Cena předváděčky / nové i40

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Bugs
Příspěvky: 9
Registrován: 04 lis 2014, 18:15

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od Bugs »

Kousek od Plzně...
Reklama
 

Uživatelský avatar
skuči
**
Příspěvky: 244
Registrován: 22 říj 2014, 19:58
Bydliště: Kolín

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od skuči »

aha, tak to nic, to je docela štreka... sem myslel že bych se ti optal tady ;)
Obrázek Spotřeba HYUNDAI i40 1,7 CRDi 100 kW / 136 HP
Premium White Crystal - manuál, černá kůže
Bugs
Příspěvky: 9
Registrován: 04 lis 2014, 18:15

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od Bugs »

Je to štreka, ale kdyby cena byla zajímavá, tak by to stálo za výlet...
Ajvn
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2015, 14:06

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od Ajvn »

Zdravím Vás a připojuji se nově do klubu i40.
Pořídili jsme 4 měsíce "starou" předváděčku i40 kombi CRDi 100kW + Success, Ocean View s najetými 1040km.
Stála nás 479tis. (sleva z ceníkovky 33,3%).
Doplnil jsem ji za 10tis. vč. montáže ještě o pevný závěs (do převzetí jsem jinou i40 s pevnou koulí neviděl .. máte ji někdo, nebo jsem v republice snad jediný? :-) )
Nabízeny mi byly i zimní Nokiany, na kterých přes zimu jezdili, ale za cenu cca 3100 za kus jsem jim poděkoval, mohu je mít nové z DE za 100 EUR za kus.
Děkuji osudu, že jsem dostal ještě kus, co nemá ve výbavě povinně monitoring tlaku v pneu. Když jsem uslyšel cenu za ventýlek (2tis.), šel jsem do kolen. Takže na podzim mě ještě čeká nákup hliníků na zimu a Nokiany.
Zatím si zvykám na horší a ne tak prosluněný výhled vzad (jezdil jsem v malých prosklených "motokárách") a na brutálně nízko zabírající spojku. Oproti třeba Renaultům, to pak člověk při prvních rozjezdech vypadal jak neumětel. :-D
Ad výlety ... my nelitujeme. Udělali jsme si třikrát výlet z Prahy do Jižních Čech a teď tu mohu "strašit" s Céčkovou registrační značkou. :-) Tak už jen nového člena rodiny užívat ve zdraví a ke spokojenosti. Datum registrace a evidence na nás byl proveden v pátek 13.. :-) (nic pro slabé povahy)
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od idam.i »

Gratulujem a teším sa na foto . =D>
Si si istý,že auto nemá snímače tlaku ?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Ajvn
Příspěvky: 2
Registrován: 15 led 2015, 14:06

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od Ajvn »

idam.i píše:Gratulujem a teším sa na foto . =D>
Si si istý,že auto nemá snímače tlaku ?
No minimálně tam mám disky, kterým chybí ten obdélníkový prolis kolem ventýlku. Nový kus v showroomu už ho měl a i ventýlky byly od pohledu více "sofistikované" než moje klasické
Nedělám si iluze a předpokládám, že to auto i v nižší výbavě může mít systémy (ŘJ) uzpůsobené i k monitoringu pneu, jen je to nejspíš disablovaný, k mé radosti. :)
popet11
*
Příspěvky: 31
Registrován: 23 lis 2013, 15:43

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od popet11 »

Dost dobrá cena. Ať slouží bez problémů :)
=D>
Ajvn píše:Zdravím Vás a připojuji se nově do klubu i40.
Pořídili jsme 4 měsíce "starou" předváděčku i40 kombi CRDi 100kW + Success, Ocean View s najetými 1040km.
Stála nás 479tis. (sleva z ceníkovky 33,3%).
Doplnil jsem ji za 10tis. vč. montáže ještě o pevný závěs (do převzetí jsem jinou i40 s pevnou koulí neviděl .. máte ji někdo, nebo jsem v republice snad jediný? :-) )
Nabízeny mi byly i zimní Nokiany, na kterých přes zimu jezdili, ale za cenu cca 3100 za kus jsem jim poděkoval, mohu je mít nové z DE za 100 EUR za kus.
Děkuji osudu, že jsem dostal ještě kus, co nemá ve výbavě povinně monitoring tlaku v pneu. Když jsem uslyšel cenu za ventýlek (2tis.), šel jsem do kolen. Takže na podzim mě ještě čeká nákup hliníků na zimu a Nokiany.
Zatím si zvykám na horší a ne tak prosluněný výhled vzad (jezdil jsem v malých prosklených "motokárách") a na brutálně nízko zabírající spojku. Oproti třeba Renaultům, to pak člověk při prvních rozjezdech vypadal jak neumětel. :-D
Ad výlety ... my nelitujeme. Udělali jsme si třikrát výlet z Prahy do Jižních Čech a teď tu mohu "strašit" s Céčkovou registrační značkou. :-) Tak už jen nového člena rodiny užívat ve zdraví a ke spokojenosti. Datum registrace a evidence na nás byl proveden v pátek 13.. :-) (nic pro slabé povahy)
Hyundai i40cw - 2013, Style + Navi, 1.7 CRDi 100kW, white crystal
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Cena předváděčky / nové i40

Příspěvek od karelmrak »

Skoro bych se vsadil, že ty ventilky má, už je to ve výbavě povinně minimálně rok. Někde jsem tu psal, jak sehnat levněji lepší z HK, najděte si téma...
Odpovědět

Zpět na „i40“