Lukyho Sněhurka 2019

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Helou, mensi jen toto, ale i tak je to 12,5cm × 8cm

RFID Car Key Pouch Black Electromagnetic Blocking Shielding Double-Layer Key Case Bag With Key Ring Anti-Lost Leather
http://s.aliexpress.com/JvQVVZJN?fromSns=Copy to Clipboard

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
Reklama
 

LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Tak jsem se rozhodl poprve pro večerní projížďku abych konečně vyzkoušel full led světla. Svítí to hezky, to jo, ale na prdel me to asi uplne neposadilo :-) Možná proto, že venku chčije jako kjáva... Přepínání dálkových světel fungovalo super právě i za deště. AD tempomat taky bez výpadku. Jen občas od protijedoucích vozidel vypínalo LKA. Líbí se mi i kresba zadních led světel, jen škoda, že nejsou ledkové i blinkry :-( Podsvícení SPZ taky šílenost... Kolik by to mohlo stát navíc, kdyby tam dali ledky?? To stejne v interieru. U auta za bezmala 700K je to škoda, kor v dnešní dobé LEDové. Celkově ale spokojenost....
Asi začnu hledat na číňanech světýlka. U okty jsem to měl komplet, ale u nivýho auta se mi do toho nechtělo hrabat. Asi je to ale nevyhnutelné. Pokud už jste někdo dělal a vše vám funguje bez chybovych hlašek, můžete mi poslat odkaz ;-) díkes

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
safino
*
Příspěvky: 39
Registrován: 15 led 2015, 12:12

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od safino »

Pod toto se podepisuji v plném rozsahu. Obzvláště ten interiér by je opravdu v led už nezabil.
Hyundai Tucson N-line 2.0l 8st. Premium Shadow grey
Hyundai i30 Fastback 1,4 T-GDI DCT Ultimate
Hyundai i40 CRDi
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od helou »

LukyDanek píše:Tak jsem se rozhodl poprve pro večerní projížďku abych konečně vyzkoušel full led světla. Svítí to hezky, to jo, ale na prdel me to asi uplne neposadilo :-) Možná proto, že venku chčije jako kjáva... Přepínání dálkových světel fungovalo super právě i za deště. AD tempomat taky bez výpadku. Jen občas od protijedoucích vozidel vypínalo LKA. Líbí se mi i kresba zadních led světel, jen škoda, že nejsou ledkové i blinkry :-( Podsvícení SPZ taky šílenost... Kolik by to mohlo stát navíc, kdyby tam dali ledky?? To stejne v interieru. U auta za bezmala 700K je to škoda, kor v dnešní dobé LEDové. Celkově ale spokojenost....
Asi začnu hledat na číňanech světýlka. U okty jsem to měl komplet, ale u nivýho auta se mi do toho nechtělo hrabat. Asi je to ale nevyhnutelné. Pokud už jste někdo dělal a vše vám funguje bez chybovych hlašek, můžete mi poslat odkaz ;-) díkes

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
U mna v mojom vlakne najdes prehlad vsetkych led a teda nemusis hladat. Najvacsi problem je len s led blinkrami funguje iba jeden typ.

P.s. zaujimalo by ma aky mas interier, teda predne sedadla, mozes odfotit pls? Dikes...
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Interiér komplet černý, predni i zadni sedadla mam latka/skorokuze :-)
Kdyz si vzpomenu, zitra vyfotím.
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Helou vkládám tu ty fotky sedacek, na co jsi to potreboval?[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201809 ... 1c18f3.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201809 ... ace1cf.jpg[/img]

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od helou »

Dikes za fotky, teba nestve ako to mas pokrcene na lavej strane sedacky vodica? Maju to asi tak na 95% autach ci cierne sedadla alebo svetle.... Podla mna je to hnus za tu cenu....
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Jako všiml jsem si toho, ale nazahnout to nešlo, tak jsem to nijak neřešil. Pokud to tak má 95% aut, tak uz je to asi cele spatne navrzene, nebo jsou na lince hovada :-)
Mimochodem, co ti na to v servisu rekli? Budou ti to menit?

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od helou »

LukyDanek píše:Jako všiml jsem si toho, ale nazahnout to nešlo, tak jsem to nijak neřešil. Pokud to tak má 95% aut, tak uz je to asi cele spatne navrzene, nebo jsou na lince hovada :-)
Mimochodem, co ti na to v servisu rekli? Budou ti to menit?

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
Mam znameho, ktory preraba kozene veci v autach od slabsich znaciek az po Maybach, takze vie o com toci, vravel, ze mi to vydrzi tak rok dva viac nie. Takze som to siel reklamovat s tym, ze si to nafotili a budu cakat kym sa to predrie, potom my vymenia sedadla. Podla nazoru kamarata je to blbo navrhnute preto to ma takto vacsina aut s tymito sedadlami. Zaujimave je, ze ak sa pozriete na nejake recenzie ked auto vyrobili, tak furt to bola verzia auta bud s celo-kozenymi sedadlami alebo latkovymi, tuto verziu som nikde nevidel ( asi vedeli preco? ).....
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Pristi tyden mi budou montovat tazne a SafeLine, tak je na to upozornim a dam pak vedet ;-)


Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Dnes mi dorazila stínítka do zadních oken od firmy shendi.cz
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201809 ... 0a57ca.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201809 ... 554c3d.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201809 ... 85c1dd.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201809 ... 7d1c88.jpg[/img]

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
MartinD
Příspěvky: 2
Registrován: 25 zář 2018, 11:21

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od MartinD »

Ahoj, v prvom príspevku píšeš "Tlačítko res/set tlaku v pneu (nyní měřeno přes ABS)" - takže nová verzia má už nepriamy TPMS? O mesiac mi má prísť nová i30 a akurát som zháňal sadu senzorov, takže asi zbytočne... :mrgreen:
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

MartinD píše:Ahoj, v prvom príspevku píšeš "Tlačítko res/set tlaku v pneu (nyní měřeno přes ABS)" - takže nová verzia má už nepriamy TPMS? O mesiac mi má prísť nová i30 a akurát som zháňal sadu senzorov, takže asi zbytočne... :mrgreen:
Martin presne tak, nyni kontrola probiha pres ABS, takze nic neshanej :-)

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
LukyDanek
**
Příspěvky: 126
Registrován: 28 bře 2018, 18:17
Bydliště: Litoměřicko

Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od LukyDanek »

Jsem rad ze jsem ti usetril penize, jestli chces muzu ti poslat cislo uctu a posli mi polovinu :-) :-)

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk
cyro3
*
Příspěvky: 33
Registrován: 25 zář 2018, 13:19

Re: Lukyho Sněhurka 2019

Příspěvek od cyro3 »

Ahojte,
mate navod k I3O MY 2019 ? Ja som ho nedostal, zevraj stale nie je k dispozicii od importera.
- zaujimalo by ma ako si pozriem ten tlak pneu. Vobec to neviem najst podla stareho manualu ani v palubnom.
Dakujem B

PS: Na tom 8" displeji sa da zrkadlit vsetko co je na mobile (akakolvek navi, youtube atd...) ak mate rootnuty telefon (android).
i30 combi, 1.4 T-GDI, MY2019, Family
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Auta členů“