sraz 21-22.4 - aktualni informace!!!

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

V sobotu budeme s Joudou okolo 9°° na letišti, boys. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jiro, tesim se na to od ty doby, co o nem vim, ale vydaje me proste obcas prekvapej..bouchla mi guma, takze musim koupit novy atd., atd...jeste je sance, ze se situace do ctvrtka zlepsi...uvidime
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hanz píše:V sobotu budeme s Joudou okolo 9°° na letišti, boys. :wink:
Ježkovi voči oba dva Joudové nás budou budit!!! :shock:
To bude budíček chlapi pozor!!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Dráček píše:Ja jsem Ti psal na mail ze prijedu jenom na Patek, ale v seznamu tady jsem se ted nenasel....

I kdyz... Panove, jsem vytocenej jak beruska, protoze jsem auticko dneska hodil do servisu, na vymenu par veci, vcetne pruzin a tlumicu, a ty neseriovy tlumice ktery jsem si objednaval odjinud (a asi trikrat se u prodejce ujistoval ze budou na my auto sedet) tam samozrejme nejdou... Takze prijedu pokud dokaze servis sehnat tlumice narychlo jinde, a dodelat to do patka... Boze, nekdy bych prodejce a vyrobce opravdu rad... vsak vite co :evil:
zkus mjauto.cz maj tam tlumiče KYB Excel (měl jsem je a nejsou špatné, záruka 2roky) za cca 1900Kč/Ks. Mě celá sada 4 tlumičů vyšla na 8000Kč
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

A jak budí Joudove :?: Mě manželka budí polibkem :D . To mě asi nečeká co?
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Mates!!!!! Jestli chceš vědět jak budí Joudové, tak bacha na to, jukni na mou přezdívku!!!!! A jinak já budím tak nějak :roll: asi že pustim hodně nahlas radio!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:wink: :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Díky zatím nejezdící kámo to je vkusnej budíček. A můžeš mě u toho šimrat po oušku??? :? :? :?
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

opet aktualizovanej seznam ucastniku :) sorry za chybky v prechozim seznamu :)

Patek

Black_sheep ;)
Dogi27
Ivan
Borek
Romcis
zaludnikrs
Dráček
Rasty
Mates
Masarina
Jirka1
Lukáš


Sobota

Lukino
Hanz
Cary
Tiburon
Hardcam
Leo
Max
Láďa
MartasZ
mackoj
Josef (?)
vipe
Pokaymu
bLowik
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

tý jo lidi proflák jsme že jedu v sobotu na srazík a přihlásili se kámoši že chtěj jet se mnou tak vezu bamdu 3 lidí :twisted: Teda chudáci neví do čeho jdou do coupátka :lol: Ale jejich boj když chtěj maj to mít 8)
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

No,já musím přijet určitě-když podle mapky co sem dal Black,pokřtili vesničku vedle letiště na BOREČEK :!: :!: :shock: :oops: Volal starosta tamní obce BOREČEK-že mě chtějí slavnostně předat klíče od brány vesnice :roll: .
Neodpustím si zvolání Horsta Fuchse-NO NENÍ TO SKVĚLÉ :?: Kdo má své město-no město :roll: ,VESNICI-no,vesnici :roll: ,OSADU-no,osadu :roll: ,vlastně uvidíme,ale zní to "rozkošně". :lol: Marně hledáte Hardcamov,Joudov,Matesov,Kyrglíkov,B.Sheepov...... :mrgreen: Jako součást srazu,vás zvu do "BOREČKOVA". :lol:

Ještě vzkaz pro Hanze(přijede v 9.00hod.)-přesně v 8.59hod.dojídám se slastným úsměvem za zpěvu ptáků, poslední kousek ,POSLEDNÍHO šniclu. :lol: Olizuji prstíky a mezi stromy vjíždí na letiště spěšně(leč pozdě) Hanzův gang. :shock:S ještě mastným úsměvem jdu přivítat hladové hosty. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:No,já musím přijet určitě-když podle mapky co sem dal Black,pokřtili vesničku vedle letiště na BOREČEK :!: :!: :shock: :oops: Volal starosta tamní obce BOREČEK-že mě chtějí slavnostně předat klíče od brány vesnice :roll: .
Neodpustím si zvolání Horsta Fuchse-NO NENÍ TO SKVĚLÉ :?: Kdo má své město-no město :roll: ,VESNICI-no,vesnici :roll: ,OSADU-no,osadu :roll: ,vlastně uvidíme,ale zní to "rozkošně". :lol: Marně hledáte Hardcamov,Joudov,Matesov,Kyrglíkov,B.Sheepov...... :mrgreen: Jako součást srazu,vás zvu do "BOREČKOVA". :lol:

Ještě vzkaz pro Hanze(přijede v 9.00hod.)-přesně v 8.59hod.dojídám se slastným úsměvem za zpěvu ptáků, poslední kousek ,POSLEDNÍHO šniclu. :lol: Olizuji prstíky a mezi stromy vjíždí na letiště spěšně(leč pozdě) Hanzův gang. :shock:S ještě mastným úsměvem jdu přivítat hladové hosty. :lol:
ty jsi hroznej provokater, viid? :lol: :P
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Borek píše:No,já musím přijet určitě-když podle mapky co sem dal Black,pokřtili vesničku vedle letiště na BOREČEK :!: :!: :shock: :oops: Volal starosta tamní obce BOREČEK-že mě chtějí slavnostně předat klíče od brány vesnice :roll: .
Neodpustím si zvolání Horsta Fuchse-NO NENÍ TO SKVĚLÉ :?: Kdo má své město-no město :roll: ,VESNICI-no,vesnici :roll: ,OSADU-no,osadu :roll: ,vlastně uvidíme,ale zní to "rozkošně". :lol: Marně hledáte Hardcamov,Joudov,Matesov,Kyrglíkov,B.Sheepov...... :mrgreen: Jako součást srazu,vás zvu do "BOREČKOVA". :lol:

Ještě vzkaz pro Hanze(přijede v 9.00hod.)-přesně v 8.59hod.dojídám se slastným úsměvem za zpěvu ptáků, poslední kousek ,POSLEDNÍHO šniclu. :lol: Olizuji prstíky a mezi stromy vjíždí na letiště spěšně(leč pozdě) Hanzův gang. :shock:S ještě mastným úsměvem jdu přivítat hladové hosty. :lol:
Borku jen aby ti něco ke snídani zbylo :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Masarina
*
Příspěvky: 62
Registrován: 15 srp 2005, 10:12
Bydliště: Plzeň jih

řízky a sraz

Příspěvek od Masarina »

No když tak pozoruju Borkovo reakce na řízky, tak snad budu muset říct mojí paní aby nám sebou nějaký udělala nebo co. :shock: Počítal jsem s tím, že nebudu sebou muset vézt žádný jídlo, že pan Borek veze plný kupé řízků, ale situace se zkomplikovala. To teda nevim, nevim. V pátek bude dělat, že žádný nemá a v sobotu ráno než vstanem tak se ztrhne. :D Že jsem se trefil?
New Santa Fe 2.2 CRDI Elegance
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

To Borek:
ObrázekJak chceš, ty provokatére, já si sjedu do mimoně do dřevěnky na obídek a tebe nechám o hladu na betonu letiště :lol: Ostatní kamarády klidně vezmu sebou na spanilou jizdu :wink:

Jinak Hanz je šésky Jan a já mám Janov a Jouda je civilním ménem Ondra a ten má OndřejovObrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

:x :x :x :o :o :o :( :( :(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Srazy“