7. mezinárodní setkání- AC Rozkoš Vysočina 2012

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jiri.vacha
***
Příspěvky: 771
Registrován: 24 led 2012, 22:33
Bydliště: Loučná-Lom

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od jiri.vacha »

Mně na ten termín vychází mistrák :mrgreen: navíc mam letos jaro tak zasekaný,že nevím co dřív :-k
Ale rád si přečtu co jste prováděli =D>
WARTBURG 1.3 WV -prodáno
HYUNDAI TRAJET 2001 2.7 6V LPG -po smrti(srdíčko)
HYUNDAI TRAJET 2004 2.7 6V LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od David PLEVA »

Přikládám vzor rezervačního emailu pro zajištění ubytování na letošní sraz. Provozovatelka bude hned vědět, kam email zařadit.

Dobrý den, objednávám u vás jednu chatku 5 lůžkovou a jednu chatku 4 lůžkovou pro pana Jana Nováka na akci pořádanou Hyundaiclubem, kterou zařizuje pan Jiří Formánek. Příjezd do kempu bude v případě obou chatek dne 7. června 2012 (čtvrtek) v odpoledních hodinách a odjezd v neděli 10. června dopoledne.

Typ chaty uvedete pouze podle počtu lůžek (čtyři nebo pět), nikoliv podle jména. Datum příjezdu a odjezdu tak, jak chcete dorazit.

V případě zájmu podá více informací člen fora Hlod přes SZ.
Naposledy upravil(a) David PLEVA dne 06 dub 2012, 07:51, celkem upraveno 1 x.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Yurii »

Náhodou Harde, "omladina" na červnovém srazu řekl bych nechyběla :) Já, Nexusek, maldej Rade, Bolo... nejsilnější byly tak kristovy léta ale to už tak bejvá. Navíc když se k tomu na večer připočítali rodinní příslušníci a přítelkyně tak to ve výsledku věkovým průměrem fakt zahejbalo :lol:
Souhlasím že nás tam moc nebylo ale odmítám že nás tam bylo málo! :)

Když se taky podíváš kolik "mladejch" lidí se na foru účastní diskuzí i jinde než jenom vláken týkajících se vlastního auta, není se čemu divit že je sraz neláká když tady navíc někdo kdo tam vůbec nebyl prohlašuje, že tam jezdí moc páprdů :mrgreen:
Takže přjeď a uvidíš :D/
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Espero »

Všichni tady naříkáte nad tím jaká je na srazech nuda a že někde zevlovat vás nebaví a že tam chybí omladina. Pokud za každou cenu potřebujete se bavit velmi odvázaně tak si, jak už tady bylo uvedeno uspořádejte vlastní akci, kde ožírání bude hlavním bodem a cílem programu. A navíc si myslím, že k auty motivovaným akcím moc velké ožírání nepasuje. Pokud vás nebaví chodit na exkurze a zevlovat tam, no tak tam nechoďte. Já už nemám potřebu se bratřit a ožírat s každým na potkání, to totiž není ani kamarádství ani přátelství. Patřím už mezi staré páprdy, spíše k těm nejstarším tady na fóru a můžete mi věřit, že i vy budete těmi páprdy dříve, než se nadějete. Patřím ale mezi lidi, kterým se páprdství líbí a vlastně jsem v současné době v životě nejspokojenější.

Všichni tady zmiňujete Třeboň, jak byla skvělá. Třeboň jsem organizoval já, páprda. Úplně sám a jediný kdo mi tenkrát pomohl byl Rade, taky už vlastně páprda. Napřed s radarem a pak s vyhodnocením a vyhlášením výsledku soutěže.
Když jsem Vás o spolupráci na fóru žádal, hlavně při přípravě soutěže, nikdo jste si nenašel čas ani na jediné odpoledne. Proto byl nakonec program poněkud redukovaný a večer mohla nastat zábava po libosti, neboť paradoxně vůbec nijak organizovaná nebyla. Já jsem z ní téměř nic v podstatě neměl, jak jsem byl z toho všeho, co jsem musel ten den i ve dnech předcházejících sám udělat připravit a zařídit urvaný, tak jsem tam sám usnul jako dřevo už asi v 11 hodin večer. Jsem prostě páprda z pohledu omladiny.

Ale je tady jedna věc. Programy HCCZ se dostaly už do povědomí veřejnosti. Kdyby tomu tak nebylo, nepožádal by nás VW Transportér club, abychom jim uspořádali teď v dubnu program a organizaci jejich srazu. Velký tradiční klub, dobře 450 členů. Děláme na tom kdo asi - já a Rade. Zase páprdové.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od matysekul »

Nevím o nikom,kdo by se chtěl na srazu pouze ožírat. A když už chcete vytahovat 2 roky staré věci,prosím o nevytrhávání z kontextu. Je vidět,že tady někteří nepochopili nic tenkrát a nechápou dodnes.Škoda.....
Ještěže se víc angažuje i David a jiní....
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od FISHkaa »

Hardcam píše:FISHkaa: proc je podle tebe negativni hodnoceni kec (DEDe) a kdo se bavi jinak nez vy, tak kokot (pepan)? :roll:
Me taky mrzelo, ze na lonskem cervnovem srazu chybela omladina, ktera se bavi jinym stylem, nez ti starsi, kterych je vzdy vetsina. To samozrejme neni vase vina, ale jen fakt, ze mladych (a k tomu stejne naladenych) na celorepublikovy srazy moc nejezdi a je to skoda. Tomu bych pred atrakcema dal prednost. Proto me mrzi, ze jsem si nechal ujit Trebon (teda snad to bylo tam), kde byla vetsi koncentrace omladiny a rusno.Tim odstavcem chci rict, ze 100 lidi, 100 chuti a kazdy ma jinou predstavu o zabave. Preju, at se sraz vydari, program vypada slibne.
Harde,
ty mi normálně podsouváš něco, co sem nenapsal :mrgreen: . Také sem párkrát organizoval různé srazy apod. a víš proč sem přestal? Protože nesnáším pokrytectví, kdy ti na akci všichni řeknou jak je to super (a ano, sem schopen a unesu přijímat konstruktivní kritiku) a pak se dozvíš jak se šíří, že tohle a tohle bylo na hovno. Ideálně nejvíce řvou lidi, kteří na místě ani nebyli, ale něco přiživuje jejich snahu pošpinit a očernit něco, cokoli... Uznávám, že na základě těchto zkušeností sem trochu víc sensitivnější na neoprávněnou kritiku (vím, kolik osobního času a energie je do organizace vkládáno) :wink:

K tomu "kokotovi". Napsal se toto: Zejména mi přišlo zvláštní, že se nenašel žádný kokot, co dělá bordel a připadne průser.
Myšleno tak, že celý víkend byl bez nějakého průseru typu : ožralý magor uprostřed noci sedne do auta a tůruje motor, či nedejbože prasí po cestičkách v kempu atd.

Ano, doby nezřízeného chlastání už mám za sebou a na takový víkend jedu poznat prima lidičky a pokecat (doufám, že můžu říct, že tentokrát už jedu i za kamarády). Myslím, že Espero to popsal fakt hezky 8)

Harde, zrovna s tebou bych se někdy rád potkal a pokecal, takže koukej přijet jo :mrgreen:

Nakonec bych ještě dodal, že sem rád, že to není povinná členská schůze SRPŠ a že si každý může zvolit, zda přijede, či ne :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
carlos
**
Příspěvky: 144
Registrován: 28 pro 2006, 13:43
Bydliště: nedaleko Chrudimi v H. Městci

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od carlos »

To je tedy super!! [-o< Ještě to ani nezačalo a už tu řádí emoce a stesky. :oops:
Tož chlapi nechte toho. Čo bolo, to bolo. Kdo chce přijet ať přijede, komu se to nelíbí, ať zůstane doma.
Chce to klid a slunce v duši. Ahoj všem.
Elantra 1.6, r.v.2006
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Hardcam »

Espero atc.: at to napisu sebevic normalne, bez emoci, vyvazene (svuj nazor + pochvala za program + organizaci), tak je to bohuzel opet spatne a pro neketere neprijatelne. Nikoho jsem paprdou nenazval a jak uz jsem psal vyse, tak i my mladsi jsme kazdy jiny. To, ze kazdy z nas si pod formou zabavy a uvolneni se predstavi neco jineho prece neznamena, ze jeden je paprda a druhy nevyboureny tele. Slovo ozirani jsem uz vubec nepouzil, ale ano, dnes jsem rad, kdyz se nekam dvakrat rocne dostanu a trochu se nad par sklenkami dobreho moku uvolnim a nepujdu spat o pulnoci, protoze zabavou napr. rusime deti spici v chatce vedle taboraku. O slove ozrat mam ale stale jinou predstavu a opet vidim, ze nam podsouvate neco, co nikdo nerekl. Napr. jsem se zminil i o programu, ktery je na cim dal vyssi urovni, ale to se zrejme do kramu nehodilo.
Yurii: jak jsem psal vyse, neni to nutne jen o veku, ale i o stejny vlne, na ktery jsem treba i s Matyskem, ktery je o dost patku starsi nez ja (ale stale v kondici :lol: ). Ze je dvema lidem petadvacet neznamena, ze se bavi stejne. Je to jednoduse o tom, ze tam najdes takove, kteri ti jsou blizci, proto temer pravidelne jezdim na srazy Accentu nebo na jiny lokalky, ktere si sjedna urcita skupina lidi, stejne tak, jako si rozumi clenove HCCZ + jejich kamaradi ci nove prichozi a srazi se na republikovem srazu.
FISHkaa: Pavle, s tebou si pokecam na jinem sdelovacim mediu :)

Jak psal carlos, diskuse je zbytecne jednostranne rozvasnena, nejde o zivot, ale o dva nazory na jednu vec a ty uz byly receny. Jak uz jsem psal vyse, preju, at se sraz bezproblemove vydari a hlavne at vyjdou 3 dny peknyho pocasi.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Yurii »

carlos píše:....Čo bolo, to bolo. ...
Bolo prý letos nedorazí :( #-o :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Uzi77 »

Ahoj
Možná přijedu taky ale koukal jsem že by ste meli mít cestu do Bystřice nad Pernštejnem což me mrzí když bych jel ale když nepojedu tak by to bylo ok jsem totiž z bystřice a jet na sraz pak se vrátit z5 a pak jet z5 na Rozkoš a pak zase domů mě příjde divný hh chápete ne? :D můžete mě někdo napsat proč je v plánu cesta do Bystřice nad Pernštejnem? Snad ne jen oběd =D>
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od David PLEVA »

Uzi77 píše:...proč je v plánu cesta do Bystřice nad Pernštejnem?...
Bystřice nad Pernštejnem nebo její blízké okolí bude cílem orientační jízdy v pátek. Na Rozkoš se jede v sobotu.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od FISHkaa »

Yurii píše:
carlos píše:....Čo bolo, to bolo. ...
Bolo prý letos nedorazí :( #-o :lol:

ale ne, proč? ](*,) :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od David PLEVA »

Aktualizace seznamu účastníků ZDE
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Josef »

Jsem tam :D/ =D> :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Vysočina 2012

Příspěvek od Vilda »

Udělám všechno proto, abych dorazil .... sice v sobotu dopoledne, ale lepší něco, nežli nic :wink: přespal bych ve stanu ... jo a jsem taky páprda, ale s mladejma si docela rozumim :D

Opíjet se nebudu, protože je mi potom tři dni špatně :-

Josef poprosil bych o plán cesty a event. telefon ( mobil ) to kdybych bloudil ..... a to mi jde výborně :shock:
Loni v Bechyni se moc hodil a díky Korálkovi jsem to nakonec našel ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „Srazy“