Aktualni spotreba

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglík píše:Byla by třeba šniclárna a Tiburon...To by šlo,ne???Zkusím to asi navrhnout co na to Borek.... :roll:
no to zkus viď, ale tejka ho na 14 dní nezatěžuj tímhle, jede do Itálie za italama a italkama :lol: :lol: no, ale zkus to i tak třeba si Tě přibalí do kufru :roll: :roll:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jouda píše:
Kyrglík píše:Byla by třeba šniclárna a Tiburon...To by šlo,ne???Zkusím to asi navrhnout co na to Borek.... :roll:
no to zkus viď, ale tejka ho na 14 dní nezatěžuj tímhle, jede do Itálie za italama a italkama :lol: :lol: no, ale zkus to i tak třeba si Tě přibalí do kufru :roll: :roll:
Jo jo,do kufru...Nejdřív do sudu s kyselinou,pak si mě dá do kufru a šup se mnou do Orlický přehrady :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglík píše:
Jouda píše:
Kyrglík píše:Byla by třeba šniclárna a Tiburon...To by šlo,ne???Zkusím to asi navrhnout co na to Borek.... :roll:
no to zkus viď, ale tejka ho na 14 dní nezatěžuj tímhle, jede do Itálie za italama a italkama :lol: :lol: no, ale zkus to i tak třeba si Tě přibalí do kufru :roll: :roll:
Jo jo,do kufru...Nejdřív do sudu s kyselinou,pak si mě dá do kufru a šup se mnou do Orlický přehrady :cry:
orlík = tyglík :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jouda píše:
Kyrglík píše:
Jouda píše: no to zkus viď, ale tejka ho na 14 dní nezatěžuj tímhle, jede do Itálie za italama a italkama :lol: :lol: no, ale zkus to i tak třeba si Tě přibalí do kufru :roll: :roll:
Jo jo,do kufru...Nejdřív do sudu s kyselinou,pak si mě dá do kufru a šup se mnou do Orlický přehrady :cry:
orlík = tyglík :lol: :lol:
Hele,já ti dám Tyglíka!!!Joudo jeden Joudovatej....Jsem Kyrglík :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Promin Tyglíku :oops: :oops: Kyrglíku mno :lol: :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No a zkuste tam alespon obcas prohodit nejakou vetu o spotrebe .... :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tedy...Já moc nepapám.Něco kolem 3 litrů tekutin denně a hlavně hodně jídla...Myslím tedy že spotřebu mám velkou :wink: Už mlčím Víťo... :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

V poho ... ja jen, abychom nebyli uplne mimo misu .... vis jak .... :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Borek píše:Čéče,musíš vydržet na adopci.Auto mám jen pro čtyři(já,manželka a 2 dcery=plno) a poslouchat jak se hádáš s drerama,kdo dnes zůstane doma a nejede na výlet...... :roll: Zítra jim řeknu,že k moři beru synka Martase a jedna zůstává doma....... :shock: to by byl mazec. :lol:
Jsou to moje princezny(i s královnou-manželkou :lol: )a zatím je měnit nebudu. 8)
Ach jo.. tak mám zase smůlu.. i když.. někdy bys moh třeba zůstat doma ty a já bych vyvez rodinu :twisted:
No nic.. už mlčim.. radši se budu držet svýho rozbitýho nárazníku :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
speedix
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2006, 22:28
Bydliště: NA vrchu 41 35201 AS

spotreba

Příspěvek od speedix »

Zdravim fandy hyundai.Se spotrebou jsem na tom hodne spatne dokazu jedit i za 15 litru na stovku ale to bude jen tezkyma botama.Nemate nekdo najaky typ jak dostat do motoru 1.8 16v GT vic koniku??Mam verzi pro mimo evropsky trh coz znamena obsah 1836 a ne 1750.Potrbuju to moc nutne.mam to auto uz skoro 4 roky a nic lepsiho jsem si nemohl prat.Zadny problemy ani starosti s tim nemam.
sem fanatik do techto vozu vlastnim Hyundai Lantra 1.8 16v GT verze pro mimo evropsky trh.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Bando chlípná :evil: ,svůj harém nedám.S tím věkem to berte tak-průměr roků dcer a manželky je necelých 20 :shock: ,takže vlastně v průměru :lol: nejlepší roky.
Teď ke spotřebě.Minulý rok jsem tuhle cestu na dovolenou jel se spotřebou mírně pod 8l.Teď jsem koupil střešní nosič,tak jsem zvědavý,jak spotřeba stoupne na stejné trati. :?:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ac se mi to zda neuveritelne,s dvoulitrem jezdim za 6,2-6,6 litru...prestal jsem brat na Pap Oilu apod...beru Omv Super 100 (35,3),V-Power Racing(35,9) a nebo klasickou 95 od Essa,Shell nebo Benziny (31.4-32.5)...a je to znat. Hodne je poznat na spinani klimy. A kvuli par desetnikum jezdit nekam "do traktorky" asi fakt nema vyznam.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nijak tě nenapadám.. ale nebyl si to ty, kdo tady nedávno propagoval jedině Natural 91??
Tak mi vysvětli tu změnu :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

V rijnu jsem psal: Tak tak, i ja mam v papirech N91, dosud ho tam ale nikdo nenalil...
...musi se zkusit vsechno...v servisu mi rekli, at 91 neberu, protoze je to stelovany na 95, i kdyz technicak rika neco jinyho...

91 jsem parkrat nabral, ale spotreba na stejny trase pokazdy jinak a klima tomu nesvedci.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Wecernik
Příspěvky: 4
Registrován: 20 bře 2006, 22:24
Bydliště: Jihlava

skoro nic

Příspěvek od Wecernik »

do pda si zapisuju pri tankovani. Tady soulacky (60%mesto, kratke vyjezdy po okrskach) dlouhodobe 6.6litru ( nekolik nadrzi). Ted jsem byl v chorvatsku, dalnice do zadaru 5.9l (rychlosti tak 100-120), po 'jadransky magistrale', vyletech a prejezdu bosny do slavonskyho brodu (2nadrze) to slo na 5.6litru, po dalnici zpatky na +-6litru. Kdyz jsem ho testoval tady na dalnici na velkou dalku (130-140) tak to slo i nad sedum. Ta spotreba ve meste me prijemne prekvapila.
Akorat mam pocit, ze to bere trochu vic oleje.
hyjee accent 1,3i, trifutra
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“