Střešní nosiče

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od enjoy »

Luxus že :D
Tohle taky děláme,ale ještě jsme neprodali jediný kus :mrgreen:
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
PetrUL
**
Příspěvky: 125
Registrován: 14 říj 2011, 17:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od PetrUL »

Tak to je bomba systém =D>

To dedula: Výška 197 cm je super. To občas vyřeší spoustu problémů ... :wink:
:hyu: ix20 1,6 CVVT 16V,TRIKOLOR
Vanilla White, 11/2011
Uživatelský avatar
dedula
*
Příspěvky: 61
Registrován: 31 črc 2011, 19:49

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od dedula »

PetrUL píše:To dedula: Výška 197 cm je super. To občas vyřeší spoustu problémů ... :wink:
Více problémů to však přináší. :lol:
ix 20 1,4 Trikolor Glowing Red 2010
ix 20 1,6 Trikolor White Sand 2019
mikimiki
*
Příspěvky: 39
Registrován: 23 pro 2011, 20:32
Bydliště: Ostrava

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od mikimiki »

blíží se dovolenka a při představě napráskaného kufru až po strop zvažuji koupi autoboxu. jsem pro koupi Thule Pacific 600, zatím jsem ho však na ix20 neviděl a konfigurátor thule neobsahuje naše auto. nemáte někdo zkušenost?
1.6i trikolor A/C TWC-bílá 12/2011
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od enjoy »

Konfigurátor thule tvoje auto obsahuje... http://www.thule.com/fitguide/default.a ... &Market=NZ
Ale žádný obrázek ix20 tam neuvidíš.
Jinak,montovali jsme zákazníkovi,prakticky identicky veliký box od HAKRu na Peugeota 206 a kupodivu to nevypadalo nijak obludně,jak jsem si myslel.
Každopádně tato velikost boxu je podle mě nejmenší varianta,do které bych šel,jelikož tohle je nejkratší,do kterého dáš v zimě lyže.Mít box menší a pouze na léto se mi zdá jako blbost.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
niro125
Příspěvky: 4
Registrován: 27 bře 2012, 17:35

RStřešní nosiče

Příspěvek od niro125 »

Kdo by měl zájem o originální střešní nosič na IX 20 tak jej dávám za 1500 Kč. Jedná se o ten typ z originálního katalogu s klasickým profilem příček. Použitý jen párkrát, stav 100% Viz foto. Kontakt na mail marti.michalek@seznam.cz
Přílohy
příčníky.jpg
příčníky.jpg (173.8 KiB) Zobrazeno 5227 x
JakubN
Příspěvky: 9
Registrován: 30 črc 2012, 21:02

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od JakubN »

Co hagusy ? Těmi se IX20 osadit neda?
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od mmv »

nedá (teda legálně ne), ale určitě se nějaký Pta&Mat najde co tam naroubuje něco třeba Z KAčka :-) jinak to je jedna z věcí, co mně na IX20 (prej rodinný vůz) hodně štve, příčníky ala Š 120 to je teda hnus velebnosti :-( špatná manipulace a každým nasazením nějakej problém, tu odřená kastle, tu zničený gumový těsnění dveří :-( i blbá corsa tam má vyšupovací krytky v tom plastovým přechodu bok/střecha :-( a rozteč okolo 60ti centimetrů taky neni zrovna hodně :-(
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
miche
*
Příspěvky: 39
Registrován: 29 zář 2011, 08:05

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od miche »

mmv píše:nedá (teda legálně ne), ale určitě se nějaký Pta&Mat najde co tam naroubuje něco třeba Z KAčka :-) jinak to je jedna z věcí, co mně na IX20 (prej rodinný vůz) hodně štve, příčníky ala Š 120 to je teda hnus velebnosti :-( špatná manipulace a každým nasazením nějakej problém, tu odřená kastle, tu zničený gumový těsnění dveří :-( i blbá corsa tam má vyšupovací krytky v tom plastovým přechodu bok/střecha :-( a rozteč okolo 60ti centimetrů taky neni zrovna hodně :-(
Já koupil Thule, nasazování luxus a jednoduchost sama, vlastně montáž rychlejší jak na Fabii I (tam byly ty vyšupovací krytky). Nevýhoda je cena a velká hlučnost (opravdu je to dost slyšet), přecejen je to široká a bytelná konstrukce a odpor vzduchu je znát, jo a jak jsem tu už někde psal, rozteč v manuálu je tam 70,5 cm doporučená, přitom prolisy nad dveřma jsou na ty ofiko nosiče na 60 cm rozteč :-) Dávám to na těch 70,5 cm a v servise mi to posvětili, že prej v pohodě.
Hyundai IX 20, Sienna Orange - 1.4/66kW Tricolor 2011
JakubN
Příspěvky: 9
Registrován: 30 črc 2012, 21:02

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od JakubN »

Tak ty hagusy jsou velká škoda, auto by vypadalo dobře si myslím, tamty příčníky na fotce nahoře jsou pěknej hnus velebnosti.
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od mmv »

miche : :-) už jenom že musíš otevřít dveře ten "luxus" poněkud znemožňují, po dvoudením nasazení příčníků se guma těsnění dveří velmi neochotně vracela Z5 do původního tvaru, ani nechci pomyslet jak to bude vypadat třeba za 5 let... imho neni náhodou originální :hyu: alu příčník thule ??? to železo co podsouváš pod hranu dveří myslíš že je košér ??? nevím, mě se to rozhodně nelíbí a moje škoda že jsem na to přišel moc pozdě :-( prostě zbrklost se u koupi vozu nevyplácí :-) respektive je nutno sundat růžové brýle a nekoukat na IX20ku jako na krásné nové auto do domu :-) není všechno zlato co se třpytí
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
mana
*
Příspěvky: 31
Registrován: 27 zář 2010, 13:57

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od mana »

No toto nemají vůbec vošéfovaný. Jak by to bylo se zárukou kdyby se tam navrtaly hagusy? Že bych zkusil sehnat nějaký který by pasovaly a navrtal. Něco jako toto
Hyundai ix20
Obrázek
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od enjoy »

http://www.thule.com/fitguide/Default.a ... &market=cz (edit: proklikejte se k ix20 sami :D )

Koupil bych tohle...oproti tý originál hrůze nebe a dudy. a ty Wing bar tyče,jsou velice tenký,mají profil jako křídlo letadla.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od mmv »

jestli tomu rozumím, tak toto
Thule Rapid System 754
Aerodynamická tyč 869 (Thule AeroBar)
Kit 1584

+(Systém Thule jednoho klíče, 4 zámků)

a je to v podstatě stejné jako toto ???

http://www.autodoplnky-domansky.cz/imag ... 00x500.jpg

můžu se zeptat kolik to u thule stojí ??? případně v čem to je jiné jak ten hliníkový originál ??? (vím, jde to zamknout klíčem, originál pouze plastovým "klíčkem" jako mnohohran)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Střešní nosiče

Příspěvek od enjoy »

vypadat to bude takhle http://thulestorebotany.com.au/images/F ... thu754.jpg

Ale raději bych volil Wing Bar tyče... ikdyž pak budeš asi odkázaný na nosiče kol,lyží atd od thule.Vzhledem k tomu,jak jsou tenké,tak se uchycení nosičů řeší ne objímkou,ale zasunutím adaptéru přímo do kolejnice v tom příčníku.
Mám informaci,že aero tyče se letos přestanou vyrábět.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Odpovědět

Zpět na „ix20“