STK (Technicka kontrola) a Emisie

Garanční prohlídky, servisy, ceny náhradních dílů

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Vilda »

Rokolo : To je docela možný, ale to by vyzkoušel i zadní a těch si ani nevšimnul :wink: s čím mě teda ale hodně nas....l, že pustil stěrače na sucho po skle ](*,) to jsem myslel, že mu ji plácnu .... ono totiž existuje takový udělátko jako je ostřikovač :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
ricci
*
Příspěvky: 73
Registrován: 01 bře 2010, 00:44
Bydliště: Sobrance (SK)

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od ricci »

Vilda píše: pustil stěrače na sucho po skle
on to urcite urobil ako revanz za ten tvoj trik, aby si to viac neskusal ... :!: :?: :!:
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT
Elegance, 03/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Martun »

ricci
:lol: =D>
Vilda
Teda já už byl na několka STK ale nikdy jsem si nevšiml že by kontroloval stěrače.. :shock: Po světlech jde, to jo, ale stěrače.. :roll:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od JoKo »

takze druha stk za mnou {no uz pred mesiacom a pol}. auto preslo bez zavahania, ziadne problemy...

auto som vobec na stk nepripravoval, dokonca na garancku by som mal ist niekedy tento mesiac... jedina priprava bola, ze som s nim pred stk presiel krizom cez republiku :)
a aj zadne brzdy mali lepsie hodnoty ako pred dvoma rokmi. :-
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Vilda »

ricci píše: on to urcite urobil ako revanz za ten tvoj trik, aby si to viac neskusal ... :!: :?: :!:
Tohle bych možná pochopil, kdybych ho takhle opravdu chtěl očůrat s foliema na předních bočních .... ale já mám přední čistý :roll:

Martun: Taky se nepamatuju, že by se někdy na STK zajímali o stěrače ..... ale je to zařízení stejně důležitý jako všechny ostatní, takže kontrolují jejich funkčnost. Taky si zatroubil a vyloudil tak zvuk kvičícího vepříka :lol: ten origo klakson je prostě příšernej ](*,) asi tam hodim ten, co máš na Ácovi ty ....

Zajímavý bylo, že si vůbec nevšímal rozměrů pneu a elektronů ... kdybych měl nazutý třeba dvacítky a na nich tenoučkou gumičku, tak bych prošel v pohodě ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Mexican »

mne sa zda, ze ako vsade aj uroven STK je rozna. Respektive zoznam co maju kontrolovat asi maju, ale nekontroluju to. Mne napr minuly rok pozerali aj hlbku dezenu a pneu (rozmer) ale stierace nie. Lekarnicku tiez len videl ze tam je, ale co v nej je technika nezaujimalo. Poviem to tak, dobre pre majitelov aut horsie pre bezpecnost.
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od 69pavel »

tak u mne prvni co bylo tak sahal po nastavovani vysky svetel zda fungujou,,prej jak to nejde uz nic vic nekontroluji a vyhodi auto z STK-opravit a znovu.
jinak moje STK bez jedineho skraloupu-bez zavad a to byla poctive delana sevsim vsudy co k tomu patri =D> =D> ,ted aby to vdrzelo i na dalsi STK a budu spokojeny 8) 8)
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Martun »

69pavel píše:tak u mne prvni co bylo tak sahal po nastavovani vysky svetel zda fungujou ..
No přesně tohle jsem myslel. šel po světlech, tj jejich nastavování..

A tenkrát, když jsem byl ještě s Kadettem, pravda, nějakých 14 let zpět, jim ani nevadily zavařený kliky a el.mag odskok.. ještě se zajímal jak to funguje.. :lol: Dneska by tě s tímhle asi taky vyhodily.. a myslím že už to stejně není "IN" :mrgreen:
Vilda píše: ... Taky si zatroubil a vyloudil tak zvuk kvičícího vepříka :lol: ten origo klakson je prostě příšernej ](*,) asi tam hodim ten, co máš na Ácovi ty .....
Dej, je to o něčem jiném.. anebo ty co tam namontoval Pablo.. (ted na ty srazy nějak kašle) má tam tři fanfáry a nezadá si s kamiónem! Neskutečnej zvuk.. to spadne i veverka ze stromu.. :lol:
Vilda píše:
Zajímavý bylo, že si vůbec nevšímal rozměrů pneu a elektronů ... kdybych měl nazutý třeba dvacítky a na nich tenoučkou gumičku, tak bych prošel v pohodě ....
možná prošel, ale nepřejel bys ani práh u nich ve vratech... :mrgreen:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Vilda »

Martun píše: možná prošel, ale nepřejel bys ani práh u nich ve vratech... :mrgreen:
Kdybych tohle věděl, jak na tomhle STK kašlou na rozměry pneu a disků, tak jsem možná jako první měl na Ácovi 17ky :lol: abych se přiznal, tak nikdy jsem nedával na auto jiný kola než ty, co byly povolený .... :roll:

Ale esteticky je rozdíl markantní .... mezi průměrem 14 a 15 je rozdíl skoro neznatelný, ale hodit na Ácu 16ky nebo 17ky, to už bouchne do očí :shock:

Díky tomu, že jsem byl vždycky za vzorňáka ( co se týče rozměrů), tak jsem nepoznal ten zážitek z velkých kol :cry: taky jsem vždycky razil názor, že větší balón a menší průměr zajišťují lepší jízdní konfort .... ale je to omyl [-X po přechodu na větší kola a menší profil se žádné negativní překvápko nekonalo ... naopak, Áca je stabilnější ve všech režimech jízdy a ani na rozbitých silnicích to není k horšímu ....

Tady je vidět nastavení priorit na různých stanicích technických kontrol .... na jedné bazírují na určitých věcech a na další je to úplně jiný ... možná koupim nějaký super velký kola a narvu je na Acouše :wink: a za dva ročky sem v klídku přijedu na prohlídku :D/
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

17ky měl, tuším, legálně DavidC3 :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Gandalf »

Jo, akorát David C3 si dodnes ještě nepřečetl mou pozvánku na poslední sraz, kterou jsem posílal v půlce srpna. Takže kdoví, jak je na tom jeho Áca, když tenkrát prikúpili tú Škodu... :-k
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od MICHAL77 »

Vilda píše:
Martun píše: možná prošel, ale nepřejel bys ani práh u nich ve vratech... :mrgreen:
Kdybych tohle věděl, jak na tomhle STK kašlou na rozměry pneu a disků, tak jsem možná jako první měl na Ácovi 17ky :lol: abych se přiznal, tak nikdy jsem nedával na auto jiný kola než ty, co byly povolený .... :roll:

Ale esteticky je rozdíl markantní .... mezi průměrem 14 a 15 je rozdíl skoro neznatelný, ale hodit na Ácu 16ky nebo 17ky, to už bouchne do očí :shock:

Díky tomu, že jsem byl vždycky za vzorňáka ( co se týče rozměrů), tak jsem nepoznal ten zážitek z velkých kol :cry: taky jsem vždycky razil názor, že větší balón a menší průměr zajišťují lepší jízdní konfort .... ale je to omyl [-X po přechodu na větší kola a menší profil se žádné negativní překvápko nekonalo ... naopak, Áca je stabilnější ve všech režimech jízdy a ani na rozbitých silnicích to není k horšímu ....

Tady je vidět nastavení priorit na různých stanicích technických kontrol .... na jedné bazírují na určitých věcech a na další je to úplně jiný ... možná koupim nějaký super velký kola a narvu je na Acouše :wink: a za dva ročky sem v klídku přijedu na prohlídku :D/

Kdo Ti zaručí že se to za dva roky nezmění? Není lepší je tam legálně dopsat?
.........
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Vilda »

MICHAL77 .... nevim, jestli jsi si všimnul smajlíků [-o< ale to s těma velkýma kolama byla sranda ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od MICHAL77 »

Popravdě jsem v práci a smajlouni se mi zde neukáží, buhužel. Jinak není to jen o komfortu jízdy, je to i o spotřebě atd. Jinak dopsat kola není až takovej problém, na rapidovi jsem měl napsané legállně 15" a gumu 205/45 (v reálu jsem to vydržel měsíc), na první R19 jsem nechal dopsat 16", ale stačily 14".
.........
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: STK (Technicka kontrola) a Emisie

Příspěvek od Mexican »

Gandalf píše:Jo, akorát David C3 si dodnes ještě nepřečetl mou pozvánku na poslední sraz, kterou jsem posílal v půlce srpna. Takže kdoví, jak je na tom jeho Áca, když tenkrát prikúpili tú Škodu... :-k
david ma mimco, jazdi fabkou.. accent myslim este existuje, posledne roky mal uz vsak 15tky.. ma teraz zrejme ine veci ako chodit sem
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Servis a údržba“