Bluetooth handsfree

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Cenko
*
Příspěvky: 29
Registrován: 28 črc 2014, 17:36
Bydliště: Praha

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od Cenko »

Tak uz mam objednano v AUTO ZEMAN. tak snad to bude vse ok.
i40 100KW. Premium
Reklama
 

radovanberta
Příspěvky: 6
Registrován: 13 kvě 2014, 22:05

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od radovanberta »

Ahoj,

dalsia otazka do fora ...ospravedlnujem sa ak to sem uplne nezapadne ...

Mam 1,7 CRDi Premium 2014.

Jedna sa o:
- vypnutie zvuku navigacie
- nastavenie nahodneho prehravania cez USB

Po kazdom nastartovani auta sa hodia predvolby do defaultu. Da sa niekde na pevno nastavit aby ostali v stave poslednej volby ?


Dik
Rado
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

karelmrak píše:Najednou to při přihlášení vyskočilo a mám tam seznam. Takže vše OK.
Jo, chodilo to, ale upravoval jsem seznam v telefonu a ten nahraný v autě zůstával starý. Tak jsem to odhlásil a přihlásil znovu. Tragedie! 20x bezvýsledně. Pak jsem zjistil, že záleží na rychlosti: Jakmile si to vyžádá tipování hesla v mobilu, co nejrychleji zadat a okamžitě OK, pak se to přihlásí. Ale už nikdy se mi tam ten seznam neobjevil. Zatracený krám :evil:
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

Nepřestal jsem s experimenty, třetí den asi dvacátý pokus: zase to tam skočilo a seznam je přístupný, zajímavé ale, že pár čísel je vyňatých a neobjevují se...
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

Poslední poznatky s novým telefonem: pořídil jsem si čínský Elephone2000. Párování probíhá opět velmi neochotně a alespoň 7x, ale po spárování se objevují rovněž nepřijaté i přijaté hovory, zkrátka vše, co se objevovat má. Je to tedy v různých telefonech. Nejlepší řešení bylo stejně u Siemense v Mercedesu, kdy jsem mohl volit mezi bluetooth a vloženou kartou. Měl jsem pro auto extra kartu a byl jsem nejspokojenější...
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

karelmrak píše:Poslední poznatky s novým telefonem: pořídil jsem si čínský Elephone2000. Párování probíhá opět velmi neochotně a alespoň 7x, ale po spárování se objevují rovněž nepřijaté i přijaté hovory, zkrátka vše, co se objevovat má. Je to tedy v různých telefonech. Nejlepší řešení bylo stejně u Siemense v Mercedesu, kdy jsem mohl volit mezi bluetooth a vloženou kartou. Měl jsem pro auto extra kartu a byl jsem nejspokojenější...
U toho telefonu jsem změnil ROM, takže se tváří jako nový, a zase ty problémy se spárováním. Myslím, že jsem objevil, čím by to mohlo být. Telefon dokonce ohlásí spárování, ale auto to nebere na vědomí. začal jsem mít podezřejní na signál a zkoušel různá místa, kde jsem s telefonem. Středový sloupek, nic, telefon na volantu nic, telefon na sedačce spolujezdce nic, ale když jsem jej podržel asi tak ve výši hlavy mezi opěradly předních sedadel, chytlo se to okamžitě.
Možná, že to někomu s podobným problémem pomůže... :D
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

[quote="U toho telefonu jsem změnil ROM, takže se tváří jako nový, a zase ty problémy se spárováním. Myslím, že jsem objevil, čím by to mohlo být. Telefon dokonce ohlásí spárování, ale auto to nebere na vědomí. začal jsem mít podezřejní na signál a zkoušel různá místa, kde jsem s telefonem. Středový sloupek, nic, telefon na volantu nic, telefon na sedačce spolujezdce nic, ale když jsem jej podržel asi tak ve výši hlavy mezi opěradly předních sedadel, chytlo se to okamžitě.
Možná, že to někomu s podobným problémem pomůže... :D[/quote]
A poslední poznatek, tovární nastavení telefonu a zase totéž divadlo s přenášením telefonu, až mne napadlo vystoupit a jít až dozadu a najednou se to chytlo, ale nevím, zda to není náhoda ](*,)
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Bluetooth handsfree

Příspěvek od karelmrak »

karelmrak píše:[quote="U toho telefonu jsem změnil ROM, takže se tváří jako nový, a zase ty problémy se spárováním. Myslím, že jsem objevil, čím by to mohlo být. Telefon dokonce ohlásí spárování, ale auto to nebere na vědomí. začal jsem mít podezřejní na signál a zkoušel různá místa, kde jsem s telefonem. Středový sloupek, nic, telefon na volantu nic, telefon na sedačce spolujezdce nic, ale když jsem jej podržel asi tak ve výši hlavy mezi opěradly předních sedadel, chytlo se to okamžitě.
Možná, že to někomu s podobným problémem pomůže... :D
A poslední poznatek, tovární nastavení telefonu a zase totéž divadlo s přenášením telefonu, až mne napadlo vystoupit a jít až dozadu a najednou se to chytlo, ale nevím, zda to není náhoda ](*,)[/quote]
No bohužel to opět náhoda byla, mohu dělat, co chci, a ono se to přihlásí tak po třicáté, máte s tím někdo lepší zkušenost?
Odpovědět

Zpět na „i40“