scoupe II. sraz mimon

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Petře ještě jednou:
Neprožíváš lehký chvíle, ale čas je nejlepší lékař, ten to určitě spraví. Ostatní máš na SZ, sem to tahat nebudu, to se nesluší. Doufám, že tě brzy uvidím a věřím, že se zase zapojíš do "hry" v té formě, v jaké jsem tě viděl naposled. Smajla sem tejka nedám, nevím, který by tě povzbudil.
Ba jo, jednoho přeci mám Obrázek.

To je ale kus vola, viď? :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

diky za podporu Honzo, diky moc i vsem ostatnim! :lol:

cece na ty fotce jsi pozoval pro nakej prestizni casopis, nee? :lol:

toto je nazor kazdeho hyundaiaka na uber-auta nemecke produkce.. :lol:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Že seš to ty, Blacku, tak to teda přiznám - to sem absolvoval přípravu na kásting na reklamu na konzervový nebo konzernoví káry s jednou dobrou partou (její název sdělit nemůžu, páč by šlo o nekalýho reklamu, ale byl to tým z hyundaiclub.net) a f okamžik zmačknutí toho bazmeku na foťáku, co jako vyrábí ty fotky, sem zjistil že ty prachy za reklamu vlastně vůbec nepotřebuju, páč sem našel nějaký ulitý ve dveřích svýho Accenta (von mě pak Mates s Joudou pak řikali, že to prej bylo Borkovo kupé, ale to je jedno, barva byla stejná a mě to potěšilo :wink: ). No a to sem si chtěl olíznout zrovna pysky (svoje, sprosťáci) a takhle to dopadlo :cry:
Takže sem v tom ouplně, ale uoplně nevinně, no :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Blacku.. myslim že tě chápu.. je sice fakt že sme měli strach hlavně o tvoje auti.. ale každej z nás má i svůj soukromej život kterej je vlastně to nejdůležitější.. urkitě důležitější než nějaká supr kára..
Takže teda ti držim moc moc pěsti.. máš mojí úplně největší podporu a klidně si pak s tebou o tom i pokecám.. možná poznáš že magor MartasZ má i srdce :-)
Tady je vidět že tohle nejni jen klub majitelů Hyundaií.. ale že to je klub lidí, co se znaj a kterým na ostatních záleží.. a já nedoufám.. já vim, že nám to vydrží.. a i proto jací jsou tady supr lidi se budu snažit.. asi teda až příští rok, ale dorazit ve svym nablejskanym ohlušujícím červenym kupé na další srazík na kterej už se celej klepu :-)
Ale ještě abych se vrátil k tobě.. Sakra chlape, držim pěsti.. jestli je to tak báječná ženská, tak si jí drž za každou cenu, dneska je hodně těžký najít si někoho s kym ti bude tak jako tobě se Sandrou.. a věta že člověk pozná co má až když to ztratí je sakra hodně známá.. pamatuj na to vždy, když tě napadne nějaká blbost...
Přemejšlej o tom.. čuuuuuuuuuus
a drž se :wink:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

martaszi, presne tohle jsem asi potreboval slyset! :wink: ja se jeji lasky nevzdam jen tak uz asi nikdy!
Uživatelský avatar
duken20
*
Příspěvky: 28
Registrován: 17 kvě 2006, 22:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od duken20 »

Zdravim všechny /-/čkaře, tak sem se po měsici dostal na net....
Black_Sheepovi držim palce atˇmu to dobře dopadne s jeho nejmilejší..
Každopádně až bude jistej nakej sraz, tak tam nebudem se Sabinkou chybět..

:lol:
Hyundai Coupe ,,2003" 2000ccm
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Až teď jsem narazil na objasnění Blackova smutku... Když ty příspěvky čtu, tak to opravdu donutí člověka popřemejšlet o všem možným.. Nebudu se rozepisovat, je tu toho napsáno dost a se vším můžu jen souhlasit. Blacku, drž se, hlavně ať to dobře dopadne a na dalším sraze si se svou drahou polovičkou..Držím pěsti
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Také držim palečky ať vše dopadne podle tvých představ. Bylo by super kdyby ses na moravu dostavil s oběma svými miláčky. To co teď prožíváš plně chápu a vim jaké to je. Jednou už jsem tohle zažil, ale bohužel to zkončilo ne tim že by si to jedem přál, ale její smrtí. Nějakej opilec je vitlačil ze silnice když se s ní její bratr vracel z letiště domu a narazili do stromu.Nikdo neví jak dlouho byly v příkopě, ten magor ujel a nechal je tam. Všiml si jich někdo na motorce, tak letěl do nejbližší vesnice zavolat pomoc. Lékař řekl že kdyby ten dotyčnej co to zavinil zavolal pomoc, tak byla větší šance. Byla 6 měsíců v komatu a zemřela 10minut po půlnoci na silvestra (její bratr byl také v komatu a zemřel o půl roku později). Od té doby já silvestr neslavim pač mám svou smutnou vzpomínku vritou trvale v paměti. Já stratil svou snad největší lásku a její rodiče své jediné 2 děti. Tenkrát se mi totálně zhroutil život. Kácel jsem na školu, chodil furt venku a jen přemejšlel proč mě se to stalo, proč ona. Ono dřív jsem to četl jen v novinách či to slýchával v televizi a v hlouby duše jsem si říkal tohle se mě nikdy nemůže stát. Ale byl jsem životem přesvědčen o opaku. Od té doby jsem neměl kapku alkoholu ani trávu prostě nic, pač nikdy nevim komu bych tim mohl ublížit až bych jel třeba nadranej autem. Nikdo to skoro neví. Tajil jsem to a nikdy se o tom veřejně nezmiňoval jen blízkým a to vi jste. Teď alespoň všichni víte proč ten alkohol už skoro 4 roky nepiju a jsem protivnej když mi ho někdo nutí. Blacku drž se. Vim co je si šáhnout na dno a není to hezký. Omlouvám se za ten román
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirka Pekárková »

Ahoj Blacku,
sice se jeste moc nezname. Byla jsem ted v cervnu na Mimoni poprve na srazu /-/, ale to, cos psal o sobe a o Sandre me vazne dostalo.
Vis, ja jsem uplne to same prozivala presne pred rokem. Totalne se mi zhroutil svet jak domecek z karet. Neni nic horsiho nez citit v zivote prazdno. Fakt te chapu, zes nechtel s nikym mluvit. Ja taky nejedla, nespala.... atd. Ale ted uz jsem z toho venku a ten clovek myho srdce je se mnou dal!!! Budete mit tu cest ho poznat na Morave. Tak doufam, Blacku, ze se tam s Vami uvidime a popovidame.
Ver, ze vsechno dobre dopadne. Kdyz to vyslo me, proc ne tobe. {Buh asi je!!!!} Drzim ti palecky!!!!
Tak pa, pa na pristim srazu.
Mirka
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Rasty, mas tam ode me soukromou.. a sorry za dylku :wink: taky malej romanek zase, ale jsou veci ktery dvema slovy nereknes....

Mirko,
neboj se, to napravime na pristim srazu! ;) koukam, ze sis asi prozila to samy co ja, a vam ten navrat k sobe dikybohu vysel, podle toho co rikas se zda, ze se mate spolu dobre, ne-li lip nez predtim, coz se malo kdy vidi a asi to musi bejt velika a opravdova laska jaka se potka jen jednou za zivot.. Drzim vam palecky at to klape i nadale a cim dyl spolu budete, at vam je, pokud to bude vubec mozny jeste lip! :wink:

urcite si o tom muzeme popovidat, kdyz budou drahy polovicky souhlasit, pokud to dobre dopadne, pojedeme samozrejme oba a mozna si se v necem muzeme vzajemne inspirovat! :wink:
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hanz píše: sem zjistil že ty prachy za reklamu vlastně vůbec nepotřebuju, páč sem našel nějaký ulitý ve dveřích svýho Accenta (von mě pak Mates s Joudou pak řikali, že to prej bylo Borkovo kupé, ale to je jedno, barva byla stejná a mě to potěšilo :wink: ).
Safra,kam já jen dal peněženku,kreditku s pinem od švýcarských kont,zlaté prsteny...... :roll: Někam jsem ji v autě zastrčil a .....nemůžu najít. :?:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Ty jo, na mě zbyly jen hotový! :cry: Mates, kam si schoval s Joudou ten zbytek :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Rasty píše:Také držim palečky ať vše dopadne podle tvých představ. Bylo by super kdyby ses na moravu dostavil s oběma svými miláčky. To co teď prožíváš plně chápu a vim jaké to je. Jednou už jsem tohle zažil, ale bohužel to zkončilo ne tim že by si to jedem přál, ale její smrtí. Nějakej opilec je vitlačil ze silnice když se s ní její bratr vracel z letiště domu a narazili do stromu.Nikdo neví jak dlouho byly v příkopě, ten magor ujel a nechal je tam. Všiml si jich někdo na motorce, tak letěl do nejbližší vesnice zavolat pomoc. Lékař řekl že kdyby ten dotyčnej co to zavinil zavolal pomoc, tak byla větší šance. Byla 6 měsíců v komatu a zemřela 10minut po půlnoci na silvestra (její bratr byl také v komatu a zemřel o půl roku později). Od té doby já silvestr neslavim pač mám svou smutnou vzpomínku vritou trvale v paměti. Já stratil svou snad největší lásku a její rodiče své jediné 2 děti. Tenkrát se mi totálně zhroutil život. Kácel jsem na školu, chodil furt venku a jen přemejšlel proč mě se to stalo, proč ona. Ono dřív jsem to četl jen v novinách či to slýchával v televizi a v hlouby duše jsem si říkal tohle se mě nikdy nemůže stát. Ale byl jsem životem přesvědčen o opaku. Od té doby jsem neměl kapku alkoholu ani trávu prostě nic, pač nikdy nevim komu bych tim mohl ublížit až bych jel třeba nadranej autem. Nikdo to skoro neví. Tajil jsem to a nikdy se o tom veřejně nezmiňoval jen blízkým a to vi jste. Teď alespoň všichni víte proč ten alkohol už skoro 4 roky nepiju a jsem protivnej když mi ho někdo nutí. Blacku drž se. Vim co je si šáhnout na dno a není to hezký. Omlouvám se za ten román
Není za co,já vím o tom moc dobře,si Mě to vyprávěl na srazu!! :cry: :wink:
No Blacku,tak to vidíš Tvé starosti jsou i naše starosti,tak ještě jednou držím palečky ať to dopadne se šťastným koncem a lidičky dávejte na sebe pozor!!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hanz píše:Ty jo, na mě zbyly jen hotový! :cry: Mates, kam si schoval s Joudou ten zbytek :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Čeče,si mě pobavil. :lol: :lol: Ty jsi můj člověk-ty prachy si nech,stojí za ten smích. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Kuju, Borku.. :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „Srazy“