Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Poka
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 úno 2011, 10:29
Bydliště: Vratimov

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od Poka »

jirikstbk píše:PetrT30:

A pokud je výrobce chytrý, tak tyto zpětné vazby sbírá a zařídí se podle nich. To, že mu to bude někdo chválit a přitom to v pořádku nebude, je o ničem. A takovéto ohlasy sbírá jen hlupák. Schumacher nebyl pro Ferrari přínosem proto, že by chválil, ale proto, že se nebál pojmenovat právě ty chybné věci..


A o tom to je.
Je vidět,že :hyu: jako jeden z mála výrobců reaguje na připomínky zákazníků a nedostatky se snaží odstraňovat.
Odhlučnění:
http://auto.server.sk/---automobily-nov ... d-je-33902
Spotřeba:
http://auto.server.sk/---automobily-nov ... d-je-33571
Že už je zpátečka vedle čtyřky - plus pro výrobce.
Dodáváno na pneu Pirelli.
Dojezdové kolo (+hever,klíč na kola)
Možná by jirikstbk pochopil ty,co i20 chválí,kdyby se projel s novým :hyu: dnes (pokud možno 1.2).
Mne na i20 štvou dvě věci:
Za deště se dostává voda na prahy (asi podlepím dveře nějakou gumou)
Při přehrávání z USB nenačte poslední pozici a vždy přehrává od začátku.

Já jsem asi před 2-2,5 roky uvažoval o koupi Getze. Ceny byly docela příjemné ale objevila se i20.
Když jsem do ní sedl,tak už Getz neměl šanci.Ceny mi ale přišly docela přehnané a nová koncepce
s sebou vždy nese nějaké nedostatky.Počkal jsem si do února 2011 a teď jsem naprosto spokojený.
Verze Family Plus 1,2i / 57 kW za méně než 230k Kč s touhle výbavou je super.
Naposledy upravil(a) Poka dne 25 bře 2011, 10:58, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i20 Family Plus 1,2i / 57 kW Elektric Red
Reklama
 

jirikstbk
***
Příspěvky: 503
Registrován: 24 čer 2009, 07:50

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od jirikstbk »

Poka píše:
jirikstbk píše:PetrT30:

A pokud je výrobce chytrý, tak tyto zpětné vazby sbírá a zařídí se podle nich. To, že mu to bude někdo chválit a přitom to v pořádku nebude, je o ničem. A takovéto ohlasy sbírá jen hlupák. Schumacher nebyl pro Ferrari přínosem proto, že by chválil, ale proto, že se nebál pojmenovat právě ty chybné věci..


A o tom to je.
Je vidět,že :hyu: jako jeden z mála výrobců reaguje na připomínky zákazníků a nedostatky se snaží odstraňovat.


Jen je škoda, že mi za provedené testy a zaslané připomínky neposlali na účet totéž co Shumimu. #-o
ObrázekHYUNDAI i20 1,4 STYLE RED, barva 1F - vínová metalíza
Uživatelský avatar
Poka
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 úno 2011, 10:29
Bydliště: Vratimov

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od Poka »

jirikstbk píše:
Poka píše:
jirikstbk píše:PetrT30:

A pokud je výrobce chytrý, tak tyto zpětné vazby sbírá a zařídí se podle nich. To, že mu to bude někdo chválit a přitom to v pořádku nebude, je o ničem. A takovéto ohlasy sbírá jen hlupák. Schumacher nebyl pro Ferrari přínosem proto, že by chválil, ale proto, že se nebál pojmenovat právě ty chybné věci..


A o tom to je.
Je vidět,že :hyu: jako jeden z mála výrobců reaguje na připomínky zákazníků a nedostatky se snaží odstraňovat.


Jen je škoda, že mi za provedené testy a zaslané připomínky neposlali na účet totéž co Shumimu. #-o


No jo,musíme si zvyknout,že malý národ je vždy nějakým způsobem diskriminován! :^o
Nebo jim Michael připadl trochu fundovanější? [-X
Možná jsou v :hyu: větší skrblíci než u Ferrari ](*,) -sis asi vybral moc spořivého výrobce.
Příště kup Ferrari a připomínky posílej přímo do Maranella.
(Nic ve zlém-trošku humoru)
Hyundai i20 Family Plus 1,2i / 57 kW Elektric Red
Uživatelský avatar
killimanjaro
*
Příspěvky: 48
Registrován: 28 lis 2009, 18:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od killimanjaro »

Registrujem tu stazovanie na hluk s motorom 1.4. Na tom istom jazdim aj ja a zhodou okolnisti som jazdil aj na sluzobnej fabii. podvozok na Fabii je makksi ale hluk.. Ja neviem ako to sudruhovia v Indii zmontovali ostanym ale ja mam auto uplne tiche. Fabia hucala ako vysavac. Viezol som kamarata, ktory si kupil Seat Leon a pocas jazdy mi hovori" aj ja by som chcel tak tiche auto".
Ja sam moju i20 volam prditko, takze nie som ziadny ohrmony nadsenec tohoto auta. Beriem to ako malu mestsku konzervu, ktora mi dala za rovnake peniaze v porovnani s konkurenciou najviac.
Som zurivy na akekolvek jemne zvuky pri jazde lebo hudbu pocuvam ticho. Proste tichsie auto som nemal. No.. mozno Opel Vectra ale len do chvile kym som nesliapol viac na pedal.
Zrejme to zalezi doslova od konkretneho kusu. Ked dokazali ten moj spravit poriadne, tak urcite mozu kazdy jeden kus v servise doladit tak, aby nic nevrzgalo a nehucalo.
Sedadlo spolujazdca a jeho podivne zvuky mi odstranili za 5 minut. Proste nastartujte, vbehnite do servisu a nechajte si to spravit. Zbitocne si nechavate liezt na nervy hluk, ked sa da odstranit.
Ja som chodil do servisu s kazdou hlupostou az pokial som to auto nemal bez chybicky. Hned druhy den po kupe som tam bol prvy krat :) Nefungoval spinac na prednej kapote a tak neblikli smerovky pri zamknuti auta, lebo bol pocitac v tom, ze mam otvorenu kapotu. To len aby ste mali obraz v tom s akou hluostou som schopny ist do servisu.
i20 Style 1.4
www.autosvet.sk
Uživatelský avatar
romishowski62
*
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2011, 21:20
Bydliště: Ostrava - Kateřinice

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od romishowski62 »

Ahoj všichni ridiči a řidičky,
vlastním tento automobill :hyu: 3.den a nemohu prozatím říct nic špatného :P
Uvidíme později...auto na mě působí velice dobrým dojmem. Do teď jsem jezdil s Leganzou a i když byla starší ročník,nemohl jsem si ztěžovat.
Před koupí jsem sledoval toto forum a udělal si obrázek o i20ce docela slušný.Chystám se do Čech na delší tůru,tak potom poreferuji,co a jak.
Přeji všem hezký víkend a mnoho km bez nehod.
Hyundai i20 , 1.25 Kappa /57kW ,Electric green,inclusiv plus 3/2011
najeto prozatím 34500 km-velice spokojen, ex Mitsubishi galant 2.0 2004, ex Daewoo leganza 2.0 2011, Dacia Duster 10/2012,4x2 ,1.5 dCI, diesel spotřeba kolem 5litrů
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od vlado1979 »

romishowski62:
Po 3 dňoch čakáš niečo zlé ? To asi nemáš o aute, ktoré si si kúpil dobrú mienku. Žeby Ťa zlákala cena i20 ?
Neboj sa, hyundai je s kvalitou a hlavne spoľahlivosťou dobre. Sem tam sa nejaká lastovička nájde, ktorá má problémy. A kto nemá ?

Toto fórum nie je až tak úplne výpovednou lehotou o aute, kvalite, spoľahlivosti, vlastnostiach, pretože je veľa ľudí, ktorí vlastnia auto a neprispievajú, resp. nemajú prístup na internet. Áut je predano ďaleko viac ako zaregistrovaných užívateľov na fóre i20.

Toto platí pre všetky hyundaie na fóre, nielen i20.

P.S. Gratulujem k novému autu a prajem veľa šťastných km.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
Uživatelský avatar
romishowski62
*
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2011, 21:20
Bydliště: Ostrava - Kateřinice

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od romishowski62 »

Vlado máš určitě pravdu. Jinak díky za přivítání. I tobě hodně km bez nehody. Mezi námi cena byla cool. . . Hezký víkend všem :D
Hyundai i20 , 1.25 Kappa /57kW ,Electric green,inclusiv plus 3/2011
najeto prozatím 34500 km-velice spokojen, ex Mitsubishi galant 2.0 2004, ex Daewoo leganza 2.0 2011, Dacia Duster 10/2012,4x2 ,1.5 dCI, diesel spotřeba kolem 5litrů
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od Kony5 »

http://cartuning.cz/kategorie-274_4674/ ... 610l0dv5n3

Horst Fuchs radí :"Komu vadí v autě hluk, tak mužeš přes víkend vytlumit, je to snadné, rychle a učinné."

:lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Poka
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 úno 2011, 10:29
Bydliště: Vratimov

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od Poka »

A komu to přijde drahé,tak může použít asi 5x levnější MIRELON =D>
http://www.mirelon.com/cs/
Hyundai i20 Family Plus 1,2i / 57 kW Elektric Red
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od Kony5 »

jo a nalepiho chemoprenem a kdyz uz bude v tom tak tam rovnou polozi plovoucku:-D
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Poka
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 úno 2011, 10:29
Bydliště: Vratimov

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od Poka »

Slyšel jsem o takovém vynálezu,který se nazývá oboustranná lepící páska.
Možná by byla vhodnější,než Tebou navrhovaný chemopren [-o<
Hyundai i20 Family Plus 1,2i / 57 kW Elektric Red
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od amaize »

[-X a co tak moderní techniku a vystřikat to PUR pěnou,pak se to jen obřeže kde to bude překážet :-

ale z jiného,když tady tak čtu ty výlevy , tak dva nespokojení majitelé ! nikoho nechci bodat jak včelka ! , ono totiž víc lidí tu nenapsalo, že jsou vysloveně nespokojení
a k mé :hyu: i20 1,2 Kappa výroba v indii , km vidíte dole,a už mám strach napsat "bez problému" , se vším,jak motor,řazení,kastle,hluk,interiér a podobně,
co se týče dodaných pneu Hankok tak po ~15ooo km stojí za ho.no,vydrží do podzimu a spalovny,
někde jsem tu i psal,že sem tam něco vrzne,hlavně jak v zimě trefím skrytou díru,ale to je marné
to , že jsem si mírně odřel PZ bok nárazníku,a že se o mě na LP části pro mlhovku otřela jedna p..a,která viděla že odbočuji doleva,ale chtěla mne stihnout ještě předjet není problémem auta,a taky nezakrývám žádné problémy,navíc to tady nečtou jen :hyu: přátelé,ale i někteří mí známí, a to bych asi nerozchodil abych tu "lhal"
a beru to taky tak,že za ty prachy v té výbavě tenkrát a možná i dnes nic stejného asi není,nebudu to hledat v cenících,kdybych měl důvod,měl jsem to udělat hned než jsem auto kupoval,
nechci rozebírat podvozek,je tuhý , ale aby mi drkotaly zuby jak psal jirik,(vlastně už někdy dříve),tak to né ,
nám :hyu: i20 vyhovuje a pokud bych problémy měl tak jde z domu , ale podržíme 5 let a pak se uvidí,

někdo tu psal o drnčení kapoty : tak malá rada , ty gumy které se opírají o šasi mají na sobě tušímpravý závit,je třeba je šroubovat a tím nastavit správnou funkci při zavření a pak to nedrnčí
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od bartiik18 »

Ahoj... no tak pročítám tu Vaše fórum a teda co tu píšete není potěšující, ale pravda to asi bude :-( No já jsem si těď zaplatil zálohu na i20 už se na ní těším a je fakt, že se mi auto hodně líbilo a přítelkyni taky :-) ve 140 km/h přijatelný hluk, radio hezky hraje, nic nikde nedrnčelo ani nevrzalo, podvozek mi nepřišel opravdu moc tvrdý právě, že krásně držel a hezky tlumil nerovnosti :-) měl jsem i20tku půjčenou od pátka do pondělí a hned mě přesvědčila najel jsem s ní cca 300 km tak aspoň jsem vyzkoušel :-) jak jízdníma vlastnostma tak motoricky mě dělala spokojeným (1.2 kappa) :-) měla najeto cca 2000km jako předváděčka a v tý výbavě teď je to myslím, že inclusive plus + konfort výbava :-) v tý elektric green .... řazení mi přišlo velice dobře odstupňovaný sice delší dráhy nic co by mě vadilo, chcíplo mi to jen jednou za těch pár dní tak možná že s tím už něco udělali :-) jinak jsem si koupil právě ten předváděcí vůz co jsem měl půjčený, myslím, že mi na něj udělali hezkou nabídku vč. zimních pneu pirelli :-) jen doufám, že se mi nepotvrdějí ty neduhy co tu máte vy "teda jen někteří" . Autí budu mít začátkem května tak už se nemůžu dočkat určitě tak jako každý z Vás když na ní čekal :-) jinak hodně šťastných a bezproblémových kilometrů ;-)
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Uživatelský avatar
miro263
**
Příspěvky: 399
Registrován: 22 črc 2009, 19:38
Bydliště: Bratislava - Helpa - Pohorela
Kontaktovat uživatele:

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od miro263 »

jirikstbk píše: To, co podvozek skutečně dělá, jsem zjistil až po zakoupení při cestě domů, kdy při jízdě na starém asfaltu přestala manželka mluvit, protože ji cvakaly při mluvení zuby. To doslova. To není metafora.
Tak toto by som bral skor ako vyhodu :-)
Hyundai Accent MC 1.4 -city car
a kopec dalsich nehyundaioidnych
andy971
Příspěvky: 6
Registrován: 08 bře 2011, 17:09

Re: Nespokojenost s i20 - Vaše vlastní "výlevy"

Příspěvek od andy971 »

Kvalita služieb a servisu Hyundai SK, ďakujem......
http://www.youtube.com/watch?v=f6773Or6ZDY
(odkaz už funguje)
Odpovědět

Zpět na „i20 Pokec“