Moderator

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Moderator

Příspěvek od saman »

Pepan - to určitě Hard nepřežije Evka a Vačka :mrgreen:
Sonata 2,4 2009
Reklama
 

FEKETE

Re: Moderator

Příspěvek od FEKETE »

Prosim teda o zruseni tematu,protoze uz jsme to vzajemne vystetlili a nechci tu vzbuzovat zbytecne hadky,dekuju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator

Příspěvek od Hardcam »

A neni skoda to mazat? Takovejch hezkejch slov se mi rozhodne kazdej den nedostava:)
kuci, za Evika a Vasika dekuju:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od PhanTom »

Já bych se rád sešel na to pivo, dnes jsem projel Lužiny a žádný SF jsem nevidel, akorát jednoho Terracana a jednoho Getze. Ale je dost možné, že jsi byl už někde v práci. Večer mám volný, nezajdem ?? Jo, dotaz, jaký máš středový panel, 1DIN, nebo 2DIN? Potřeboval bych změřit tu díru, co je pod rádiem - je to pro teploměr, co dělám Samanovi. Já mám 2DIN, tak to nemám s čím porovnat. Třeba napiš SZ, díky
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
FEKETE

Re: Moderator

Příspěvek od FEKETE »

Phantom:abych ti rekl pravdu rad bych skocil na pivo ale vubec my to casove nevychazi,a auto mam druhy mesic tak co je tam za panel opravdu nevim prikladam foto ty to urcite poznas
Přílohy
santa2-001.jpg
santa2-001.jpg (32.54 KiB) Zobrazeno 1503 x
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

Hardcam píše:Pepan: vnutil, pac prekazej:)

zdenek: pockeeeeeej, az se tady bude praskat na Tebe:) ti dam trencle a stary pani...muhehehe.

a neprekazej ti tam naky na accenta????? :D
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator

Příspěvek od Hardcam »

Na Accu myslim, ze ne...naky dily na podvozky mam, ale povetsinou na modely po roce 00...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
R.e.d.m.a.n.
**
Příspěvky: 480
Registrován: 20 úno 2009, 16:07
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od R.e.d.m.a.n. »

no tak sem to zkusil no :D :D
/-/Yundai Accent 1997 , třídvéřko , 1.3i 12 ventil , tmavě červený , uz to valim přes 205 000
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator

Příspěvek od Hardcam »

Fekete, mas fakt peknej interier...covece, to handsfree je snad na sto let starou 5110ku, ne? :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od PhanTom »

FEKETE píše:Phantom:abych ti rekl pravdu rad bych skocil na pivo ale vubec my to casove nevychazi,a auto mam druhy mesic tak co je tam za panel opravdu nevim prikladam foto ty to urcite poznas
Já to potřebova změřit, z fotky to je mi k ničemu, takových je na internetu moc. A já svůj starý středový panel už překopal na 2DIN, tak se nemám čeho chytit. Jsi doma alespoň někdy večer ?? Bych se zastavil. Ten druhý, co má stříbrného má taky 2DIN DVD, tak tam se taky nechytám :(
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
FEKETE

Re: Moderator

Příspěvek od FEKETE »

PhanTom píše:
FEKETE píše:Phantom:abych ti rekl pravdu rad bych skocil na pivo ale vubec my to casove nevychazi,a auto mam druhy mesic tak co je tam za panel opravdu nevim prikladam foto ty to urcite poznas
Já to potřebova změřit, z fotky to je mi k ničemu, takových je na internetu moc. A já svůj starý středový panel už překopal na 2DIN, tak se nemám čeho chytit. Jsi doma alespoň někdy večer ?? Bych se zastavil. Ten druhý, co má stříbrného má taky 2DIN DVD, tak tam se taky nechytám :(
ale to vis ze sem obcas vecer doma,ale zitra odjizdim do Dysiny na par dni jak to vyjde:ja mam teplomer takhle viz foto,a nemas to z Mostu trosku daleko?
Přílohy
santa-001.jpg
santa-001.jpg (38.41 KiB) Zobrazeno 1434 x
Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od PhanTom »

Nemám, na Lužinách mám dílnu, jsem tam každý den. CO na Dýšině ?
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od Yurii »

Tyve co je tohle za komedialni tema? :) Kluci uz to nechlastejte a nemente si presnidafky neni to fer oproti ostatnim clenum fora.
---------------
Teď vážně: myslím si, že se tu nenajde moc lidí co by měli něco proti Hardovi, ačkoli jsme kdysi nějákou tu rozepři měli, je to dáávno pryč. Jinak způsob jak HC moderuje mi nepřijde niják špatnej, naopak řek bych že to zvládá líp než já. (U toho počítače sedí snad celej den nebo co :-D )
Bohužel nemáme páky na dokázání identity nebo tvrzení žádnýho ze členů ale v tom je právě to kouzlo internetu, o to víc si svojí identity pak váží uživatelé co jí dlouho budovali a mají tu respekt.
Tohle vlákno je prostě další plácnutí do vody od nováčka nebo "nováčka" který se cítí být uražený tím, že ho tu nikdo moc nebere... holt smůla

Bych možná lock, co říkáte?
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od pepan »

já bych ne lock..docela mě zajímá,jak to dopadne až phantom navštíví fekete...nějak mě to prostě přijde podezřelí...ne phantom
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
FEKETE

Re: Moderator

Příspěvek od FEKETE »

PhanTom píše:Nemám, na Lužinách mám dílnu, jsem tam každý den. CO na Dýšině ?
ze byla tady na luzinach nejaka dilna tak to nevim,leda nekde v kocarkarne ale tak my pisni kde to mas a ja se zastavim az budu mit cestu kolem a podivas se na to
Zamčeno

Zpět na „Pokec“