Koupě Getze

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lubos
*
Příspěvky: 16
Registrován: 24 lis 2005, 15:05
Bydliště: BA, TN

Příspěvek od lubos »

Nechcem machrovat ale ja ho mam uz od 27.10.2005, takze zmenime poradie? ;-)
Moja farba je Midnight Grey a este stale to rozdychavam ako to auto v tej farbe bohovsky vyzera.
Neviete nahodou o nejakom predajcovi kobercekov pre Getza? U nas mi ponukali len take nevkusne cierne. Chcel by som nejake tmavo sede.
Dik.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

lubos píše:Nechcem machrovat ale ja ho mam uz od 27.10.2005, takze zmenime poradie? ;-)
Moja farba je Midnight Grey a este stale to rozdychavam ako to auto v tej farbe bohovsky vyzera.
Neviete nahodou o nejakom predajcovi kobercekov pre Getza? U nas mi ponukali len take nevkusne cierne. Chcel by som nejake tmavo sede.
Dik.
zkus
http://www.autodoplnky.cz/
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Kamarád má prodejnu i stránky-www.rusmich.tuning.cz.Koberečky do nového coupe- s červeným obšitím a znakem na předních,jsem pořídil kolem 800,-Kč.Je skvělé,že jsou dělané na konkrétní typ a přesně sednou.Nechá je udělat v barvě jaké chceš.Tel. 608981089. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ja mam pekne koberceky - cierne, cele obsite s modrym znakom Hyundai. Odkial si?
4 ks / 1100 Sk (cca)
Uživatelský avatar
lubos
*
Příspěvky: 16
Registrován: 24 lis 2005, 15:05
Bydliště: BA, TN

Příspěvek od lubos »

Anonymous píše:Ja mam pekne koberceky - cierne, cele obsite s modrym znakom Hyundai. Odkial si?
4 ks / 1100 Sk (cca)

Pohybujem sa Blava - Trencin. Ale ako som napisal chcel by som tmavo sede trebars aj s tym logom.
Getz 1.4 DYNAMIC
meky
*
Příspěvky: 20
Registrován: 05 čer 2005, 13:23
Bydliště: NZ, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od meky »

Zavolaj si do Hyundai NZ - M.A.N. s.r.o. a pytaj si p. Tomáša Poláka 035 6424087, 035 6424261 .. On ti povie, ci maju aj take a za kolko. Je velmi ustretovy. Ja som kupovala tam.

Ten anonym - to som bola ja neprihlasena :oops: Ten znak Hyundai je len v strede (tak vyssie). Obsite som myslela, ze su spracovane kvalitne, nie len vystrihnute s nejakeho koberca...
Hyundai Getz 1,1 5dv - Lilac Blue
Uživatelský avatar
lubos
*
Příspěvky: 16
Registrován: 24 lis 2005, 15:05
Bydliště: BA, TN

Příspěvek od lubos »

meky píše:Zavolaj si do Hyundai NZ - M.A.N. s.r.o. a pytaj si p. Tomáša Poláka 035 6424087, 035 6424261 .. On ti povie, ci maju aj take a za kolko. Je velmi ustretovy. Ja som kupovala tam.

Ten anonym - to som bola ja neprihlasena :oops: Ten znak Hyundai je len v strede (tak vyssie). Obsite som myslela, ze su spracovane kvalitne, nie len vystrihnute s nejakeho koberca...
Diky za kontakt. Tak som z neho vymamil aj dodavatela ktory je z Bratislavy a za chvilu si idem po ne. Este viac ma prekvapil cenovy rozdiel, priamo od dodavatela ma to vyjde 850Sk takze som este aj usetril, Meky pozyvam Ta na pivo ;-)
Getz 1.4 DYNAMIC
meky
*
Příspěvky: 20
Registrován: 05 čer 2005, 13:23
Bydliště: NZ, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od meky »

No to si fakt pekne usetril, takze to pivo si aj zasluzim :lol: ...
Rada som pomohla.
Hyundai Getz 1,1 5dv - Lilac Blue
Uživatelský avatar
MichalS
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 lis 2005, 10:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od MichalS »

lubos píše:Nechcem machrovat ale ja ho mam uz od 27.10.2005, takze zmenime poradie? ;-)
Moja farba je Midnight Grey a este stale to rozdychavam ako to auto v tej farbe bohovsky vyzera.
Neviete nahodou o nejakom predajcovi kobercekov pre Getza? U nas mi ponukali len take nevkusne cierne. Chcel by som nejake tmavo sede.
Dik.
OK, uznavam, jsi lepsi :wink: Tak jsem vyjel prvni nadrz a jak jsem se zpocatku radoval, ze to nepapa, tak jsem docela vystrizlivel. Spotreba 9l na 100km, pravda vetsinou po praze. Doufam, ze se to casem zlepsi, protoze na motor 1,1 je to fakt sila :(
Nový Hyundai Getz Dynamic 1.1 5dv 11/2005
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

9 l ??To nemám ani já u dvoulitru.Ale pravda je,že když jsem koupil coupe,tak do 5000km byla kolem 9l.Po 15000km si všechno sedlo a spotřeba se ustálila kolem 8l.Dnes mám najeto 20000km a spotřeba stabilně kolem 8l.Jezdi a doufej,že se brzo přežere a přestane mu chutnat. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
MichalS
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 lis 2005, 10:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od MichalS »

Borek píše:9 l ??To nemám ani já u dvoulitru.Ale pravda je,že když jsem koupil coupe,tak do 5000km byla kolem 9l.Po 15000km si všechno sedlo a spotřeba se ustálila kolem 8l.Dnes mám najeto 20000km a spotřeba stabilně kolem 8l.Jezdi a doufej,že se brzo přežere a přestane mu chutnat. :lol:
No je to opravdu hodne. V autosalonu mi rekli, ze ma postupne klesat spotreba a narustat vykon, tak uvidime. Snazim se jezdit slusne s lehkou nohou na plynu, jenom obcas to trochu protocim aby se moturek proplachnul olejem, ale ne vic jak 3,5tis/ot. Je fakt, ze je zima a v Praze samy kolony. Za den najedu cca 30km. Jinak jsem se mrknul na fotky ze srazu a musim konstatovat, ze coupatko je opravdu moc pekne auticko :wink: a ta barva k tomu..., proste nadhera. Pokud me Hyundai nezklame tak je to kandidat na me dalsi vozitko :D Jinak dneska mi ma dorazit autoradio, ktere jsem si konecne objednal na Pixmanii, tak se pak pochlubim.
Nový Hyundai Getz Dynamic 1.1 5dv 11/2005
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juraj »

motor 1.1 je celkovo veľkým sklamaním u tohoto auta podľa mňa :cry: Je lenivý, nenažratý a hlučný :!:
...ešte veľakrát navštíviš benzin pumpu, častejšie ako by si chcel, to pomalé "plouzaní" ťa za chvíľu prejde, keď ti budú na chrbát dýchať Škoda 120, 105 a podobná sorta... V neprospech nových faceliftovaných Getzov hraje nárast váhy aj ked upravili točivý moment + 5nM To sa prejavý v horšiom pomere váha/výkon. Pokiaľ chceš byť ako tak spokojný s týmto motorom, treba ho prečipovať- oživiť, ale až po 10.000km !, odhlučniť, nevoziť zbytočne plnú nádrž benzínu a používať pneu 165. To sú moje skromné rady z praxe :wink: A pak budeš fakt HIPHOP :lol:
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Juraj píše:motor 1.1 je celkovo veľkým sklamaním u tohoto auta podľa mňa :cry: Je lenivý, nenažratý a hlučný :!:
...ešte veľakrát navštíviš benzin pumpu, častejšie ako by si chcel, to pomalé "plouzaní" ťa za chvíľu prejde, keď ti budú na chrbát dýchať Škoda 120, 105 a podobná sorta... V neprospech nových faceliftovaných Getzov hraje nárast váhy aj ked upravili točivý moment + 5nM To sa prejavý v horšiom pomere váha/výkon. Pokiaľ chceš byť ako tak spokojný s týmto motorom, treba ho prečipovať- oživiť, ale až po 10.000km !, odhlučniť, nevoziť zbytočne plnú nádrž benzínu a používať pneu 165. To sú moje skromné rady z praxe :wink: A pak budeš fakt HIPHOP :lol:
No, co se tyce te hlucnosti, tak ta je vetsi akorat pri studenem motoru, jinak se mi to naopak zda tichounke. Vykon motoru me plne postacule, protoze jezdim prevazne po meste a kdyz uz jedu jednou za cas nekam po dalnici, tak se stejne s rodinou nechci zabit, takze 150km/h mi bohate staci. Jedine co me opravdu zarazi je ta spotreba. Je to zrejme o uhlu pohledu. Ja mel predtim Opel 1.6 z roku 88, ktery mel papirovy vykon jen o 7kw vetsi, ale vzhledem k tomu v jakem byl stavu, tak to bylo chciplejsi jak 1.1, hlucnost a komfort o tom ani nemluvim a spotreba standartne 10l, takze si ted pripadam jak v raji :D , jenom ta SPOTREBA :cry:
Uživatelský avatar
MichalS
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 lis 2005, 10:29
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od MichalS »

Pardon, ten Anonym jsem byl ja :oops:
Nový Hyundai Getz Dynamic 1.1 5dv 11/2005
Uživatelský avatar
Kalahare
*
Příspěvky: 23
Registrován: 11 pro 2005, 11:05
Bydliště: Ustí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Tak už ho mám taky...

Příspěvek od Kalahare »

Ahoj lidi, tak jsem neodolal a pořidil si jednoho broučka: 1.4 Dynamic ve střírné metalíze. Zatím je to jen 14 dní, ale jsem spokojen až na půdu. Jdu si číst vaše postřehy... :D
Nový Hyundai Getz 1.4 Dynamic (Silver)
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“