Prosvětlení panelu

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Anonymous píše:A tlačítko stěrače a ostřikovače zadního okna taky nejde :x . Držáky na žárovky tam jsou a tlačítko je bohužel celé černé a symbol na něm je jen namalovaný :shock: . Snad mě chápete. :) Asi si to ty blbci co ty auta dělají naposlední chvíly rozmysleli :cry: :x
Omlouvám se, opět jsem se nepřihlásil :oops:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Reklama
 

FrantaXY

Dotaz na Jirku1

Příspěvek od FrantaXY »

Ahoj Jirko1. Jsi z J.Cech jako ja.Do jakeho jezdis servisu,nebo jaky by jsi doporucil? Blizi se mi totiz 90 000km. Dekuji.

Omlouvam se,ze je to zde mimo tema.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: Dotaz na Jirku1

Příspěvek od Jirka »

FrantaXY píše:Ahoj Jirko1. Jsi z J.Cech jako ja.Do jakeho jezdis servisu,nebo jaky by jsi doporucil? Blizi se mi totiz 90 000km. Dekuji.

Omlouvam se,ze je to zde mimo tema.
Ahoj, mám známýho v ČB v Hyundai, takže jezdím tam. No já se blížím ke 180 tis. takže mě čeká to samý co tebe. Cena za vyměněné díly, práci celkem 8-10tis...
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
FrantaXY

Re: Dotaz na Jirku1

Příspěvek od FrantaXY »

Diky,to mas docela dobry.Hyundai v C.B. je jeden za vystavistem?V Tabore za to chteji 17-18 tis.Kc!! (vymena rozvod.remene,vsechny vzduch.a olej. filtry a vymena vsech kapalin.)
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: Dotaz na Jirku1

Příspěvek od Jirka »

FrantaXY píše:Diky,to mas docela dobry.Hyundai v C.B. je jeden za vystavistem?V Tabore za to chteji 17-18 tis.Kc!! (vymena rozvod.remene,vsechny vzduch.a olej. filtry a vymena vsech kapalin.)
Jo je to u výstaviště.. Nenech se okrást, já nevím přesně kolik to je, mám vždy trochu slevu, ale tohle je blbost.. Spíš jde o to, co vše chceš vyměnit a co si zvládneš vyměnit sám..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

hmm .. taky mě štve, že ten ostřik a stěrač zadního okna nesvítí :cry:
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Lukino píše:hmm .. taky mě štve, že ten ostřik a stěrač zadního okna nesvítí :cry:
Mě taky, nechápu jak to mohli takhle debilně vymyslet...
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Kluci chci se zeptat kdyz tady probirate osvetleni vsech moznych ovladacu,jak je to s podsvicenim ovldacu na ovladani oken,ktery je ve dveri?Tatka tvrdi ze na Sonatach tam byli svetelne kabely.Je to tak?
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

nebo jak hledate po paměti mlhovku že??zadni :D ale je fakt že kdyby mi svitilo tlačitko zadni stěrač a odstřikovač tak bych ho periferně viděl a nemusel bych uhybat na dvě vteřiny očima a šmatrat... pak i ty dvě vteřiyn muže byt hodně ..... :(
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

omartinek píše:Kluci chci se zeptat kdyz tady probirate osvetleni vsech moznych ovladacu,jak je to s podsvicenim ovldacu na ovladani oken,ktery je ve dveri?Tatka tvrdi ze na Sonatach tam byli svetelne kabely.Je to tak?
Za mé auto říkám,že mám Sonátu a všechny tlačítka jsou podsvětlená i klika z venku 8) Kromě ovládacích páček ty nesvítěj!!
Jinak viděl jsem prosvicený ovládací páčky a bylo to u Fiatu Tipo tam to svíti zeleně,jinak si nevzpomínám :oops: ,že by páčky normálně svítily!
Ale třeba ovladač na zadnístěrač tak ty běžně svítěj,ale pouze knoflíkové ovládání,prostě když se ten zad.stěrač zapíná a vypíná tlačítkem nebo otočným knoflíkem,tak ty většinou maj posvícení,ale pozor pokud je zadní stěrač ovládán pravým ovladačem páky u volantu tak né,ty nesvítěj :wink:
Ps: Ty máš Akcenta a tam nesvítěj tlačítka na ovládání oken,mám dejem,že je tam jen namalovanej symbol,předtím jsem měl Hyundaie Scoupe a ty tlačítka tam také nesvítěj :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

je zajímavé že mam LS accenta z 98 a i když tam neni ani posilovač otačkoměr tak mě sviti panel vytapěni.....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Panel vytápění svítí u všech modelů s otočnými ovladači.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ja nemam otočny mam ty pačky nalevo doprava ....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Selshig píše:ja nemam otočny mam ty pačky nalevo doprava ....
Aha tak to jsem nevěděl že i tam je podsvícení :oops:
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
TomSQ
**
Příspěvky: 110
Registrován: 15 lis 2009, 12:38
Bydliště: Martin, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosvětlení panelu

Příspěvek od TomSQ »

Je mozne, ze do niektorych modelov Accenta by nedali to tlacitko na regulaciu osvetlenia pristrojovej dosky? Lebo ako som cital malo by to byt pri tlacitku zadnej hmlovky. No ja tam nic nemam, akurat tu hmlovku a potom koliecko na sklapanie svetiel. Ci zle hladam?
Hyundai Accent 1.5 12V 1997
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“