Sedadla i30

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

cestovatelcasem
**
Příspěvky: 142
Registrován: 07 dub 2022, 17:19

Re: Sedadla i30

Příspěvek od cestovatelcasem »

Hm.. S trochou nekompatibilit bych i počítal, protože už naštěstí existují i různé univerzální adaptéry, třeba ten od OMP viz v příloze, ale je jich mnohem víc. O DIY úpravách ani nemluvě..

Zajímavý pro mě bylo, že tyhle supersklopné sedačky spolujezdce Škoda nabízí nejen u Octávie, ale dokonce (ve zmenšené variantě) i v Citigo!
Je ale dost těžký o těchhle speciálně sklopných sedadlech najít nějaké podrobnosti :(
Přílohy
zcela_sklopitelne_predni_sedadlo_pro_Skoda_Citigo -3 (!).jpg
zcela_sklopitelne_predni_sedadlo_pro_Skoda_Citigo -3 (!).jpg (119.49 KiB) Zobrazeno 347 x
zcela_sklopitelne_predni_sedadlo_pro_Skoda_Citigo.jpg
zcela_sklopitelne_predni_sedadlo_pro_Skoda_Citigo.jpg (125.71 KiB) Zobrazeno 347 x
OMP_multi-adjustable_spacer_bracket_for_seats.jpg
OMP_multi-adjustable_spacer_bracket_for_seats.jpg (42.61 KiB) Zobrazeno 347 x
Reklama
 

cestovatelcasem
**
Příspěvky: 142
Registrován: 07 dub 2022, 17:19

Re: Sedadla i30

Příspěvek od cestovatelcasem »

ještě si dovolím drobný dodatek - akceptovatelnou variantou na sklápění předních sedadel pro ty nešťastníky, jako já, kteří sedačky chtějí sklápět ve větším úhlu vpřed a nemají Škodovku se speciálními sedadly, jsou speciální "tilt-forward" adaptéry třeba od OMP (HC/663, HC/872) nebo od Sparco (494), ale dělaj je i jiní výrobci. To, co se mně na těchhle adaptérech líbilo snad nejvíc, bylo, že jsou ve velé většině aplikovatelné i na sedačky třetích stran (třeba i mé oblíbené Cobra :D ).

Jen mě překvapilo, že i takovýhle malý kovový mezičlen pod sedadly zase přidává na váze i 4kg...když k tomu ještě připočtu speciální adaptér pro regulaci výšky, tak váhu navíc raději ani nepočítám... :cry:
Přílohy
Sparco_8SP00494_tilt-forward_bracket -2 (dimensions!).jpg
Sparco_8SP00494_tilt-forward_bracket -2 (dimensions!).jpg (37.06 KiB) Zobrazeno 278 x
OMP_HC-663 + HC-872_tilt_forward_brackets! (3,6kg) -1.jpg
OMP_HC-663 + HC-872_tilt_forward_brackets! (3,6kg) -1.jpg (52.89 KiB) Zobrazeno 278 x
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Interiér“