Nákup dílů v USA

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od jamie.thomas »

Přes ty redukce je to blbý řešit z Coupe 3G, ale je celkem těždý sehnat za solidní cenu LEDkový světla :-(
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Reklama
 

Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od jamie.thomas »

Super, dokonce tam sou i jedny LED v černym, ale škoda, že to neni celý LED, ale jenom to brzdový :-(

Kolik je aktuální kurz "Zlotých"?
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od KUPIS »

Prodej POl.zlot je 5.60kč!! A v pohodě ti je pošlou na dobírku do čr.
Obrázek
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od jamie.thomas »

KUPIS píše:Prodej POl.zlot je 5.60kč!! A v pohodě ti je pošlou na dobírku do čr.
Tak to je celkem good, ale moc tý Polštině nerozumim. Titulní stranu si přeložim googlem, ale pak už v průběhu objednávky mi to nepřeloží.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od DEDe »

jamie.thomas píše:
KUPIS píše:Prodej POl.zlot je 5.60kč!! A v pohodě ti je pošlou na dobírku do čr.
Tak to je celkem good, ale moc tý Polštině nerozumim. Titulní stranu si přeložim googlem, ale pak už v průběhu objednávky mi to nepřeloží.
tam napis maila v cestine nebo anglictine a oni ti to urcite objednaji i prez mail. tak se to da taky vetsinou resit.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od DEDe »

ja mam ty stribrne a mozna bych je i strelil kdyby byl zajem tak za 1500,-, mam je asi pul roku ale asi bych zmenil trochu styl na jine. Ciste LED lampy taky byly i na kdmstaff uplne nabusene ale staly tusim 9 tisic.

tyhle mam a asi bych je i strelil kdyby byl zajem:
http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-auto ... -s14609509
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od DEDe »

Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od jamie.thomas »

Tak k tvýmu autu se ty chrom hodí, ale u mě by vypadaly blbě, já potřebuju černý a navíc chci ty LED.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od DEDe »

ty led se mi taky libi , ja bych mozna volil taky tmave ale ty led v tom provedeni chromovem vypadaj spickove taky. Ty chromovy ma na tmavsim aute rasty posilal forky ted nedavno ma uplne stejne tak se da i podivat jak chromove vypadaj na tmavsim aute. Je to jen otazka vkusu, ja ted mam auto ciste stribrno cerne tak mozna tmavsi lampy vy to vic dokreslily tezko rict :)

v tom odkazu jsou taky u andy a jsou tam za 150 dolcu plus posta to bude asi podobne jak v tom poslkym obchode. taky nejak cca 3700 tis
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od jamie.thomas »

DEDe píše:ty led se mi taky libi , ja bych mozna volil taky tmave ale ty led v tom provedeni chromovem vypadaj spickove taky. Ty chromovy ma na tmavsim aute rasty posilal forky ted nedavno ma uplne stejne tak se da i podivat jak chromove vypadaj na tmavsim aute. Je to jen otazka vkusu, ja ted mam auto ciste stribrno cerne tak mozna tmavsi lampy vy to vic dokreslily tezko rict :)

v tom odkazu jsou taky u andy a jsou tam za 150 dolcu plus posta to bude asi podobne jak v tom poslkym obchode. taky nejak cca 3700 tis
A máš ty fotky? Abych vidělj, jak to na autě vypadá? Já právě mám teď vzadu carbon křídlo a dopředu budu dávat stejnou kapotu, tak přemejšlim, že vršek auta stříknu na černo a vzhledem k tomu, že i přední lampy mám černý, tak by se černý dozadu hodili více.

PS: Dneska ti odesílám to křídlo :-)
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od dantasik »

Este by chtelo dodat, ze pokud to bude vetsi zasilka nebo se nebude pozdavat na rentgenu dana vec, tak vas vyzve celni urad k udani informaci o placeni a co je to za zbozi, platite pak clo+dph. Takze ta cena na tom nemusi byt konecna. Oni sice ze kdm napisou na obal ze je to darek ale nejak to v praze nezerou. Ja takhle platil kdyz jsem si objendal brzdy. Jinak pokud to bylo neco mensiho tak v poho.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od DEDe »

obrazky mam v podpisu na moje auto .cz tam mam fotek docela dost tak mrkni ;) Sem zvedav kdy to kridlo dostanu na auto sani vozim v kufru uz prez dva mesice a porad neni kdy se k tomu dostat :) ale tohle nebude mozna tak slozite krome toho ze to musim nekde nechat prestrikat na stribrno nevite nekdo kam s tim?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od jamie.thomas »

DEDe píše:obrazky mam v podpisu na moje auto .cz tam mam fotek docela dost tak mrkni ;) Sem zvedav kdy to kridlo dostanu na auto sani vozim v kufru uz prez dva mesice a porad neni kdy se k tomu dostat :) ale tohle nebude mozna tak slozite krome toho ze to musim nekde nechat prestrikat na stribrno nevite nekdo kam s tim?
Myslel sem, že si psal, že máš fotky někoho, kdo tam má ty LED, ale v chromu. Nemyslel sem ty tvoje chrom čirý :-)
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup dílů v USA

Příspěvek od DEDe »

to sme si spatne porozumeli myslel sem na tmavem aute ale ty stejne co mam ja ted , ty led by me taky zajimaly jak vypadaj na aute pokud by to nekdo nekde na netu nasel :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“