Pokec TUCSON I

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

A od kdy to ma byt ???

Ja jsem mel nejakej letak a tam to bylo do konce minulyho mesice ....
A to byla ta akce, kde byly kontroly zdarma na vozy vyrobene pred rokem 2000....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

lomikar
Příspěvky: 9
Registrován: 03 čer 2006, 22:17

Příspěvek od lomikar »

Jsou to slevy na skladové vozy. Akce platí od 1.7.2006. U Tucsona mají být slevy ve výši 50-100 tis. Kč. Ale asi si to rozebrali rovnou v Praze.
Tonda
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

lomikar píše:Jsou to slevy na skladové vozy. Akce platí od 1.7.2006. U Tucsona mají být slevy ve výši 50-100 tis. Kč. Ale asi si to rozebrali rovnou v Praze.
Jo jo ... to mas asi pravdu ... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

lomikar píše:Jsou to slevy na skladové vozy. Akce platí od 1.7.2006. U Tucsona mají být slevy ve výši 50-100 tis. Kč. Ale asi si to rozebrali rovnou v Praze.
Koukám,že i u Hyundaie to taky tak funguje Praha pupek Evropy!!! :twisted:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
geart
Příspěvky: 7
Registrován: 10 říj 2006, 09:23

Zavazadlovy prostor

Příspěvek od geart »

Dobry den
muzu poprosit stastne majitele TUCSONu o zkusenosti se zavazadlovym prostorem? Uvazuji o koupi, ale velikost 325l se mi jevi jako nedostatecna. Diky
pavel2005
*
Příspěvky: 23
Registrován: 04 dub 2006, 13:11

Příspěvek od pavel2005 »

Ten kufr je skutecne maly. Ja vyhodil papundeklovou desku - dnes uz je tam roleta. Misto toho doporucuji bez techto doplnku a zacernit zadni okno. Pak to lze naplnit az ke stropu. Na dovolenou ale musim vzdy namontovat stresni box. Ja to prevazne pouzivam na dopravu sebe + 1
+ notebook a to bohate staci.
Pokud chcete auto na staly prevoz vice veci, naradi, apod doporucuji jine auto.

Pavel2005
TUCSON 2.0CRDI AT
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Zkušenosti s reklamací

Příspěvek od martin tuscon »

Vážení, jsem velmi zklamán kvalitou vozu, jeho servisováním a následnou reklamací v Butovicích. Spojku mě vyměnili 2x chrastení se ozývá stále už od března a neví co s tím prý je to pár vozů, ale to není pravda, jsou jich stovky. Ještě k tomu po poslední výměně se mě sjeli zadní gumy, řízení táhne doprava, volant je natočen zas doleva. Odřeli mě lité kolo, protože asi servisman neví jak ho pokládat, jestě sloupek a dveře. V přední nápravě na pravé straně klepe to neodstranili ani jednou! Reklamoval jsem vůz, ale neuspěšně. chtěl jsem odstoupit od smlouvy, ale prý to nejsou závady, které brání užívání. To je,ale věc pohledu. Auto stále nemůžou opravit, protože neví čím to je. Bylo mě nabídnuto, že mé auto CRDi elegance za 755 000 a 18 měsiců staré s najetými 36000 odkoupí za 400 000 a zároveň mě nabídnuli jen o 6 měsíců mladší za 630 000!!! Má navíc jen kůži. tohle je nehorázná drzost a výsměch! Já to nevzdám a půjdu klidně před soud a ještě předtim budu kontaktovat některý motoristický časopis. Teď lituji těch ušetřených 150 000 oproti RAVce. Tucson nebrat, teď přemýšlím jak se toho Korejskýho klumpru zbavit!
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ty jsi naivka...fakt ze jo...a vis co, kup si MLko, tam se Ti zarucene nic nepo****:DDD Tucsonu jezdi v republice stovky (mame i dve ve firme), takze podle Tebe tu jezdi jen vadne kusy..ale, ale...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

To neříkám, že všechny jen tak každej třétí nafťák ve slabší verzi který má najeto tak přes 25000km. a ML??? tak ty jsou u nás v práci 2 a hrůza dokonce ten jeden co má 5 let hnije! Otec má RAVku 4 roky a nic nic nic, proste jen prohlídky a má najeto kolem kila.
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Felotron

Příspěvek od Felotron »

U kazdy znacky a kazdyho modelu se najde nepodarenej kus... bohuzel :(
To, ze jsou prodejci zmrdi, je vec jina... :(
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Strasne prehanis...kazdej treti Tucson,, no to je neco...mas to podlozeny?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Podložený??? Mám v pořádku sluch /zatím/ Teď vážně, mě řekli, že to je pár kusů jen v mém okoli jsem oslovil 2 a oba mají ten tentýž problém, pak mě ukázal jeden technik seznam VINek co registrují jen oni a byl pěkně dlouhý. je to slyšet i z venku, pár aut jsem takhle zaregistroval a má-li někdo zájem tak mu to na mém autu předvedu, bydlím kousek od Ruzyně. Jeden technik mě řekl: "vezu auto jen do dílny a už to slyším tak si zapíšu další VINko do seznamu a je to". někomu to chrastí méně a kdoví z čeho na Tucsona přesedl tak to nevnímá tak to zatím ani nehlásí, to mě taky řekl. já pracuji v dopravě 15 let normálně bych nad tím mávnul rukou, jenže je to auto za 3/4 melounu a platil jsem ho já, tak ho chci mít v cajku, ale mezitim mě ho vždycky víc zničí. Měl jsem jít na další výměnu spojky, ale zrušili to, protože prý v Německu zjistili, že to jsou ložiska v převodovce, zkouší to na jednom autě a až najedou pár tisíc tak se teprve bude přes Koreu řešit co dál, svolávačka je pro ně nepředstavitelná, protože takhle mají práce nad hlavu a jedno auto je na den práce, moje tam měli vždycky 2 dny. A já jsem napsal každý třetí, ale nafták, slabší verze a něco víc najeto, takže jestli jich vloni prodali nějakých 700? tak v naftě možná 500? tak přes 100 mozná 150 jich s vadou bude a to jen u nás.
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Je rozdil mezi vadou z vyroby a chybou servisu. kdzyj sem dnes prisel domu, mel jsem chut napsat do zkusenosti s prodejci, jak mi v Auto Hasa Bohusovice n/Ohri 4x pretesnovali prevodovku (vzdy jsem musel platit, slovo reklamace je pro ne spanelskou vesnici) a dnes jsem zjistil, ze vubec neni pridelana, ale visi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Já nebo my máme vadu z výroby, problém je v tom, že šikmoocí nařizovali výměnu komplet spojky a asi zbytečně! To za co můžou v Butovicích je odřený litý kolo, sloupek a dveře. Geometrie v hajzlu 2 sjetý gumy a táhne to ke straně. Na druhou stranu se nedivím, protože starší mechanici se jim vykašlou honit se podle normy a mladý umí prd a až je ve všem proškolí tak jdou stejně jinam, i proto, že špatně platí. další věc, která mě u Hyundaie mrzí je ta, že jim stoupla sláva do hlavy a vedoucí pracovníci jsou arogantní a neustupní ve vyřizování reklamací, protože čím víc ušetří peněz tím mají větší prémie.
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
MaBa
Příspěvky: 4
Registrován: 04 čer 2006, 12:09

Zavazadlový prostor

Příspěvek od MaBa »

Záleží jestli chceš jezdit nebo stěhovat.Jsme tříčlená rodina a zavazadlový prostor nám plně vyhovuje.
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“