Důkaz solidarity a ochoty členů klubu

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

díky pane velkomožný....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Neni zac..jen stacilo, aby nekdo uznal i tohle a mohl byt klid..fair play...pokud Mates nebyl tak nalitej, jak vypadal a hlasal, tak se mu omlouvam:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Hardcam píše:Jirko, ja jen ragoval na to, co kdo psal...i kdyby se reakce opakovali....neni treba to resit..spis mi rekni, kde najdu tu prihodu s policajtama?
Příhoda s policajtama ještě nikde není, protože nikdo nenašel síly to napsat.. Až bude víc času, třeba se k tomu dostanu..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

HARDCAME celkem si mě zklamal. Uvědom si že blbý kecy nemaj cenu. Jestli se někdo baví tak to neznamená že je opilej a to já opravdu nebyl. Mám celý rok tolik práce, že toto vysvobození mi bodlo a těch několik skvělejch lidí a oni vědí o kom je řeč mě bavilo. Ja se nenavážel do tebe tak ty se nenavážej do mě a nešiř fámy o tom jestli je někdo opilej.

4 Borek a spol. díky za zastání važím si toho.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hosi ja bych to uz uzavrel, jak rika Jirka, uz toho bylo napsano vic nez dost a je to jen takovy dohadovani ktery nikam nevede! proste tentokrat jsme se neseznamili uplne vsici ze vsema a priste to trebas napravime! je pravda ze ted uz vim kdo sedi na tom druhym konci "dratu" az na hardcama, kterej mi zustal cizi temer jako pred srazem - holt trebas priste, ne vzdycky si musej vsici hnedle padnout do oka at chceme nebo ne, dost z nas dalo na prvni dojem!

tak jako tak musim vsem podekovat ze prijeli a bavili se jak s dlouholetejma kamaradama a bylo to proste fajn setkani a nebejt tam matese a hanze tak by tam vecer takova prca rozhodne nebyla a to jestli jsme popijeli s tim nema nic spolecnyho - hanz nas svejma hlaskama bavil i za stoprocetni strizlivosti! :P :twisted: tak jako tak se tesim na dalsi setkani a doufam ze zase dorazite zase vsici co jste tam byli!

ted bych nechal prostor k tomu aby nekdo popsal zbytek predstaveni na kterej jsem uz bohuzel musel chybet :oops: :?
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Dnes jsem byl v Hyundaii s autíkem a motor je 100% bez závady. Ivánku můj zlatej dokázal jsi to spravit na 1* :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Rasty píše:Dnes jsem byl v Hyundaii s autíkem a motor je 100% bez závady. Ivánku můj zlatej dokázal jsi to spravit na 1* :lol:
Ivan je fakt machr

Ale nesmíme ho moc chválit, aby z něj nebyl namyšlenej Ivan :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Tak to Mě těší,že je vše v pohodě!!! :wink:
No zase Mě tolik nechvalte se trochu :oops: ,Mě to přivádí do rozpaků!!
Ale je to hezký od někoho něco takového slyšet a hlavně to hezky hřeje
u srdíčka!! :wink:
Mimochodem sem to ,věděl,tak na 80%,že to je v pohodě,ale těch zbylých
20% mi dodal Jirka1 s jeho bílým kapesníčkem u výfuku,to jsem už měl jistotu na 100%!! :lol: :lol:
Koukám Jiří,že Mi budeš fušovat do řemesla!! :lol: :lol: :wink:
Naposledy upravil(a) ivan dne 24 dub 2006, 21:25, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Mates píše:HARDCAME celkem si mě zklamal. Uvědom si že blbý kecy nemaj cenu. Jestli se někdo baví tak to neznamená že je opilej a to já opravdu nebyl. Mám celý rok tolik práce, že toto vysvobození mi bodlo a těch několik skvělejch lidí a oni vědí o kom je řeč mě bavilo. Ja se nenavážel do tebe tak ty se nenavážej do mě a nešiř fámy o tom jestli je někdo opilej.

4 Borek a spol. díky za zastání važím si toho.
4Hardcam:
K těm vožralejm (pro klid dodám, že jsem mohl bejt jak prase a vzhledem k prostředí bych se nestyděl - normální člověčí úlet) se klidně přihlásím, protože jsem se perfektně se svými novými kámoši Matesem, Borkem, Jirkou number one, Black_sheepem a ostatníma odreagoval (hlavně u probírky vojny a spol) a vyblbnul. No a tady na to téma není co bych dodal, takže pokud bude mít někdo zájem, je možné využít téma Mimoňský setkání.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hanz píše:
Mates píše:HARDCAME celkem si mě zklamal. Uvědom si že blbý kecy nemaj cenu. Jestli se někdo baví tak to neznamená že je opilej a to já opravdu nebyl. Mám celý rok tolik práce, že toto vysvobození mi bodlo a těch několik skvělejch lidí a oni vědí o kom je řeč mě bavilo. Ja se nenavážel do tebe tak ty se nenavážej do mě a nešiř fámy o tom jestli je někdo opilej.

4 Borek a spol. díky za zastání važím si toho.
4Hardcam:
K těm vožralejm (pro klid dodám, že jsem mohl bejt jak prase a vzhledem k prostředí bych se nestyděl - normální člověčí úlet) se klidně přihlásím, protože jsem se perfektně se svými novými kámoši Matesem, Borkem, Jirkou number one, Black_sheepem a ostatníma odreagoval (hlavně u probírky vojny a spol) a vyblbnul. No a tady na to téma není co bych dodal, takže pokud bude mít někdo zájem, je možné využít téma Mimoňský setkání.
tak nahodou zase tak moc opilej jsi nebyl :) trosku rozjety jsme byli vsici to je fakt, ona dobra nalada, fajn pratele a k tomu troska alkoholu, to pak neni problem se opit klidne do nemoty, ale rozhodne to nebyla zadna ostuda :) a mimochodem to uz byli tak 2 rano takze to uz nekteri odpadli :P :twisted:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Díky blacku, ale zde to fakt sám za sebe ukončuju a přiznám se dobrovolně k požití, aby nevznikaly dohady. Mě to nohy nepose.e! :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

myslel jsem, ze black tema uzavrel a ceka se na prihodu...Hanzi, beru tohle zpet, jsem asi plnej emoci z toho, co se sesypalo - ze jsme nemluvili, pak nelezli po autech, (ale ted jsem mel napsat nepili, ale my pili :twisted: ) a nakonec nepozdravili, coz jsem se snazil nekolikrat vysvetlit a omluvit, coz nikoho nezajimalo, tak na to se*u...a hlavne me vytocil (snazim se slusne) Rasty (coz taky nikoho nezajimalo, prece jsem ujel )...Matesovi jsem poslal SZ, ze se omlouvam s radou, jestli tu mam zustat (predpokladal a predpokladam, ze tu o me nikdo nestoji )...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Kluci dejte už pokoj jste jak malí Jardové!! :roll:
Se stalo,no vrátit se to nedá a život jde dál!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Ivan:
..jjjjj jak Jardové!

4Hardcam:
OK, já se nečertím a jak sem už psal, na dalším srázku to srovnáme. Je zbytečný trucovat, nechme to vystydnout a pak to bude zase v pohodě...

The END
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Čus taťko :lol: . Právě jsme si to s Hardcamem na SZ vyříkali a rozmlouval jsem mu konec na netu. Jak žiješ taťko :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“