to je snad uplne jedno to s tim nema nic společnyho omg a už s tebou o tom nebudu diskutovat ](*,) ](*,) ](*,)
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Reklama
 

Vitik
Příspěvky: 7
Registrován: 11 pro 2008, 12:13
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Vitik »

Laxius píše:Jj, sme tu tusim viaceri ktori by sme potrebovali poriesit opravu laku :) Cena, praca (co vsetko striekali na ako velkej ploche) a nejake detaily by naozaj bodli...

Stalo to na muj vkus moc :-D Cena prace 490 nebo kolik inzeruji na tabuli v servisu, ale realne je u nektrych praci az 750,-. Fakturu se mi nechce hledat, mam v papirech bordel :(
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

Uzi77 mily kolega, ty nediskutujes... ty len tipujes.. pisal som ze v pripade leasu alebo uveru je auto poistene ked vychadza z autosalonu. Teda nehodu sposobit mozes (velmi zaujimava vec s novym autom, ale budiz)

druha vec o platnosti znacky - iste sa nenahnevas, ale pisal som do vlakna Prodejci v Brne, kde som auto kupil. Teda z hladiska praxe to mam aj napriet tvojej nevoli vyskusane na vlastnej kozi. Kolega sa pytal preco nemoze na cestu. Ja som mu napisal ze moze, pokial

1, prevozna znacka je platna (vid peciatka a tadum predajcu)
2, automobil ma zelenu kartu - doklad o zaplateni povinneho rucenia

takze ak ospravedlnis, tak pokial mas skusenosti s predajcami v brne tak sem nieco napis.. ak nie, tvoje nazoy si radi precitaju ludia co kupovali auto niekde inde
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
franta_i30cw
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 bře 2009, 22:11

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od franta_i30cw »

Mě čeká převzetí za pár dnů a bude to moje první auto, takže nemám moc představu co
se bude dít. Maco, proč vlastně musíš čekat?
Předpokládám, že s převzetím vozu dostanu veškeré doklady a můžu tak druhý den na magistrát pro značky ne? A ty předpokládám, že dostanu na počkání. Nebo se pletu?
i30cw Comfort 1.6i Nošovice
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od De&d »

Uzi77: já mám teda info stejný jako Mexican.
Jo a u tebe to je nejen CapsLock, ale i tvoje :...ŘEKLY" , je super.
i30 1.4 Cmf KimShit
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od matysekul »

Předpokládám, že s převzetím vozu dostanu veškeré doklady a můžu tak druhý den na magistrát pro značky ne? A ty předpokládám, že dostanu na počkání. Nebo se pletu?
Záleží na tom, kdy a jak jsi platil.Dovozce vydá TP k autu,až když dostane od prodejce peníze.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Vitik
Příspěvky: 7
Registrován: 11 pro 2008, 12:13
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Vitik »

Ja mel prevozku 15, v Brne je totiz strasne moc okynek na evidenci vozidel, dokonce tolik, ze ani na podruhy me to typek neprihlasil, musel jeste potreti.
Doplnek: prevozka plati 10 dni, kdyz skonci platnost, vyda prodejce novou. Pri jizde s prevozkou je treba mit doklad o koupi (kupni smlouva) a doklad o povinnem ruceni.
Naposledy upravil(a) Vitik dne 13 dub 2009, 11:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

Vitik v Brne na magistrate (myslim ze je len jeden - pri Knihovne) sa oplati hned rano o 8.00 vytiahnut listok, zalezi ake cislo clovek ma ak je velke tak treba pocitat cca 40 za hodinu a dojst presne - samo zalezi kde pracujes... ak aj tvoje cislo slo, tak na info to ohlasis a vyvolaju ta ako dalsieho.. urobilo to uz par ludi, ja som to spravil tiez.. cele to trvalo 5 minut rano a pred dvanastou cca 20 minut aj s vydanim znaciek.. medzitym som bol v praci

dalsia moznost je ta, ze predajca to vybavi - myslim za 500 kc, to je riesenie pre ludi co nemaju cas resp nemeozu tam sediet pol dna.. praca magistratu v Brne sa mi ale paci a rozdiel oproti napriklad OR PZ Martin je giganticky
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Vitik
Příspěvky: 7
Registrován: 11 pro 2008, 12:13
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Vitik »

No, ale abys dostal listek v 8:00 kdyz otevrou, je nejlepe tam prijit 7:15. Onehda jsem dosel 7:25 a mel Nr.111. Zavidim kolegum z Vyskova, kde je na 10x mensi aglomeraci (co do poctu obyvatel) 5x mene prepazek.
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od De&d »

Já si raděj připlatil u prodejce, těch 6-700,- mně za ty nervy a případný cesty tam a zpět nestálo.
Navíc v ceně auta se ty prachy rozhodně ztratily.
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od tatchwud »

De&d píše:Já si raděj připlatil u prodejce, těch 6-700,- mně za ty nervy a případný cesty tam a zpět nestálo.
Navíc v ceně auta se ty prachy rozhodně ztratily.
Asi tak,není nad to,když si přijdu pro auto se značkou a jako prostě, že hned jedu..... :D/
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Gandalf »

Mě taky prodejce prodlužoval platnost "převozky", ale už jsem věděl, že je na cestě z Prahy a tak jsem si termín na brněnské evidenci vozidel objednal elektronicky na den a hodinu přesně. Pak jsem tam jen přijel a po cca. 8 min odcházel. Udělal jsem to i při odhlašování starého a vše v pohodě. Jen to chce objednávat pár dnů předem přímo na jejich internet. stránkách - je tam na to spec. odkaz.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

cekam az prodejci dojde velkej technicak, az potom se muzou vyrizovat znacky atd, zaplatil jsem si 600,- v autosalonu, vyridi mi to oni. Rekli mi, ze technicak dojde tak asi za 10 dni (ode dne kdy jsem zaplatil)...takze cekam, hehe, co delat. Radsi s autem nejezdim, nahoda je blbec, kdybych do nekoho ducnul a nefungovalo mi kvuli docasne znacce povinny ruceni a musel jsem to calovat sam...nestoji me to za to. Mimochodem proc neni velkej technicak pripravenej spolu s novym autem?? Jak uz jsem psal drive, je to ma 1. koupe auta, takze sorry za asi blbe dotazy :)
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Gandalf »

To s velkým techničákem je systémové opatření generálního republikového dovozce Hyndai ČR, které taky dost dobře nechápu, zvláště když nejsou schopni lhůty dodání TP zkrátit na 1, max. 2 dny.
Ale co se týká pojistky (odpovědnostní), tak je v pojistné smlouvě dočasně uveden VIN a to je pro identifikaci plně dostačující. Není třeba uvádět číslo "kovové" RZ. Když jsem si uzavíral pojistnou smlouvu elektronicky na webu allianzdirect.cz, tak tam mají předpřipravené extra kolonky pro nová, ještě nepříhlášená vozidla, kde se do doby přidělení RZ uvádí právě VIN. Takže "povinné ručení" 100 % platí, jinak by byl nesmysl ho platit... :-)
Naposledy upravil(a) Gandalf dne 14 dub 2009, 20:50, celkem upraveno 2 x.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od matysekul »

Přeně stejný postup jsem měl i já,akorát jsem jezdil na převozkách pomalu měsíc.Auto zakoupeno 8.12.2008,TP přišel 23.12.2008 odpoledne,auto přihlášeno 4.1.2009.
A na dopravce bych jim taky moc nevěřil.Nedávno jsem se dohadoval kvůli zapsání kol do TP.Tvrdili mi,že to nejde bez souhlasu dovozce.Když jsem napsal e-mail s odkazem na mdcr.cz,tak najednou obrátili a prý to samozřejmě jde a kdo mi to prý říkal,že to nejde.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“