Stránka 4 z 4

Re: Inster Style Technology

Napsal: 20 bře 2026, 15:20
od Zbyniusz
Děkuji. Jsem zvyklý se postarat o kočárek který mě vozí mou línou prdel :D Trochu té lásky a peněz tomu autu dám.
Údržba podvozku bude velmi jednoduchá, vše na to je levné, vylisované z plechu. Jen ty rozpěrky, tyče stabilizátoru budu měnit co 30 tisíc, to naše bezcestí se o ně postará :mrgreen: :mrgreen: . A nebo přijde úprava na nějaké odolnější, čas a praxe ukáže.
Zatím máme najeto 3300km a paráda. Jarní provoz odhadem 80haléřů/km po tom co mě přišlo před pár dny vyúčtování od ČEZ a za loňský rok to bylo 7.80Kč/kW, letos to bude asi na stejno. Ale dělám si součet všech nabíjení a spočítám to všechno až po 5tisích km kolik kW sežral i s nabíječkou, ta si taky vezme nějaký desátek :wink: Nabíjím jen doma, dojezd nám vyhovuje bez výhrad.

Re: Inster Style Technology

Napsal: 20 dub 2026, 19:03
od Zbyniusz
Ahoj všem přátelům i odpůrcům EV. Tek už máme ujeto přes 5000km a je čas na napsání trochu zkušeností z provozu :hyu: . Už jsem naučil s tím žít a využívat různých fičur co ten vehikl má, jako např: rekuperace, ignorovat blikající a pípající upíří oko že se nevěnuji řízení, atd.
Z hlediska finančního provozu jsem velmi spokojen. Zimní a jarní provoz po 5120km vyšel na 670kWx7,80kč od ČEZ=5300Kč. Spotřebované kW jsou z nabíječky, ne z auta. Nabíječka si taky něco vezme.
Z hlediska jízdního nemám co vytknout, jezdí se v tom dobře, nikde nic nehrká,neskřípe, tlumiče pěkně tlumí. Výhled je z toho pěkný i při mé postavě 2m vikinga.
Pár foto k nahlédnutí.Druhé foto je moje zatím nejmenší spotřeba za jízdu :D
IMG_20260420_182501.jpg
IMG_20260420_182501.jpg (232 KiB) Zobrazeno 955 x
IMG_20260405_185336.jpg
IMG_20260405_185336.jpg (203.56 KiB) Zobrazeno 955 x
IMG_20260402_121440.jpg
IMG_20260402_121440.jpg (186.44 KiB) Zobrazeno 955 x
IMG_20260402_121428-EDIT.jpg
IMG_20260402_121428-EDIT.jpg (382.92 KiB) Zobrazeno 955 x

Re: Inster Style Technology

Napsal: 12 kvě 2026, 12:56
od Efo
ahoj
ja mam tiez Instra od 06/2025 , uz par krat bol na zvolavacke , ale inac jazdi super...
tie origos disky mi dost prekazaju .. furt zvazujem ich vymenit len co tie 2 sady gum... v TP len 15` , otazka ci to na 17` bude lepsie , v zakrutach mam stale respekt na tak tenkich gumach ...
ale ako pozeram mas rezervu, ja len lepiacu sadu .... to je velke +

Re: Inster Style Technology

Napsal: 20 čer 2026, 20:16
od Zbyniusz
Zdravím všechny příznivce i odpůrce EV :wink: Po delší době něco přihodím. Vyzkoušel jsem nosič kol a jezdí se s nosičem dobře, nemá tendenci tlačit zadek auta ze zatáčky :D/ Na zadní kameře vidím krásně celý náklad i za jízdy když si zapnu kameru tlačítkem na tunýlku. Už máme najeto 7,5 tisíc km za půl roku. Zatím mám nasazeny origo ráfky s gumami Kumho, jak je odřu, mám za ně nachystánu náhradu Nokian z Číny :lol: :lol: na fáfcích z Š Citigo. Pár foto k nahlédnutí.

Ahoj Efo. Založ vlákno o tvém Insteru abych se tu sám nebál a netrpěl samomluvou.
IMG_20260620_092953~2.jpg
IMG_20260620_092953~2.jpg (341.46 KiB) Zobrazeno 309 x
IMG_20260620_135824~2.jpg
IMG_20260620_135824~2.jpg (309.51 KiB) Zobrazeno 309 x

Re: Inster Style Technology

Napsal: 20 čer 2026, 22:30
od idam.i
Nokian z Číny? :-k

Re: Inster Style Technology

Napsal: 21 čer 2026, 11:09
od Zbyniusz
Už pár let je letní Nokian z Číny :D/ Letní China, zimní Serbia. Na 2 autě, ropákovi máme taky letní čínštinu Nokian 2 roky :D . Sibyla předpověděla že žlutá rasa zaplaví svět, jen zapomněla říct, že ekonomicky. Už Evropani dělají v jejich fabrikách, žluťáci skupují různé značky po světě, atd. Ale to jsem zabrousil jinde od Instera, nebudeme to tu plevelit řečmi o konci světa :lol: :lol:
IMG_20260621_083655~2.jpg
IMG_20260621_083655~2.jpg (154.63 KiB) Zobrazeno 235 x