TIBURON-TURBULENCE-TUSCANI

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
KOUPATOS
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 črc 2005, 11:08
Bydliště: RECKO

Příspěvek od KOUPATOS »

Farmář píše:To KOUPATOS: 13.8.2005 Chrastany mas moznost nam vsem ukazat tvuj skvost(coupatko) :wink: tesime se na tebe.

Jen dodatek... dnes sem videl krasny Cupatko (cerne) bohuzel sem je nestacil vyfotit :cry: a za volantem byla jeste krasnejsi kocicka...SPZ-Deutschland
Diky za pozvani kamarade na sraz 13.8.2005
ale bohuzel tam nebudu protoze jsem a budu i tehdy v cizine.
Dostane se nam ale prilezitost poznat se zblizka :wink: :wink: :wink:
Svet je nakonec tak maly :D :D :D
p.s.
lepsi by bylo kdyby jsi stihl vyfotit a ukazat nam tu kocku :lol:
nez to cerne Cupatko :lol: ktere ta kocka ridila :P
KOUPATOS 8)
DUM SPIRO SPERO
Reklama
 

ignorek

Příspěvek od ignorek »

To KUPATOS, Tiburon_FX, Hardcam:
*Ad věk: Je mi 28. Teda doufám. :-)
*Ad rychlost: Když jsem tu psal, že jsem s Accentíkem i Elantrou jel něco málo pod 200, tak asi nejsem žádnej moralista.. :-)
Ten opel byl nějaký nový model a motorizaci bych odhadnul na opelovskou 1.8i. Zezadu jsem ho neviděl, dojel na mou úroveň a když jsem viděl ty týpky v autě jak si myslej, že mě spráskaj, tak jsem přidal a začal jsem se vzdalovat.. A nevím, proč v tom vidíte machrování?? Prostě jsem měl chuť jim to nandat, tak jsem to udělal a basta. Sice jsem riskoval potupu, neb jsem jejich motorizaci neznal a mohli mi taky nakopat zadek.. :-) Většina lidí stejně při vysokejch rychlostech vyměkne i s výkonnějším autem.. Můj strop je kolem těch 200, víc nejdu..
*A k tomu měřění na dálnici pro Tiburon_FX: Asi často nejezdíš po dálnici.. Já taky až tak ne, ale přesto mám zážitků s grilováním až dost.. Např. v březnu tohoto roku, když jsme jeli z Velkých Pavlovic po D1 s Accentíkem (Elu jsme ještě neměli), tak řídila mladá, protože já měl ještě těžce nakoupíno ze sklípka, a smažila to 180 a kolem Humpolce nás změřili čerti a dojeli nás s jejich Lagunou..atd.. No sranda.. :-D
* A vůbec: :-D Jsem tu pod vaší palbou... Počkejte si na Chrášťany.. :-)
* KUPATOS: Jelikož je Ela lehčí než tvoje kupátko, má o něco větší zrychlení. Takže bych tě asi o kousíček převálcoval.. :-D A až tam dám sportovní filtr+výfuk+kat, udělám čiptuning a přidám turbo, nebudeš mít už vůbec žádnou šanci.. ;-)
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

Tak už jsem se zaregistroval.. Abyste neremcali.. :P :roll:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ignorek píše:To KUPATOS,
* KUPATOS: Jelikož je Ela lehčí než tvoje kupátko, má o něco větší zrychlení. Takže bych tě asi o kousíček převálcoval.. :-D A až tam dám sportovní filtr+výfuk+kat, udělám čiptuning a přidám turbo, nebudeš mít už vůbec žádnou šanci.. ;-)
Ahaaaaa....... :!: :!: :!:
Tak to je vyzva ze???? :?: :?: :?:
Hazis mi svoji rukavicku ignorek,jooo???? :?: :?: :?:
Dobre, prijimam :!: :!: :!: .
A dobre ze jsi mne varoval :wink:
protoze ja ze sikovnymi kluky z reckeho HYUNDAI CLUB :D :D :D :D :D
neco pro to nase recko-ceske stretnuti udelame :roll: :roll: :roll:
Napriklad pridame do motoru .....KOMRESSORA!!!!... :twisted:
Hecccccc....... a potom .......chytni mneeeeeeee..............
8) Koupatos
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

Anonymous píše: Ahaaaaa....... :!: :!: :!:
Tak to je vyzva ze???? :?: :?: :?:
Hazis mi svoji rukavicku ignorek,jooo???? :?: :?: :?:
Dobre, prijimam :!: :!: :!: .
A dobre ze jsi mne varoval :wink:
protoze ja ze sikovnymi kluky z reckeho HYUNDAI CLUB :D :D :D :D :D
neco pro to nase recko-ceske stretnuti udelame :roll: :roll: :roll:
Napriklad pridame do motoru .....KOMRESSORA!!!!... :twisted:
Hecccccc....... a potom .......chytni mneeeeeeee..............
8) Koupatos
:-D Tak to já přidám ještě aspoň nitro.. A než stačíš zařadit dvojku, tak já budu už v Řecku... :lol:
Uživatelský avatar
KOUPATOS
*
Příspěvky: 31
Registrován: 21 črc 2005, 11:08
Bydliště: RECKO

Příspěvek od KOUPATOS »

ignorek píše:
Anonymous píše: Ahaaaaa....... :!: :!: :!:
Tak to je vyzva ze???? :?: :?: :?:
Hazis mi svoji rukavicku ignorek,jooo???? :?: :?: :?:
Dobre, prijimam :!: :!: :!: .
A dobre ze jsi mne varoval :wink:
protoze ja ze sikovnymi kluky z reckeho HYUNDAI CLUB :D :D :D :D :D
neco pro to nase recko-ceske stretnuti udelame :roll: :roll: :roll:
Napriklad pridame do motoru .....KOMRESSORA!!!!... :twisted:
Hecccccc....... a potom .......chytni mneeeeeeee..............
8) Koupatos
:-D Tak to já přidám ještě aspoň nitro.. A než stačíš zařadit dvojku, tak já budu už v Řecku... :lol:
Vyborne cesky kamarade,
dostal jsi mne a kapituluji :roll:
No a kdyz se dostanes do Recka
tak si dame ouzo (cteme uzo, to je neco jako vase becherovka)
spolu z morskymi lahudky :wink:
no a zacneme rozhovor uz ne o masinach
ale o ..........zenach :D
Jako napriklad ze zenu nikdy nesmis zarmoutit :cry:
Anebo ze zenu nikdy nesmis uderit,
ze je dovoleno ji uderit jenom s kytici kveti :oops:
(ne s kvetinacem :cry: )
KOUPATOS
DUM SPIRO SPERO
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

tak ste si uz vyrtualne zazavodily kluci :) ale myslim si ze rychlost neni to nejdulezitejsi.Ja osobne bych bral Coupatko 1,6 a byl bych nad miru spokojen... hmm jen je mit.Myslim si,ze tem holkam ktery se na to ulovi je jedno jestli mate obsah 1,6 nebo 2,7 ty se zajimaj asi uplne o jiny obsah :oops:

To KOUPATOS: OUZO znam uz sem je taky kostnul a morskymi lahudkama bych taky nepohrdal... mnam :P
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Farmář píše:tak ste si uz vyrtualne zazavodily kluci :) ale myslim si ze rychlost neni to nejdulezitejsi.Ja osobne bych bral Coupatko 1,6 a byl bych nad miru spokojen... hmm jen je mit.Myslim si,ze tem holkam ktery se na to ulovi je jedno jestli mate obsah 1,6 nebo 2,7 ty se zajimaj asi uplne o jiny obsah :oops:

To KOUPATOS: OUZO znam uz sem je taky kostnul a morskymi lahudkama bych taky nepohrdal... mnam :P
halt každej máme jiný priority, pro mě je na prvním místě výkon a zrychlení, a až po tom následuje vzhled - kupátko je v podstatě takovej kompromis
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

ignorek píše:To KUPATOS, Tiburon_FX, Hardcam:
*Ad věk: Je mi 28. Teda doufám. :-)
*Ad rychlost: Když jsem tu psal, že jsem s Accentíkem i Elantrou jel něco málo pod 200, tak asi nejsem žádnej moralista.. :-)
Ten opel byl nějaký nový model a motorizaci bych odhadnul na opelovskou 1.8i. Zezadu jsem ho neviděl, dojel na mou úroveň a když jsem viděl ty týpky v autě jak si myslej, že mě spráskaj, tak jsem přidal a začal jsem se vzdalovat.. A nevím, proč v tom vidíte machrování?? Prostě jsem měl chuť jim to nandat, tak jsem to udělal a basta. Sice jsem riskoval potupu, neb jsem jejich motorizaci neznal a mohli mi taky nakopat zadek.. :-) Většina lidí stejně při vysokejch rychlostech vyměkne i s výkonnějším autem.. Můj strop je kolem těch 200, víc nejdu..
*A k tomu měřění na dálnici pro Tiburon_FX: Asi často nejezdíš po dálnici.. Já taky až tak ne, ale přesto mám zážitků s grilováním až dost.. Např. v březnu tohoto roku, když jsme jeli z Velkých Pavlovic po D1 s Accentíkem (Elu jsme ještě neměli), tak řídila mladá, protože já měl ještě těžce nakoupíno ze sklípka, a smažila to 180 a kolem Humpolce nás změřili čerti a dojeli nás s jejich Lagunou..atd.. No sranda.. :-D
* A vůbec: :-D Jsem tu pod vaší palbou... Počkejte si na Chrášťany.. :-)
* KUPATOS: Jelikož je Ela lehčí než tvoje kupátko, má o něco větší zrychlení. Takže bych tě asi o kousíček převálcoval.. :-D A až tam dám sportovní filtr+výfuk+kat, udělám čiptuning a přidám turbo, nebudeš mít už vůbec žádnou šanci.. ;-)
:D eště tam nezapomeň dát NOS, vyházej všechny tapecíry, nech tam jenom sedačku řidiče, nebo tam rovnou prdni tu laminátovou s tramvaje, s tou tvojí ultralechkou Elou....co sem koukal tak moje kupátko váží cca 1175 a tvoje Ela cca 1278, tak to bych tě teoreticky moh spráskat :lol:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Tiburon_FX píše: halt každej máme jiný priority, pro mě je na prvním místě výkon a zrychlení, a až po tom následuje vzhled - kupátko je v podstatě takovej kompromis
Jo ja ti rozumim,ale s desitkou na mesic se toho da poridit hodne a nebo taky nic!Z teto priority se na to divam ja :wink: (musim)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Farmář píše:
Tiburon_FX píše: halt každej máme jiný priority, pro mě je na prvním místě výkon a zrychlení, a až po tom následuje vzhled - kupátko je v podstatě takovej kompromis
Jo ja ti rozumim,ale s desitkou na mesic se toho da poridit hodne a nebo taky nic!Z teto priority se na to divam ja :wink: (musim)
:D tak to sme na tom s prachama podobně :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
ignorek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 črc 2005, 23:21
Bydliště: okres Tábor

Příspěvek od ignorek »

Tiburon_FX píše: :D eště tam nezapomeň dát NOS, vyházej všechny tapecíry, nech tam jenom sedačku řidiče, nebo tam rovnou prdni tu laminátovou s tramvaje, s tou tvojí ultralechkou Elou....co sem koukal tak moje kupátko váží cca 1175 a tvoje Ela cca 1278, tak to bych tě teoreticky moh spráskat :lol:
JJ, o nitrous oxide jsme už psal.. :-D Pokud máš ve svém kupátku stejnej motor, stejné (tovární) naladění a stejnou převodovku jako v Ele, tak by ta menší váha byla ve tvůj prospěch. Současné kupátko s 2.0i má tyhle věcičky tipuji shodné s Elou 2.0i, a pak ta hmotnost rozhoduje. Myslím, že coupé je těžší než Ela. :-) Nicméně v tech. specifikaci má Ela větší zrychlení než Coupé.. A taky širší pneu zvětšují tření, takže u shodných aut bude mít větší zrychlení to s tím užším pneu. A na Elu se dávaj 195 a na Coupé širší, tuším 205 nebo 215.

..já na balení holek pěkný auto nepotřebuji.. a stejně mám teď dlouhodobě přítelkyni, takže není důvod, že..?? :-D :-D Možná je vám kolem dvaceti a mě už táhne na třicet.. S věkem se mění určité pohledy a priority.. :-D

..Coupé je do určité míry kompromisem mezi vzhledem a výkonem, ovšem obzvláště u těch slabých motorizací je to co se týče výkonu - hodně velký kompomis.. Jinak vzhledově je super. I když to auto vizuelně znám velmi dobře, tak vždycky když někde jede, tak na něj čučim. :-D

..berete deset tisíc za měsíc? neděste mě! :shock:

..To KUPATOS: Můj milý řecký příteli! V září se v u vás asi na týden zastavím, ale spíše na nějakém vašem ostrůvku, a bez auta, ale se ženou.. :-D Ten váš nápoj rád ochutnám, plody moře ovšem vynechám. Dávám přednost klasické české kuchyni. :lol:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

ignorek píše: ..já na balení holek pěkný auto nepotřebuji.. a stejně mám teď dlouhodobě přítelkyni, takže není důvod, že..?? :-D :-D Možná je vám kolem dvaceti a mě už táhne na třicet.. S věkem se mění určité pohledy a priority..
ja taky ne ale v dnesnich holkach se nevyznas :o Dvacet bych bral hned a taky se pomalu jeste na to cejtim 8) jinak si najdi a precti si kolik mi je ty starousku :wink:
jojo pohledy a priority sou uz.... vek u me neni zadna telesna vada :lol:
ale uz dost...ani to sem vlastne nepatri vice na srazu
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

jeste sem chcel pridat tento odkaz
http://www.power-tuning.fr/c230912.1.html
snad se tam najde odpoved na toho TURBOLENCE a TUSCANI jak se ptal a sam pak vysvetlil KOUPATOS
ja moc francouzky nee :?
Návštěvník

ouzo a ...... "Farmář"]

Příspěvek od Návštěvník »

Farmář píše:
To KOUPATOS: OUZO znam uz sem je taky kostnul a morskymi lahudkama bych taky nepohrdal... mnam :P

No to je vyborne ze se ti libi nase ouzo :D
Ty jsi tady v Recku byl?
Jestli ano kde a jak se ti tam libilo?
Koupatos
Zamčeno

Zpět na „COUPE 1G“