Nova Santa Fe - zkusenosti cerstveho majitele

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: barva

Příspěvek od Pavel M »

jsem z prahy z cernyho mostu takze do bohusovic celkem kousek po dalnici, jdu zkusit to kladno[/quote]
Nazdárek kolegáčku já jsem taky vlastně podle trvalého pobytu z ČM tak jsem zvědav kdy se potkáme jinak ulice Kpt.Str.. :wink:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Reklama
 

Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: barva

Příspěvek od dream23 »

Pavel M píše:Nazdárek kolegáčku já jsem taky vlastně podle trvalého pobytu z ČM tak jsem zvědav kdy se potkáme jinak ulice Kpt.Str.. :wink:
nazdar sousede.. ja jsem z dygrýnový
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Re: barva

Příspěvek od Pavel M »

dream23 píše:
Pavel M píše:Nazdárek kolegáčku já jsem taky vlastně podle trvalého pobytu z ČM tak jsem zvědav kdy se potkáme jinak ulice Kpt.Str.. :wink:
nazdar sousede.. ja jsem z dygrýnový
tak to je fakt dobrý tak až bude chvíle hoddíme pokec
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
SantaNew
*
Příspěvky: 30
Registrován: 31 bře 2006, 23:12

Re: blue onyx santa fe

Příspěvek od SantaNew »

dream23 píše:Ahoj. nová santa mě na první pohled(i pojezd) prostě uchvátila a rozhodl jsem se jí koupit. Teď mám možnost koupit barvu blue onyx, oproti obrázku navíc s interiérem v béžový kůži ..
k videni tu Obrázek

v autosalonu ji ale budou mit az za mesic. Nevidel jste nekdo tuto barvu na živo? já jenom na fotkách a vzorníku a vím že tyhle hodně klamou(obzvlášť u barev na santafe) Zajímalo by mě jak ta barva vypadá v realu? Kdybyste věděli o autosalonu kde ji maj jako předváděčku dejte mi pls vědět.

díky david
Na vzorníky pozor, ta moje barva byla uplně jiná na vzorníku ( horší ) než v realu. Chce to vidět auto na živo a v barvě na celé ploše. Tu modrou jsem na živo ještě neviděl.
Hyundai Santa Fe 3/2006 Dynamic 2,2CRDi VGT 4x4 5míst M/T
neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

new santa

Příspěvek od neon »

Barva tmavo modrá - resv.světle tmavo modrá je na voze pěkná,klidně ber.
Jinak mám dotaz na new santy majitele - co říkáte na novou CAPTIVU CHevrolet - také pěkné auto - odpovězte !! Čau
SantaNew
*
Příspěvky: 30
Registrován: 31 bře 2006, 23:12

Re: new santa

Příspěvek od SantaNew »

neon píše:Barva tmavo modrá - resv.světle tmavo modrá je na voze pěkná,klidně ber.
Jinak mám dotaz na new santy majitele - co říkáte na novou CAPTIVU CHevrolet - také pěkné auto - odpovězte !! Čau
Až jí uvidím naživo, tak si udělám názor. Jinak to nevypadá špatně.
Hyundai Santa Fe 3/2006 Dynamic 2,2CRDi VGT 4x4 5míst M/T
Uživatelský avatar
Marty
*
Příspěvky: 34
Registrován: 29 kvě 2006, 15:24
Bydliště: Kladensko

Re: blue onyx santa fe

Příspěvek od Marty »

dream23 píše:Ahoj. nová santa mě na první pohled(i pojezd) prostě uchvátila a rozhodl jsem se jí koupit. Teď mám možnost koupit barvu blue onyx, oproti obrázku navíc s interiérem v béžový kůži ..
k videni tu Obrázek

v autosalonu ji ale budou mit az za mesic. Nevidel jste nekdo tuto barvu na živo? já jenom na fotkách a vzorníku a vím že tyhle hodně klamou(obzvlášť u barev na santafe) Zajímalo by mě jak ta barva vypadá v realu? Kdybyste věděli o autosalonu kde ji maj jako předváděčku dejte mi pls vědět.

díky david
Čau Davide,

vůbec nic neřeš a jdi do toho. Mám novou Santu v Blue Onyx 2 týdny. Ten auťák je bomba jako celek, ale i s barvou jsem spokojenej na 100%. Na velký auto, SF se mezi ně holt už musí taky počítat, určitě sluší tmavá barva (můj názor, nikomu ho nevnucuju). Takže jsem váhal mezi klasickou černou metlou a právě Blue Onyx.
Přesvědčila mě dealerka v Butovicích, když mi tu barvu ukázala v reálu. Kromě estetiky ber taky v úvahu praktický hledisko. Pokud půjdeš např. do černý, je na ní vidět každý otisk prstu. Mám dvě děti, černá tedy nic pro mě. B. Onyx je v tomhle směru naprosto pohodová barva.
Zaschlý bláto ji fakt sluší, asi ji mejt vůbec nebudu :)

Tak zatím čus, příště se trošku rozkecám o prvních zkušenostech.
Už brzy Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D Paris AT
Santa Fe 2006, 2,2 CRDi VGT Dynamic, Manual, Blue Onyx
Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

dilemma

Příspěvek od dream23 »

pánové mám dilema. Jsem rozhodnutej pro Novou Santu ale váhám nad barvou a výbavou. Bud tmavě modrá metla v eleganci s béžovou kůží - pro je dobrá cena, kůže, proti je barva vozu která se mi moc nelíbí. Druhá možnost je vínový popř. stříbrný dynamik s černým interiérem. Pro je barva vozu, proti je menší výbava, a to že neni v kůži.

Váhám kde udělat ten ústupek. Bud v barve, ktera mi neni az tak blizka ale zase má super interiér. Nebo v interiéru(bez kuze, tempomatu) ale za to v pekny venkovní barve.

Jaky je váš názor?
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

ústupek bych nedělal žádný a objednal si eleganci v barvě kterou chceš. Kůži mám a hodně se jim povedla, tempomat je určitě dobrá věc, navíc jsou v eleganci snad zadní tmavý okna, vyhřívání sedadel (supeeer věc v zimě, kdo neměl neuvěří, měl jsem to u předchozího auta a pro nové to byl jeden z požadavků)
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
neon
**
Příspěvky: 170
Registrován: 13 úno 2006, 16:19
Bydliště: morava

dream

Příspěvek od neon »

Tak jak píše Zdeněk, ž á d n ý ústupek u nového vozu potom Tě to později mrzí a navíc nespěchej za dva až tři měsíce tam bude motor ,kterýbude splnovat E IV. nyní jen E III. tak je to uvedeno v testu - tak také u prodejci si tohle zjisti,což je to podstatné.Prodejci to tají a neinformují o tom . Takže čekej objednej a zárovenˇi s motorem E IV !!!!!!!!!!!!!!! Pokud kůže,tak jedině vyhřívání sedaček to je cítit i v létě,nejsem příznivcem kůže,měl jsem ji v os.voze vč.vyhřívání sedaček,ale obvzlášt v zimě ten pocit není dobrý trvá to než se to zahřeje to je už pozdě když tě to v počátku studí do p..... To musí každý sám,ale rozvážně,nespěchat aut je plno a budou i lepší do konce roku !! Vycházím i z vyjádření clubu new santa - kde majitel má výhrady na novou santu fé,tak proto doporučuji zvážit nebo vyčkat - bylo to vše dáno do prodeje na rychlo - je to obchodní záměr ,kdo dřív atd.......
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zdravicko, napada me tak, prijedete se nedko podivat na nas na sraz hyundai s vasima obrama? :)

nova SF je jednim uzasna, ikdyz za tu starou bych se taky nezlobil :lol: ikdybych si nechal scoupecko tak bych mohl parkovat na jednom fleku, scoupe by se pod nej veslo :lol: :lol:
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

black_sheep: tak to bys to kupéčko musel sakra snížit :D
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Pepa
*
Příspěvky: 15
Registrován: 03 dub 2006, 11:04
Bydliště: střední Morava

Příspěvek od Pepa »

Zdravím všechna příznivce značky .
Po více než dvou měsících jsem si včera v Brně převzal nového santíka. Je v plné výbavě a s benzínovým šestiválcem.. Podle informace od šéfa autosalonu těch benzínů v republice moc není.
Měl jsem trochu obavu, jak bude jezdit, ale skutečnost překonala všechno očekávání. Dosud jsem měl samé čtyřválce, tak asi nejsem moc objektivní, ale ten šestiválec je bomba. Neuvěřitelně tichý a kultivovaný chod z toho auta dělá limuzínu. Zatím mám najeto asi 280 km, tak ho nechci moc vytáčet, ale do otáček jde velmi ochotně a celé to dvou tunové auto i podle názoru mých spolucestujících působí lehce a dynamicky. Spotřeba zatím dle očekávání - více méně městský provoz a ukazuje to 12 litrů/100 km.
Uvnitř auta je motor slyšet jen při prudší akceleraci, a to se ozývá velmi příjemné sportovní vrnění.
Po Octávii a Laguně Grandtour 1,8 je to jednoznačně opět postup u třídu výše. Zatím jsem nadmíru spokojený, jen mi je už trošku nepříjemná ta pozornost a obdivné reakce okolí.
:wink:
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Tak to velká gratulace, ten šestivál je fakt super, navíc když ho v té nové verzi ještě trochu poladili. Furt podle mě škoda, že nenabízejí i ten 3.5 V6, nějaký zájemci by se snad našli.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Ozawa
*
Příspěvky: 89
Registrován: 29 led 2006, 17:00

Gratuluji k novému Santíkovi

Příspěvek od Ozawa »

Pepa píše:Zdravím všechna příznivce značky .
Po více než dvou měsících jsem si včera v Brně převzal nového santíka. Je v plné výbavě a s benzínovým šestiválcem.. Podle informace od šéfa autosalonu těch benzínů v republice moc není.
Měl jsem trochu obavu, jak bude jezdit, ale skutečnost překonala všechno očekávání. Dosud jsem měl samé čtyřválce, tak asi nejsem moc objektivní, ale ten šestiválec je bomba. Neuvěřitelně tichý a kultivovaný chod z toho auta dělá limuzínu. Zatím mám najeto asi 280 km, tak ho nechci moc vytáčet, ale do otáček jde velmi ochotně a celé to dvou tunové auto i podle názoru mých spolucestujících působí lehce a dynamicky. Spotřeba zatím dle očekávání - více méně městský provoz a ukazuje to 12 litrů/100 km.
Uvnitř auta je motor slyšet jen při prudší akceleraci, a to se ozývá velmi příjemné sportovní vrnění.
Po Octávii a Laguně Grandtour 1,8 je to jednoznačně opět postup u třídu výše. Zatím jsem nadmíru spokojený, jen mi je už trošku nepříjemná ta pozornost a obdivné reakce okolí.
:wink:
a jsem rád, že i benzín neztrácí své příznivce. Nezapomeň se podělit se zážitky s novým vozem.
Hodně spokojených kilásků přeje Ozawa
Santa Fe 2,7V6
Subaru Forester 2,5 XT Aut.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“