Vyjádření o III. Mimoni??

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Bude III.Mimoň??

ANO
18
67%
NE
9
33%
 
Celkem hlasů: 27

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Snad už budu mít auto :roll:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

Zicar

Příspěvek od Zicar »

Tak to je celkem podraz, chtel jsem uz pomalu odjizdet a rikal jsem si podivam se jeste na forum, kde to presne je at nebloudim, vtom jsem videl Borka na ICQ a dozvedel jsem se ze sraz se nekona.Celkem drsny, timto chci podekovat Borkovi za jeho ochotu me podat info o nekonajicim se srazu.Muj nazor je takovy ze kdyz se neco zrusi tak se to ma dat vedet uz trosku driv.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Zicar píše:Tak to je celkem podraz, chtel jsem uz pomalu odjizdet a rikal jsem si podivam se jeste na forum, kde to presne je at nebloudim, vtom jsem videl Borka na ICQ a dozvedel jsem se ze sraz se nekona.Celkem drsny, timto chci podekovat Borkovi za jeho ochotu me podat info o nekonajicim se srazu.Muj nazor je takovy ze kdyz se neco zrusi tak se to ma dat vedet uz trosku driv.
Celá Mimoň III byla od začátku podivná a proto tak dopadla. A přesně takhle by to vypadalo stále, kdyby byly srazy moc často.. No comment
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mám stejný názor,již jen to odpískání v pátek odpoledne je docela hooooooooooodně pozdě. :roll:
Zicar-to je maličkost,vždyť jsem ušetřil šnicl k tvým dnešním narozeninám. :shock: Tak se mě to vlastně vyplatilo. :lol: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Už se těším na jaro a na vás Háčkaři vy víte o koho jde :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Též se připojuji :) Ale k tématu,vždyť hodně z nás to říkala,že z toho nebude nic a venku je opravdu zima!! :(
Ale letošní rok se povedl a vlatně tři srazy byly :oops: Dvakrát Momoň a jednou Moravasraz,ale bylo to super!!! 8) No a teď nás čeká zimní spánek!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak,tak,můj mazel se ukládá poslední listopadový den k zimnímu spánku :cry: a jeho motorové koně probouzím v březnu/dubnu.až je sníh a sůl pryč. 8) Ten se má,co? :lol: Zimu bych zakázal.Jak říkali komunisti-poručíme větru,dešti(ani to se jim nepovedlo,natož poručit zimě,aby byla teplá :lol: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Felotron

Příspěvek od Felotron »

black_sheep píše:nebojte, na jare pro Vas chystam sraz ja a bude nas tam tolik ze nam bude letiste maly :lol:
Super! - a to jedem jako vseci s privesama? :D
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Felotron píše:
black_sheep píše:nebojte, na jare pro Vas chystam sraz ja a bude nas tam tolik ze nam bude letiste maly :lol:
Super! - a to jedem jako vseci s privesama? :D
Ne jenom Borek :lol: I když vím, že je šikovnej, tak gril, sprchovej box, přenosnou toaletu a stanovej přístřešek pro 20 lidí se mu fakt asi do coupéčka nevleze. :P :P :P Na zadním sedadle navíc bude mít bednu šniclů :P :P :P
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Josef píše:
Felotron píše:
black_sheep píše:nebojte, na jare pro Vas chystam sraz ja a bude nas tam tolik ze nam bude letiste maly :lol:
Super! - a to jedem jako vseci s privesama? :D
Ne jenom Borek :lol: I když vím, že je šikovnej, tak gril, sprchovej box, přenosnou toaletu a stanovej přístřešek pro 20 lidí se mu fakt asi do coupéčka nevleze. :P :P :P Na zadním sedadle navíc bude mít bednu šniclů :P :P :P
Ja myslim, ze Borek Do toho auta da daleko vic, nez jsi napsal ..... Nasadi zase svuj gravitacni Tuning a bude ... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

To myslíš, že tam dá víc než já do kombíčka??? :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Mates píše:To myslíš, že tam dá víc než já do kombíčka??? :wink:
Tak na to vsazim kilo jablek! :D
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jo jo .... Felotrone vyhrajes .... (jsem zvedavej, co budes s tolika jablkama delat ) :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jj,nedávno jsem přivezl v C. z Mostu elektronické šipky.Jj-ty 230cm vysoké,hospodské. :wink: Přijeli jsme ve dvou lidech a chlap se ptá,kdy přijede auto na stěhování-já říkám,hodíme je do kufru a jedem(pravda,zabralo mě celý předcházející den,než jsem s metrem v ruce,celý fígl naložení naměřil :oops: ) :shock: .Myslel,že si dělám legraci :lol: .Šipky(bedna jako kráva),jsme naložili,ZAVŘELI :!: víko kufru :shock: ,oba naskočili do auta a jen jsem ještě v zrcátku viděl,jak se za námi chlap dívá s otevřenou pusou. :o :lol: (Samo,že bez předchozí důkladné přípravy,bych je tam nedostal :wink: ).
Takže........KDO MÁ V AUTĚ PROFESIONÁLNÍ ŠIPKOVÝ AUTOMAT :?: (A potom,že se do sporťáku,nic nevejde.) :lol:
Josefe-gril,sprchový kout(samo teplá/studená voda) i přístřešek v autě občas vozím,ale se záchodem nepočítej :!: To víš,vy mě ho budete plnit a já čistit a udržovat :roll: :mrgreen: -tůdle :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Felotron

Příspěvek od Felotron »

NO tak Borek snad nikdy nezklame ;)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“