Co robit ked primrzne nafta !

Garanční prohlídky, servisy, ceny náhradních dílů

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
gustavo
*
Příspěvky: 75
Registrován: 09 led 2012, 12:38
Bydliště: Plzeň - sever

Re: Co robit ked primrzne nafta !

Příspěvek od gustavo »

pánové, takových fotek Vám můžu vyrobit.... když si vezmu, že verva diesel dopadla hůř než normální nafta, tak .... promiňte, ale tohle je úplná blbost.... takových fotek může každej vyrobit spoustu....

do dvou flašek naleju zbytek petroleje, tam se nemá co vysrážet a do ostatních co mi zbylo z léta v kanystru ...

samozřejmě, že nemají všude stejnou naftu, to je jasný, ale tohle je fakt blbost...
bráchovi třeba zamrzl Aral Ultimate diesel tankovaný v horách, holt bylo -33°C
pak si vemte, že by obyč. nafta od Benziny o 5,- Kč levnější byla v tomhle lepší? asi ne...

a ty pohádky jak na Shell (ÖMV aj.) mají špatnou naftu, protože celej život tankuje támhle u Pepy (v garáži, z traktoru, u Ona apod.) a jednou jsem natankoval u Shell ten jejich zázračnej V-Power a odešly mi vstřiky.... jasně, celej život (100.000 km jsem tankoval LTO, z toho jsem měl usazeniny v nádrži a tím kvalitním jsem je uvolnil a ty usazeniny mi to pak zničily)

btw. u Benziny netankuju, za stejné peníze mám dojezd o 100 km kratší než u Shell na tu obyč. naftu, jestli šidí pumpař nebo Benzina mě nezajímá, jedu prostě jinam
Hyundai i30 FB 1,5 T-GDi 02/22
Hyundai i30 1,4, 01/14 - 02/22
Hyundai Accent MCT 1,5 CRDi Elegance, 12/08 Wine Red RIP 06/17 .... 287.000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co robit ked primrzne nafta !

Příspěvek od Farrael »

To s tim Shellem snad nemůžeš myslet vážně ne? :mrgreen: To si piš, že můžou mít nekvalitní naftu a benzín. Stejně tak OMV či ostatní. A často to je v provozovateli pumpy ne ve značce jako takové. Sám si moc dobře pamatuju ten šok jak to "krásně" jelo po natankování u OMV v Benešově. Natankuju pak u Benziny do plna po tomhle šoku a auto zase jede jak za mlada. Takže se nenech vysmát ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co robit ked primrzne nafta !

Příspěvek od Mexican »

gustavo pisal som ze to moze byt viral. Dostal som to a tak som to dal sem. Co v tvojej vypovedi chcem opravit

- Aral Ultimate NIE je nafta do tazkych klimatickych podmienok, nesplna kriteria arktickej nafty
- Verva diesel moze byt casto na konkretnej pumpe horsej kvality uz z jednoducheho dovodu - menej sa predava a teda dlhsie lezi v nadrziach
- na cene skutocne nezalezi, ako pise farrael - bude to zrejme zalezat na kombinacii doprava-najomca pumpy

ten obrazok co som sem dal bolo take to rozptylenie, nebolo by ale zle urobit taky test s konkretnym menom a miestom pumpy. Ja na taky test ale momentalne nemam peniaze :-D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Re: Co robit ked primrzne nafta !

Příspěvek od rokolo »

Mexican píše:gustavo
- Verva diesel moze byt casto na konkretnej pumpe horsej kvality uz z jednoducheho dovodu - menej sa predava a teda dlhsie lezi v nadrziach
- na cene skutocne nezalezi, ako pise farrael - bude to zrejme zalezat na kombinacii doprava-najomca pumpy
Přesně tak a to samé platí i pro benzín...myšleno ohledně kvality.

Už není nutné provádět žádné testy...otepluje se :wink:
Accent 1.5 CRDi ELEGANCE - Black Ebony
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Co robit ked primrzne nafta !

Příspěvek od 69pavel »

jinak jak je zmineno ze shelka musi byt shelka tak vubec neni pravda, pokud je to cerpacka primo ve vlastnictvi shel tak tam jsou dodavana paliva shel, ale staci kdyz tu pumpu bude mit v pronajmu nekdo jiny a ten odebira paliva od shelky ale taky si muze dovezt co chce a prodava si co chce,nikdo ho nemuze donutit aby bral jen shelku,to same plati o OMV,benzina a ost. , jednoducha rada , podivat se na razitko kdy je v hlavicce zda shell nebo nejaky milan trapny
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Servis a údržba“