Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
zajic
**
Příspěvky: 178
Registrován: 31 říj 2014, 08:09

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od zajic »

Originál kamera je na kombíku namontovaná přímo pod znakem :hyu: mezi oběma světly co osvětlují SPZ. - viz obrázek zde (nutno srolovat dolů) : http://www.hyundai.cz/modely/i30-kombi . Rozhodně to z výroby není montováno místo světla SPZ. Jinak zkušenost s originál kamerou je super - už bych auto bez kamerky nechtěl, přitom jsem si původně myslel, že je to zbytečnost.
I30 combi, 1,4Tgdi,
Reklama
 

zajic
**
Příspěvky: 178
Registrován: 31 říj 2014, 08:09

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od zajic »

Tak darosh byl rychlejší :D
I30 combi, 1,4Tgdi,
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od bony »

Je to uprostřed https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=61&t=25859 a parkuje se s tím luxusně, máš tam dokonce znázorněny čáry a tak už dopředu poznáš zda se ti do volného místa auto vleze nebo ne.
Jinak to co má Darosh stojí na ebay kolem 4.000,- Kč Jinak OEM je třeba zde http://www.ebay.com/itm/Rearview-mirror ... ba&vxp=mtr
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

ok. premyslim zda zkusim to zrcatko z ty ciny nebo ho koupim tady. Akorat ta kamera me zarazi. myslel jsem ze pokud ji vsude prodavaj jako original tak ze to to bude presne ta co je na aute primo z vyroby a ne takova co prodavaj v tom svetylku SPZ. zkusim jeste poptat v :hyu: kterou presne kameru nabizi pri te montazi :-)
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od darosh »

Ano, taky mě to zarazilo. Žádné auto i30 jsem s takhle namontovanou kamerou neviděl. Zvažuji dotaz výrobci proč mají dvojí politiku a nedodávají pokaždé stejný výrobek.
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

poslal jsem dotaz do :hyu: uvidim co mi napisou. Vcera mi psal ze kameru a zrcatko berou od firmy audiotel, takze to asi nebude originalni dil :hyu: :-)
pidim se po te originalni kamere na netu ale zatim jsem na ni nikde nenarazil. Budu chtit moc, kdyz bych pozadal nekoho kdo ma tu original aby ji vyloupnul z auta a nafotil jak vypada samotna kamera, jak je tam resene osazeni a uchyceni? MOC DEKUJU.. dost me to zajima a taky se podivuju nad tim ze proste neprodavaj to co montujou v prvovyrobe.
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

teoreticky by to mohlo byt toto: http://www.dvdgpsnav.com/rear-view-came ... amera.html ale chtelo by to kdyby to omeril nekdo kdo ma tu original a vyfotil abychom to mohli porovnat
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Příspěvek od darosh »

Vodopádek: psal jsi výrobci do nosovic nebo prodejci? Já se chystám napsat do Nošovic oficiálnímu distributorovi.
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

psal jsem prodejci :-) jeste mi neodpovedel. Jinak jsem si nechal nacenit jeste montaz kamery se zrcatkem tady v CB u jedne firmy ktera montuje navigace, kamery apod. No a zjisteni je takovy ze jsou drazsi jeste nez :hyu: :-) nabidli mi cenu za zrcatko 6885,- nejaka znacka HELL, couvaci kameru (tu ve svetylku) za 3267,- a montaz 5 hodin za 3207,- Kč celkem 13358,- s DPH no takze mazec :)
koukal jsem na tu zaslepku co mam na aute. vycvaknul jsem ji rozmerove vnitrni otvor cca odpovida te kamere co jsem nasel na elantru. chtelo by to ale potvrdit jestli je to ono nebo ne.
Darosh: zkus napsat do Nosovic, jsem zvedav co ti napisou jestli vubec :-)
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

tak uz mi napsal i prodejce :hyu: :

muj dotaz:
diky za nabidku. Promyslim to. Jeste bych chtel jednu doplnujici informaci, kterou presne kameru nabizite. Primo ve vyrobe se na auto montuje tato viz. obrazek1 v priloze a co jsem koukal tak se vsude prodava druha viz. obrazek2 v priloze. ja bych chtel samozrejme tu co se dava uz ve vyrobe. Jde mi o to, ze pokud je pak kamera v osvetleni SPZ tak neni na stredu vozidla a zda potom navadeci cary ukazuji spravne ci zda neni posunut stred obrazu k jedne strane. Diky za doplnujici informaci.

jejich odpoved:
Dobrý den pane...., Originál parkovací kamera stojí 19 152,-Kč s DPH bez montáže.
Originální zpětné zrcátko s monitorem stojí 9569,-.
Žádná i30 neumí natáčet pomocné naváděcí lišty na monitoru, takže je jedno, kam se kamera umístí.
My domontováváme tu v osvětlení SPZ.
Děkuji za dotaz.


no co z toho vyplyva? sam nevim.. pokud ta malicka kamerka co kouka vzadu pod logem stoji 19 tis. tak je asi cela ze zlata :D tedy pokud to nemyslel tak ze je to i s radiem a navi.. ale to maj v ceniku myslim za jinou cenu..
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od t0x!n »

kuuuurva 30 litru za kamerku bez montaze ve zpetnym, bych mu odepsal jestli si nespletl, ze jsou Hyundai nikoli Lexus apod. :D :D :D
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
vodopadek
**
Příspěvky: 108
Registrován: 17 dub 2015, 14:51

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od vodopadek »

jelikoz tam budu muset jezdit na garancky a resit veci v ramci zaruky tak je nechci moc drazdit :D aby mi pak auto zamerne neposkozovali nejakyma kurvitkama apod. :D uz takhle me zna pulka firmy neb jsem dost zdlouhave a bolestne resil legalizaci neoriginalnich kol na aute.. takze me znaj i jmenem :D
Hyundai I30CW, 1.6 MPI, steel grey 2014, paket komfort, parkovaci senzory STEELMATE - PRODÁNO
Současnost: Hyundai I30HB, 1,5 CVVT, Comfort - Polar White 2021
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkovací kamera se zobrazením ve zpětném zrcátku

Příspěvek od t0x!n »

dival jsem se a co to zkusit takto: http://rjwoodhead.blogspot.cz/2012/12/a ... -2013.html
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Příspěvek od darosh »

Pokud je original paket kamera + zrcatko za 30 000 kc (i iPhone 6 je levnejsi :-) ) tak by me zajimalo kolik stoji zbytek auta. Jeste zacnou tvrdit ze vyrobu dotujou a delaj to z lasky. :-). Nevim jestli je to k smichu nebo placi.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Uživatelský avatar
darosh
**
Příspěvky: 146
Registrován: 07 bře 2015, 08:47

Příspěvek od darosh »

Vodopadek: v jednom maj pravdu pomocne listy v zrcatku se nenatacej. Co se tyce umisteni tak to jedno nebude. Pokud stim nebudou pocitat ze je kamera posunuta tak se ti posune i stred mezi listami.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
Hyundai i30 kombi 1,6 MPI D-CVVT 88 kW - Ice Blue WEEKEND - 03/2015 <
Renault Megane II 04/2009 < předáno manželce :-)
Mazda 323 BA - Prodáno
Škoda 105 - Sešrotováno
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“