Hyundai Coupe - Bohumín

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

michal.filip.dj
**
Příspěvky: 100
Registrován: 29 črc 2008, 21:23
Bydliště: BOHUMÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od michal.filip.dj »

Limitz píše:kola se mě líbí :) jen by to chtělo spíš 17" no a křídlo bych dal nějaké menší a pěkně od blatníku k blatníku :)

No kola byli levné a pěkné :D tak proto je asi mám noo...
Křídlo mám vybráno takovéééé ale kde ho sehnat ? :shock:
Přílohy
_ath_coupe_02f.jpg
_ath_coupe_02f.jpg (110.7 KiB) Zobrazeno 1091 x
Reklama
 

michal.filip.dj
**
Příspěvky: 100
Registrován: 29 črc 2008, 21:23
Bydliště: BOHUMÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od michal.filip.dj »

amaize píše:já a ještě pár nadšenců , jsme to viděli na našem minisrazu v :hyu: Nošovicích , a vypadá to dobře, tak jak to asi Michal chtěl - proti gustu žádný dišputát , kluci - nemůžeme mít stejné oči, a navíc taky jsem viděl první fotky tu na fóru a pak naživo , a co si myslíte ...
Díky, no ted přibudou prahy a difuzor konečně :D/ a xenony
Uživatelský avatar
PetrMartus
*
Příspěvky: 45
Registrován: 22 bře 2008, 15:19
Bydliště: Bohumin

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od PetrMartus »

Mno jo každý si jede podle svýho a komu se to nelíbí možna zavidí:P
Morganka
Příspěvky: 3
Registrován: 18 čer 2009, 10:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Morganka »

Chudak, co Ti spravil zleho, ze sa mu takto mstis? :?
Pysna majitelka Hyundai Coupe FX 2.0 zvaneho aj Kacicka
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od shotik »

nejlepsi je ze nejvic votuneny jsou jednasestky a nam dvoulitrankum delaj mirne receno "vostudu" :) tim ze tam date headcutter ten vykon nedozenete:)))
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
PetrMartus
*
Příspěvky: 45
Registrován: 22 bře 2008, 15:19
Bydliště: Bohumin

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od PetrMartus »

Mno vostudu dělají spíš ti co to nechavají jen tak stát a nesrají se o to :( to je potom ostuda a ti co si do toho kutí tak se aspoň snaží:) :P
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od DEDe »

me se tuning libi ale neco mi prijde takovy "pobertacky" a tuning kterej letel pred par lety na golfech a spol. Treba vase dve coupesa sou krasny u toho cernyho se mi nelibi hlavne to kridlo je to jak pest na oko (ten predni spoiler verim ze nazivo zapadne ale to kridlo mi prijde jeste horsi to nezapadne :) a moc to prehani ten celkove krasnej vzhled. Supr jsou i zatmaveny zadni lampy. Se svicenim to de vyresit kdyz se da neco vic svitivyho nez trapna obyc zarovka a myslim ze to videt bude i pres den.

TO zeleny je taky supr ale zase je prehnanej ten predni spojler kdyby byl vic dokulata a kopiroval auto tak by vypadalo jak zavodni na rally. Pohrali ste si s tim suprove jak rikam az u kayzdyho na jeden detail se mi to libi, jeste to taky obcas dotahnete na nejakej sraz nebo tuning kdyz uz to dalo tolik prace a penez :)

Mate to krasny podle stylu bych si tipoval ze jste mladsi vekove proto vam to tu hafo lidi sejme protoze nekdo komu tahne na 30 (jako me :) a vic by si auto takle (ty hodne kriklave prvky ) vetsinou nedelal :)

Ale podle vseho ta 1.6 je fakt skoda mit tak krasnyho bouraka a jak se vsude dokazuje ze ten rozdil ve spotrebe je mizivej tak je lepsi si opravdu predelavat dvoulitra. Na tuningu co sem byl tak sem parkrat slysel hlasku typu "ty jo ten to ma pekne predelany du se na to podivat doufam ze mi nerekne ze je to 1.6 tka to by u me kleslo " Ale co uz vim jak to chodi clovek si obcas nezjisti vsechno a neudela dobrej kup urcite byste ted za dvoulitra taky radi menili.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od BigPAJA »

michal.filip.dj píše:
Limitz píše:kola se mě líbí :) jen by to chtělo spíš 17" no a křídlo bych dal nějaké menší a pěkně od blatníku k blatníku :)

No kola byli levné a pěkné :D tak proto je asi mám noo...
Křídlo mám vybráno takovéééé ale kde ho sehnat ? :shock:
Mno tak to křídlo je od výrobce ath hinsberger. http://www.ath-hinsberger.de
a mam pocit ze to prodavaj i u nas, je tam nejaky dovozce do cech uvedeny a dokonce mam pocit ze v nasem H servisu to taky prodavaj. Zkusim se ti poptat jestli chces?
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Viki »

michal.filip.dj:
Jo pokračuj! Sem zvědavý na konečný stav. Někomu to přijde přehnané ale mě se to líbí. Je to originál za kterým se každy ohlídne. Chce to pořádný kola a pohrát se zadní partyjí (nové křídlo a nárazník). Bude to pěkný kousek.
Hlavně tam nelep 150 nálepek jak to někteří tuneři dělají [-X
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od pepan »

Viki píše:michal.filip.dj:
Jo pokračuj! Sem zvědavý na konečný stav. Někomu to přijde přehnané ale mě se to líbí. Je to originál za kterým se každy ohlídne. Chce to pořádný kola a pohrát se zadní partyjí (nové křídlo a nárazník). Bude to pěkný kousek.
Hlavně tam nelep 150 nálepek jak to někteří tuneři dělají [-X
=D> tak tak ty nálepky je fakt mazec...když to vidím kolik tam maj nálepek,tak si říkám..to je debil:)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
delphino
**
Příspěvky: 202
Registrován: 30 čer 2008, 15:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od delphino »

nekde jsem cetl, ze ti je 19, kde na to beres :mrgreen: . Jinak taky mam 1.6, ted uz bych sel rozhodne do 2.0, do ty 16 jsem sel spis kvuli rodicum, kteri mi auto rozmlouvali a kdybych si poridili dvou litr s dvojnasobnou pojistkou a vyssi spotrebou(jo mozna neni,ale vysvetluj jim to :lol: ), tak by mi to predhazovali pri kazdy oprave nebo zavrzani :) Az budu vydelavat, tak 2.7 me nemine:)) Ale k veci, blatnik zepredu se mi libil, z boku desny, to kridlo je tak vysoko, ze ten zadek vypada jako bez kridla:P, taky bych sel do vetsinou tuningu, kola urcite, ze to je 1.6 joo na jednu stranu si rikam hodne aut mi natrhne prdel, na druhou stranu Nemyslis!Zaplatis a koukni na Jerryho :D tyhle auta vetsinou zaujmou ve svym meste,kde lidem to auto utkvi v pameti tam to stejne nemuzes svihat a na dalekych cestach se kolem nich jen mihnes a zapomenes:)
Hyundai coupe 1.6 98 16V
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od DEDe »

delphino píše:nekde jsem cetl, ze ti je 19, kde na to beres :mrgreen: . Jinak taky mam 1.6, ted uz bych sel rozhodne do 2.0, do ty 16 jsem sel spis kvuli rodicum, kteri mi auto rozmlouvali a kdybych si poridili dvou litr s dvojnasobnou pojistkou a vyssi spotrebou(jo mozna neni,ale vysvetluj jim to :lol: ), tak by mi to predhazovali pri kazdy oprave nebo zavrzani :) Az budu vydelavat, tak 2.7 me nemine:)) Ale k veci, blatnik zepredu se mi libil, z boku desny, to kridlo je tak vysoko, ze ten zadek vypada jako bez kridla:P, taky bych sel do vetsinou tuningu, kola urcite, ze to je 1.6 joo na jednu stranu si rikam hodne aut mi natrhne prdel, na druhou stranu Nemyslis!Zaplatis a koukni na Jerryho :D tyhle auta vetsinou zaujmou ve svym meste,kde lidem to auto utkvi v pameti tam to stejne nemuzes svihat a na dalekych cestach se kolem nich jen mihnes a zapomenes:)
Jo jo na tom je taky kus pravdy , jezdit na pohodicku s peknym autem na ktery se lidi podivaj :) No ja kdyz sem nevidelaval nemel sem sanc mit vubec nejaky auto a kdyz sem pak podedil formana tak zase nebylo moc na benal :) Takze to uplne chapu
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
PetrMartus
*
Příspěvky: 45
Registrován: 22 bře 2008, 15:19
Bydliště: Bohumin

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od PetrMartus »

delphino píše:nekde jsem cetl, ze ti je 19, kde na to beres :mrgreen: . Jinak taky mam 1.6, ted uz bych sel rozhodne do 2.0, do ty 16 jsem sel spis kvuli rodicum, kteri mi auto rozmlouvali a kdybych si poridili dvou litr s dvojnasobnou pojistkou a vyssi spotrebou(jo mozna neni,ale vysvetluj jim to :lol: ), tak by mi to predhazovali pri kazdy oprave nebo zavrzani :) Az budu vydelavat, tak 2.7 me nemine:)) Ale k veci, blatnik zepredu se mi libil, z boku desny, to kridlo je tak vysoko, ze ten zadek vypada jako bez kridla:P, taky bych sel do vetsinou tuningu, kola urcite, ze to je 1.6 joo na jednu stranu si rikam hodne aut mi natrhne prdel, na druhou stranu Nemyslis!Zaplatis a koukni na Jerryho :D tyhle auta vetsinou zaujmou ve svym meste,kde lidem to auto utkvi v pameti tam to stejne nemuzes svihat a na dalekych cestach se kolem nich jen mihnes a zapomenes:)
Mno ty máš naprostou pravdu souhlasím s tebou...taky si říkám na co je rychlost když stejne se ti to může vymstít kdykoliv... rychle to je dost, na městsky cestičky...a načančané se rád někdo podívá:) než na blázna který vypadá žhe se jde zabít:)
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Kony5 »

kde je nějaká detajlnější foto toho zelného?? je to pěkné...ale zas nemužu souhlasit že škaredé auto znamená že se o něj někdo nestará :evil: já mám třeba auto jako omalovanku ale v rozdělané přestavbě...a až bude hotove a pujde do laku /na který vubec nespěchám hned prokoukne a bude mýt i lepší techniku :wink: pridej foto zeleného díky
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
michal.filip.dj
**
Příspěvky: 100
Registrován: 29 črc 2008, 21:23
Bydliště: BOHUMÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od michal.filip.dj »

BigPAJA píše:
michal.filip.dj píše:
Limitz píše:kola se mě líbí :) jen by to chtělo spíš 17" no a křídlo bych dal nějaké menší a pěkně od blatníku k blatníku :)

No kola byli levné a pěkné :D tak proto je asi mám noo...
Křídlo mám vybráno takovéééé ale kde ho sehnat ? :shock:
Mno tak to křídlo je od výrobce ath hinsberger. http://www.ath-hinsberger.de
a mam pocit ze to prodavaj i u nas, je tam nejaky dovozce do cech uvedeny a dokonce mam pocit ze v nasem H servisu to taky prodavaj. Zkusim se ti poptat jestli chces?
Jo jo jr ale nikde jsem žádný shop nenašel :( jo určitě zkus u nás to tady nikde není... díky moc
Odpovědět

Zpět na „Tuning“