DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Hledání

Příspěvek od oKo »

Možná je to nošení dříví do lesa, sov do Atén, ale možná to někomu pomůže. Hledal jsem, jak hledat ve fórech phpBB (to je to naše) a našel toto. Je to sice tématicky úplně jinde a je starší, ale je tu hodně věcí na jednom místě.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Yurii »

Tak jen doplním a odpovím na pár postřehů od oKo
  • Vyhledávat na foru se dá i pomocí googlu a seznamu stačí zadat do vyhledávání:
    hledaná fráze site: https://www.hyundaiclub.net
    Bohužel z neznámého důvodu jyxo.cz nemá Hyundaiclub naindexovaný, takže se přes něj hledat nedá. :roll:
  • předměty v příspěvcích jednotlivých vláken podle mne nemají moc význam protože je třeba já osobně moc nečtu a jedno vlákno by mělo být na jendo téma.
  • s citacemi je všeobecně docela problém, když někdo cituje 3 příspěvky, nedá se to už číst, ale s tím se nic dělt nedá :(
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od laufas »

Hardcam píše:
Budu se snazit prave o to, aby sem lide neprisli jen najit informaci a zase vypadli. Jeste existuje takove reseni, ze se prohlizeni fora podmini registraci. Zatim na to nedoslo a dojit by nemuselo. Ty jsi jeden z tech, co se prisli nazrat, aby zase mohl zmizet. Jenze jsme Ti napsali, at si to najdes sam a uz je z toho problem, protoze ty nemas zajem si tady povidat. Jenze Ti nedoslo, ze ty informace, ktere hledas, sem nekdo jiny napsal a to uz neocenis. Ty si proste pockas na nekoho, kdo Ti je laskave napise znova, protoze co by ses ty obtezoval nejakym trapnym hledanim. Ano, at si sem chodi novi clenove najit informace a pak at klidne zmizi, ale at respektuji to, ze by se meli naprd pokusit si ty informace vyhledat. My (a nejen moderatori) mame zajem na tom, aby se vytvorila (lepe receno rozsirila) urcita integrita mezi cleny, ucast na srazech mluvi za vse, dokonce jsou z nekterych clenu dobri pratele. A toto ja budu podporovat.
Tohle je neco jak psal matysekul o par prispevku driv. A prave o tohle jde i mne a doufam, ze vetsine lidi na tomto foru. =D>
A pro rejpaly (mirisko2 atd), neni to pochlebovani, ale jen jsem cekal, nez to nekdo napise
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od amaize »

Nechci do toho moc zasahovat , vím že vedení a úprava diskusních příspěvků a tzv. hádání se z "některými" účastníky fór je někdy o nervy , a proto bych asi doporučil,nijak se nad tím nevzrušovat , protože pak tě už vytočí sebemenší blbost, a dal bych moderátorovi větší možnosti a to nejen pro přetřídění , uspořádání a přemístění příspěvků , ale taky pro vymazání toho dotazu který se tu dubluje a je o ničem , třeba s tím že dotyčnému zakladateli by se poslalo na SZ kde to je, a možná by se předešlo těmto diskusím o ničem , co se týká hyundaiclubu . I stím vyhledáváním některé lidi tady nechápu jak píšou že něco nenašli, dle mne je to v nich , protože stačí napsat na seznamu,centrumu a jiných a dostaneš se až tady k "nám" na fórum clubu. A dle starého hesla : Pořádek musí být i v bordelu - říkám je to třeba čistit
PS: ale na druhou stranu "chápu" ty některé anonymní rypalisty,kteří nejsou jen tady , ale všude kde jsou diskuse k jakémukoliv tématu , - je to nárust osobnosti nad klávesnicí u počítače
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od zello »

Amaize, problem je v tom ze vacsina novych clenov co si sem pridu len po rychlu odpoved ani nevedia ked im niekto posle SZ.

nemaju mozno ani tusenie ze nieco take existuje, alebo o to iba nemaju zaujem. A to iste plati aj pre vyryvacov.

Oni nechcu nic riesit. Maju iba potrebu vyryvat ako im tu nikto nedava slobodu a tak podobne
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

zelllo: mas peknej avatar:) to je schvalne?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od zello »

hardcam, sice mimo temu ale ano je to schvalne, akurat ten cumak budem musiet este trochu skratit lebo je trochu pridlhy :mrgreen:
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Hardcam »

zello: kdepak, to neni mimo temau - je to pripominka :mrgreen: =D> :D je to pekny :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Accentdevil »

Jak auto na dalkove ovladani :mrgreen:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Dire
**
Příspěvky: 281
Registrován: 11 srp 2008, 12:36
Bydliště: Královehradecko

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Dire »

oKo: =D>
mirisko2: :oops:
Len zopakujem, co je podla mna jedine riesenie:

Ked sa niekomu nepaci niektore vlakno, nech to nahlasi moderatorovi a necha na nom, co s tym urobi. Vobec by do daneho vlakna nemal pisat svoj nazor na to, ze je duplicitne atd. Adekvatna reakcia by mala byt len na moderatorovi.
Inak sa v kazdom druhom vlakne budeme vsetci hadat o tych istych blbostiach furt dokola ...

Chapem nazory administratorov, ktori chcu kvalitne forum, ale nemozem si pomoct, vidim u nich jasnu tendenciu vytvorit polouzavrenu komunitu kvalitnych clenov. Tak to ale bohuzial fungovat nebude, stale tu budu nahodni navstevnici a docasni prispevovatelia a my ostatni nieco medzi tym. Ja tiez nie som moc aktivny, ale vlakna sledujem, ktore ma zaujme, to citam, ak k niektoremu mam co povedat (aspon si myslim), tak poviem... O srazy, osobne navstevy atd. zaujem nemam, tlacitko Hladat pouzijem, ked mam konkretny problem, inak raz za 2-3 dni preletim nove a pre mna zaujimave vlakna...
Internetovo negramotny snad nie som, zivim sa programovanim 18 rokov...
Hyundai i30cw, 1.6CRDi Style, 85kW, Vivid Blue
Obrázek
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od matysekul »

Ke všemu jsem snad už svůj názor řekl.
Všem,díky moc za podporu,snažím se....Doufám,že mně tu v pondělí zas někdo nebude tepat,že jsem mu přejmenoval vlákno.Zkouším tomu dávat nějaký tvar.

Co se týče citací,co takhle používat možnosti PC a fóra.Já to dělám pomocí kopírovat,vložit + Quote.Je to možná trošku složitější,ale můžeš reagovat na konkrétní věc a vyhneš se nedorozuměním.
Vadí mi používání citací - je snadné kliknout na citaci a rázem mám zopakovaný celý příspěvek, i když reaguji jen na jeho část. Proč autor ty nepotřebné pasáže nesmaže? Tak se tu zbytečně množí citované citace citací. V editačním okně je navíc za citací fórem vložen zbytečně nový řádek, který příliš odsadí následný text příspěvku a stránka je zbytečně roztahaná. Já píšu svůj text přímo (bez mezery) za zavírací závorku za /quote], nový řádek tam fórum udělá samo.
S ostatními věcmi je trošku problém.Hledání je opravdu o zkoušení,přesně jak napsal oKo.
Co se týče předmětu příspěvku,je to jen na Vás uživatelích,jestli to budete používat.Abych pravdu řekl,já to nepoužívám.
Jsem pro,aby se duplicitní témata nahlašovala,popřípadě mně,nebo jiného moda,informovat přes SZ.Taky se mi nelíbí okamžitý útok,jde to dělat i jináč.
Jak jsem zde již psal,snažím se probírat tématy,trochu to setřídit,dát tomu nějakou formu.Ale je toho moc,i když to na první pohled nevypadá.Včera jsem udělal nějakou menší část,a strávil jsem nad tím 9hodin.Máte kliku,že jsem to měl placené,jinak bych se na to vybodl :lol: Takže prosím o trpělivost a shovívavost,mám i soukromý život :-k .

EDIT:Jen pro zajímavost.Při pročišťování jsem taky narazil na první téma denní svícení(ze tří),kde byly naprosto stejné hádky.To téma je z listopadu 2008 a dohady byly naprosto totožné,jen s jinými členy.To téma jsem taky promazal od hádek.A doufám,že si to mirisko2 přečte,aby stále netvrdil,že mažem jen jeho příspěvky :-
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Dire
**
Příspěvky: 281
Registrován: 11 srp 2008, 12:36
Bydliště: Královehradecko

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Dire »

matysekul: velke diky za odvadzanu pracu. Hlavne nech ta rodina kvoli nam neukamenuje =D>

P.S. - Safra, ono to sem vlastne nepatri, neni to ani nářek ani stížnost :)
Hyundai i30cw, 1.6CRDi Style, 85kW, Vivid Blue
Obrázek
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Nestor.Kea »

Nazdar panove (tak taketo super oslovenie sa da napisat iba cz :cry: )
Rad by som pridal aj ja nejake fotky ale vobec netusim ako toto forum vobec funguje navod tu nikde nieje tak fakt neviem ako to mam ovladat ](*,)
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od Borek »

Nestor.Kea píše:Nazdar panove (tak taketo super oslovenie sa da napisat iba cz :cry: )
Rad by som pridal aj ja nejake fotky ale vobec netusim ako toto forum vobec funguje navod tu nikde nieje tak fakt neviem ako to mam ovladat ](*,)
Nazdar pane. :D
Když píšeš příspěvek,tak mrkni dolů pod modrý pruh s nápisem "Příloha".Tam ťukni na tlačítko "procházet"(vyjedou ti názvy souborů v tvém PC a ty si tam vybereš obrázek,který chceš přiložit) a když máš obr.vybraný,ťukneš na tlačítko "přiložit soubor".....a na konec tlač."odeslat"-to už jsi vyzkoušel v tvém psaném příspěvku. :wink: Toť vše.Jen dej pozor na velikost přikládaného obrázku-max.je nějak do 250kB tuším(tak ty větší musíš před přiložením zmenšit,jinak ti je to nenačte :( ).
Čus bus, :hyu: bus. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: DŮLEŽITÉ: Nápady,připomínky,nářky,stížnosti!

Příspěvek od alarm »

Nečítal som všetky príspevky, takže až to tu už padlo prepáčte.
Mne sa zdá logickejšie, že až chcem reagovať na niekoho príspevok, trebárs aj o dva dni a medzi tým tam pribudli príspevky, musím použiť citáciu a citáciu a citáciu, aby aj ostatný pochopili súvislosti. "KEBY" sa to dalo urobiť tak, že pod každým príspevkom je "ODPOVEDAŤ" a môj príspevok ako reakcia je posunutý trochu vpravo a odpoveď na môj príspevok znova vpravo, netrhá sa myšlienka
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“