kam se vsici podeli?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

mno, ja zasnu.. nakonec se tady resi moje barva textu.. tak aby jste vedeli, nema to nic spolecneho s tim co tu padlo.. je to ciste image, trosku recese na moje cerveny auto.. nic vic nic min.. jestli to nekomu vadi a ma treba taky cerveny auto .. me je to jedno jestli to bude pouzivat taky.. a jestli ma auto treba zlute nebo bile.. tak ma smulu, to asi neprecte nikdo nic:))))))

mimochodem tu resim pres SZ tenhle problem a prisel mi zajimavy postreh a to je FAKT, tak ctete ....


Stejně je zajímavé že k založení skutečného klubu se nikdo nevyjádřil, Ale je naprosto normální že se brání změnám, to je příroda,že. Doposud asi nikomu nedocvaklo, že to tu žádný klub není, jen "parta kluků co spolu zrovna mluvíme".

uz chapete podstatu??? Vazne vsechno jen ne klub... zadny jine podnety pratele???
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Vyki: a co si pod pojmem Klub představuješ? že se budem jednou tejdně scházet jako skauti v nějaký klubovně? ty plantážníku? specifikuj!
Naposledy upravil(a) Tiburon_FX dne 08 bře 2006, 15:02, celkem upraveno 1 x.
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Franta
*
Příspěvky: 91
Registrován: 23 lis 2005, 17:50
Bydliště: Slovensko

Červené auto

Příspěvek od Franta »

Pro Vyki-ho: Nic si z toho nedělej,červené auta jsou taky auta. Manželka mi řekla ,, když auto tak červené, jiné se mi nelíbí,, a je mi prd platné, že v tom budu sedět převážně já. A co si kdo myslí na to se múžeme....
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

uz jsem to konecne nasel.. tak pro nezasvecene prosim proctete treba tuhle debatu.. jeste je tu nekde jedna .. tak hledam


kdyz to tak ctu...prijde mi ze tam neco chybi... asi se mazalo.)
pres vsechny vyhrady se s tim nic tehdy nedelo.. myslim ze neni od veci do nejakyho projektu pichnout...



AT SE VAM MOJE BARVA LIBI NEBO NE :))))))
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Vyki, nechápu co furt řešíš? už se tady jednou hlasovalo jestli na CZ přejdem nebo ne, tak nemel že se nic nedělo... a jak to dopadlo? můžem dát hlasování znova, no problem? angažuj se když seš tak akční...brake your limits :lol: tvoje barva mi nevadí pro mě černoch jako cigán, já nejsem žádnej rasista :lol:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Masarina
*
Příspěvky: 62
Registrován: 15 srp 2005, 10:12
Bydliště: Plzeň jih

Příspěvek od Masarina »

Když už se divíte proč sem méně "píšeme", tak se podívejte, jak se jmenuje téma které čtete a co se tu ve skutečnosti probírá... 8)

Rád se připojím do smysluplné diskuze. Ale tohle ...
New Santa Fe 2.2 CRDI Elegance
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Vyki: porad opakujes jedno dokola, ale tak vseobecne ze z toho nejsem nijak moudry, zkus mi prosim konecne nejak konretne rozepsat CO a taky JAK chces vlastne zmenit, a co si myslis ze to konkretne zlepsi, a vubec se neboj byt trochu obraznejsi :)
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

...Xmirovi zavidim, ze ho nikdo neposlal do prdele (prominte mi ten vyraz,ale KARKULKA v cervenem mi zkazila naladu)..neni to tak dlouho, co tu nekdo psal, ze ma problemy s autoradiem ci jeho zapojeni...akcni Vyki hned rekl, ze on a jeho kamarad, co mu to zapojoval, jsou kreteni...
...Vyki ma pravdu v jednom a mozna se nepletu a mysli to tak..obcas se zde najdou velmi stupidni dotazy a nekolikrat se opakuji, proto kdyby existovala externi stranka, mohly by na ni byt nejake "navody" "jak na to", tot jediny souhlas s Vykim...
Vyki, netlachej a napis JASNY, skutecne JASNY a pokud mozno obsahle reseni zmen, ktere podle Tebe STOJi za to, aby se 600 lidi prestehovalo na Tvuj "novy klub"...Tiburon tohle vystihl nejlip, klub si predstavujes jak? ze bysme se shazeli u nas v kocarkarne? Nebo u Billy na parkovisti? Mozna nemame tak frekventovany srazy jako VW a ani se to nezmeni, ale nikomu (pardon,Tobe asi jo) to tady moc nevadi..ono mezi Plzni a Bratislavou to nejsou 3 stanice metra..
..rozdeleni do sekci je zajista velmu uzitecny, proto bych to videl jako jediny podnet ke zmene:)
..teda Vyki, ty mas ale peeero...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

:) nazor za nazorem ... jen tak dal... at tu mame poradnou debatu:)
je moc zajimave a poucne to cist .. hodne se bavim:))) teda vyki ty mas ale pero :D :D :D to teda mam :wink: :D :D :D

mno ted pokracujeme vazne.. ... ...

kooooneeec s cervenou fuchsiova je fajn :)

jinak pro priklad asi jedinych stranek kterym se podoba muj napad, ktery se zatim jen rodi a musi domyslet.. proto za vase pripominky ac jsou tvrde a kriticke moc dekuju.. jsou h take stranky naseho jednoho clena:) tomu ja fandim a taky ty stranky sleduju..

dalsi zajimave stranky pro inspiraci jak klub muze vypadat
http://www.elantraxd.com/ a neni to jen o foru...

a nesmim zapomenout na jeden vydareny web klubovy web hyundai.. taky nedela ostudu
http://elantragtclub.tripod.com/elantra/

a muzu pokracovat.. ale udelal jsem vycuc hyundai... a jak videt... jde to .. ale vsude jinde jen ne u nas.. asi lepsi zacit neco delat a predlozit hotovou vec.. mno jak videt tezke to bude s vami.. ale jen do me:)))) pripominky a namety zasilejte na znamou adresu www.hyundaiclub.net
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

A další

Příspěvek od rade622 »

A co tak
www.trabant.cz
www.velorex.com
Kdyby jsme se dostali aspoň tam kde jsou dnes traboši, podívejte se na jejich sraz, co budou mít letos v Pasohlávkách. http://www.trabantsraz.cz/cze/index.htm
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Promin, ale porad jsi jen u tlachani a my se nechceme obracet na https://www.hyundaiclub.net/, ale na Tebe, co TY prineses? Stranky o autu nejsou, s prominutim, nic slozityho, je to jak stranky o kreckovi...mozna tu chybi technicky informace o vlastnostech vsech typu (napr. me zajima, jaky vykon ma 1.4 Pony:D,ale to se tu nedozvim), ale tim padem jen chces vytvorit stranky k modelum...me zajima klub! klub! klub! jasny stanovy, stanovis stanovy? Udelas je? Ted k http://www.elantraxd.com/, kde mam hledat ZASADNI rozdil? Member list = seznam uzivatelu, faq=casto kladene otazky ( nekoukal jsem do nich,ale zrejme to bude zbytecna klasika), gallery=galerie taky mame, archiv>archiv clanku nemame, protoze tu neni sekce k clankum z novin atd. (popr. dalsi namet k vytvoreni),do it yourself=udelej si TO sam=mame,zhruba v kazdym vlaknu je rada,jak neco udelat,pravda,trosku chaoticke..vyse jsem psal, ze to tu taky chybi, Nexiaclub to ma:), search>nemame,hledani podle klicovych slov,nadpisu,autoru - to by byt mohlo...tak, uz jsem napsal vic navrhu, nez ty...vlastne ty jsi napsal jeden, stehovani narodu do jednoho czechoservru,samozrejme bez Slovaku,jak jinak,ze jo? Dyt to jsou praaopice,co u nas v Cek rypablyk nemaj co pohledavat ..je opravdu nutny se stehovat? Je opravdu nutny stehovat 600 (600 minus plevel ze zahranici, vid rade622?) zvyklych uzivatelu nekam uplne do pr..? Vsiml jsem se, ze zastanci Vykiho jsou Ti, kteri byli proti slovakum, takze jeden z cilu tyhle "propagandy" znam...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Pro Hardcam

Příspěvek od rade622 »

Víš Hardcame, již ti napsal Bruno v

toto -" Mám pocit, že někomu dělá problémy pročítat obsáhlejší příspěvky a na ně adekvátně reagovat." Dal jsem to v modré, aby tě to nedráždilo červenou. Já bohužel s ním nyní musím soulasit. A dále bych prosil, abys mi nevkládal do kláves co jsem nikdy nenapsal. Pokud bys uměl trochu číst a chápal i to co čteš, po přečtení mých příspěvků v "samolepky" bys na to taky přišel. Jedna z mých vět tam byla něco ve smyslu že členem klubu může být i číňan nebo mongol. Dnes vidím že mongolové již jsou zde.
Rade622
PS.
Tento veb má dnes do 18.20 tyto návštěvy:
Česká Rep - 322
Slovensko - 33
Velká Británie - 11
?? - 6
USA - 3
Japonsko - 3
Všimnul sis nějaké jiné šovinistické poznámky kromě tvých?
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

S tema srazama je to vselijaky..deje se tu jedna blbost a to je hlasovani a neustaly dohady, mel by bejt nakej "vybor", coz by prece Vyki zahrnul do stanov a ten by urcoval, kdy se co bude dit a taky to pripravoval..oraganizace srazu tady pokulhava, mluvi se tu driv o tom, co tam kdo priveze jeste pred tim, nez vubec je znam pevnej termin srazu a podrobnosti...Petr: v patek v 8 porada party , Pavel: prinesu chlebicky...tady je to naopak, Pavel. prinesu chlebicky , Petr: tak ja usporadam party:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Problemy mi to nedela, ale obcas ctu mezi radky u lidi, jako jsi ty...nebyl jsem sam, kdo tenrkrat nabyl ten dojem, ze patris mezi ne...cetl jsem spravne a za tim si stojim...nezajima me, z jakych pristupovych bodu sem kdo leze, neni to k tematu a za Mongola se nepovazuju...takze mam to chapat tak, ze proti Slovakum vuubec nic nemas a jsi i proto, aby byli na .CZ?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Týýýý brďo, já teda čumím! Že by to zas sklouzlo do těch samých kolejí jako klubové nálepky???? Vyprdněte se bando na to - základem týhle grupy je přece VLASTNICTVÍ autika Hyundai a ne odkud kdo je nebo co má za rodiče, to si nikdo nevybírá, ne?! Rozum do hrsti a rozvahu, není potřeba se zbytečně provokovat a hádat, stejně to tady nikdo nerozsekne.... Ještě jednou připomínám - spojují nás auta Hyundai a z toho by jsme měli vycházet. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“