Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Příspěvek od maring »

Andy,

predtým som mal Fabiu so servom,ale neklepkalo nič,no uvidíme,pri najhoršom sa zastavim v servise,ale vyskúšaj aj ty či niečo nepočuješ a daj mi vedieť. Spotreba ako - aké cifry ti to vyhadzuje? máš plnú
nádrž?

Mám najazdených 560 km.

Inak spokojnost :D


Fiat Uno
Fabia 1,4 MPi
Accent 1,5 CRDi Gold Beige
Reklama
 

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

ohladom serva, na octavii a nexii pri plnom rejde do strany ked som nasilu drzal kola na doraz vydavalo servo blby zvuk ..neviem ho definovat .. accentik nic !

Spotreba mi vychadza dost brutalna 80% mesto cca 7,3 bez klimy !! Dufam ze pojde dole ....
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

tebe klepe servo ... mne nejde hodit spatecka ... :( :( myslel som ze to bolo nahodne ale dnes cca 4krat
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Příspěvek od maring »

tak už jsme tomu zvuku prišli na kobylku :D je to brzdová hadička na lavej strane,kteorá je inak vytočená než tá pravá a pri plnom rejde to naráža na ráfok nejakou metalickou súčasťou,tak to v servise poštelovali ,
ale dohodli sme sa že sa objedná nová,pre istotu...

no a spiatočka zlostí to je fakt,ani mne nejde vždy na prvýkrát..
Accent 1,5 CRDi Gold Beige ZLATÝ DRAK
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

jo, zpátečka je u Accenta problém :(
Každej den se s ní peru, když zaparkuju a zamykám Construct.
Jo a Andy4: jestli ti vadí ovládání palubního počítače, tak to jsi ještě nepoužil zadní stěrač :) Jo, ikdyž ty máš vlastně novou generaci, takže už ho máš na páčce viď ?
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

..no my s novými Accentami nemame ani ten zadny stierac, tak sa nestazuj na ovladanie, lebo aspon mas co ovladat :lol:

ale ta zpatecka ma vazne serie
mx5/swiftsport/santafe/accent
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Nazdar Andy4, moc Ti přeji co nejlepší zážitky s novým Accentem! To auto se mi velmi líbí a určitě by bylo žhavým kandydátem, kdybych kupoval auto teď a ne před rokem. Budu se zájmem hltat všechny Tvoje zkušenosti (a samozřejmě i ostatních Accenťáků). Jedna věc mi ale na tom autě chybí - možnost mít rádio integrované v palubce přímo od výrobce. Myslím, že v dnešní době by to mělo být naprostou samozřejmostí. Ještě jednou přeji hodně spokojených kilometrů.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
Petusko73
**
Příspěvky: 134
Registrován: 18 črc 2006, 17:39
Bydliště: Košice

Příspěvek od Petusko73 »

Andy4, v ktorej predajni si kupoval Accentíka. Ja mám tiež záujem na jar a neviem kde je lepší servis v Košiciach, či na Jazere alebo pri Optime na Moldavskej.
Uživatelský avatar
viki_
*
Příspěvky: 58
Registrován: 19 dub 2005, 08:37
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od viki_ »

Ex Lantra 1.8 GT, Ceed SW 1.6 benzin
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Tak ta byla super ... konecne nekdo normalni udelal recenzi ... :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

pěkná recenze. Akorát nechápu proč autor uvádí jako mínus: Absence loketní opěrky ? Není už to trochu luxus nebo je nějaká auta mají standartně ?
Já bych jako mínus uvedl třeba absenci zadního stěrače, ale rozhodně ne loketní opěrky.
Ve svém accentu mi nechybí ani ta loketní opěrka, krásně se opírám levým loktem o madlo v levých dveřích a cítím se pohodlně. Vzhledem ke své výšce mám totiž víc sklopené opěradlo a tak pohodlně opřený jako v tomhle autě jsem se nikdy necítil. A ještě si pohodlně ovládám stahování okének, když za jízdy krátce větrám.
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Recenzi taky chvalim! ;)

U sedanu je ti zadni sterac k nicemu, protoze kdyz jedes, tak se sklo nezaspini :idea:

Ta loketni operka je skutecne velka chyba... Ale chyba dovozce, ze to k nam nevozi :evil: :evil: :evil:
Luki
*
Příspěvky: 70
Registrován: 07 kvě 2006, 23:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Luki »

že není zadní stěrač potřeba se tvrdilo už u oktávek a fábií a pak ho tam radši rychle začli znova dělat.
Já zadní stěrač používám když prší, špína mi tam taky zespod nejde.
A taky se okno občas zvenku zarosí a je potřeba ho setřít.
Nevím, nevím, ale mě by to teda vadilo a asi bych musel používat vyhřívání zadního skla.
Loketní opěrka k mému accentu je třeba k objednání dodatečně za 2500 (tuším).
Ani v autorizované prodejně mi jí ale nedoporučili, jedná se spíš o kaslík na peněženku, je krátká a napevno se přidělává k podlaze.
Ale na tomhle foru v jiném místě si někdo šikovný přidělal loketní opěrku jiného výrobce k opěradlu sedadla a vypadá to fakt dost dobře :)
Accent 1.3i 5dv, r.v. 2005
koupeno nové v Dubnu 2006. Prodáno v prosinci 2008. Najeto skoro 20 tisíc km.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak oktavka taky neni moc sedan... Na Felicii jsem ho mel a tam to snad ani jinak neslo...
Mas pravdu, ze kdyz to sklo zaroseny, musis ho bud otrit, nebo pustit ohrev. Ale jinak to opravdu nepouzijes.

Ta loketni operka za 2500 je ultrahnus a jestli myslis operku v sedadle , tak ver tomu, ze toto je original!!! ;)
Uživatelský avatar
maring
*
Příspěvky: 28
Registrován: 23 srp 2006, 11:29

Příspěvek od maring »

Luki,
kdes kupoval Accenta v Korecaru v Pardubicích ??,já mám nového accenta od nich ale z Hradce,i když je to předešlý model přesto mě zajímají ev.muchy atd.

Andy!!
niečo nového pri zabiehaní ???už klesá spotreba ??
Accent 1,5 CRDi Gold Beige ZLATÝ DRAK
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“