Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Martazs: budem se muset učit chápat, že jsou lidi, co jsou se svym autem spokojený, já jsem přesvědčenej že se svym autem nebudu spokojenej nikdy, ať budu mít cokoliv (což asi neni dobrý). Ber to tak že jsou lidi co jsou spokojený třeba i s Loganem v základu a budou ho do krve bránit, to jsou pak opravdu zbytečný hádky....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

a to ja bych s nim do sprintu klidne sel...ale on s mym autem a ja s jeho :)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

To MartasZ: nesmíš si všechno moc brát k srdci a nechat se vším unášet (jak to říkal Vlasta Burian - vísosti nenechte prchlivost cloumat svým majestátem :lol: ) jak už jsem psal ta Impreza si mi taky líbí (to víš živit by to asi z nás nechtěl nikdo :cry: ), ale když se svezeš v monopostu Ferrary tak budeš říkat je to pelech (to se totiž srovnává nesrovnatelné, stejně jako Subaru s Oktávií nebo Háčkem nebo čímkoliv). Jinak mi, ale neni jasný ta akcelerace (to je jako z 240 na kolik a za kolik? jestli to dobře chápu), rozuměl bych tomu, že Tě to ve 240 vmáčkne do sedadla a ručička rychloměru letí dejme tomu k 320 km/h. Jo na ten sraz ať klidně přijede, rad se nechám povozit, ale závodit s ním můj náklaďáček nemůže, to snad uznáš :lol: . Tak, že z toho strach nemám. Ještě k tomu zahledění do vlastního auta, to snad alespoň trochu musí být každej ne? To by jste si tohle nebo tamto auto nikdo nikdy nekoupil :wink: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Michaels: byla to ta modra plecka se zlutyma polepama a mlhovkama vepredu...podstatnejsi mi prijde, ze si to koupi kazdej mamlas, kterej na to nasetri, ale ridit to umi malokdo. A to neni jen pripad tohoto vozu, ale treba i staricky Toyoty Cellica Biturbo. To je samej vykon, vykon, ale i se slabsim autem se da krasne zdrhat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Hardcam píše:Michaels: byla to ta modra plecka se zlutyma polepama a mlhovkama vepredu...podstatnejsi mi prijde, ze si to koupi kazdej mamlas, kterej na to nasetri, ale ridit to umi malokdo. A to neni jen pripad tohoto vozu, ale treba i staricky Toyoty Cellica Biturbo. To je samej vykon, vykon, ale i se slabsim autem se da krasne zdrhat.
Polepit si můžeš i tu nejslabší verzi ale ostrý verzi by jsi prostě neujel a v zatáčkách s předohrabkou už vubec ne to je fakt a tak to je...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hardcam: dlouho jsme se do sebe neopřeli, ale stim že si v meganoj 1.6 16v natřel impreze ti nežeru ani náhodou. V meganoj 1.6 16v jsem jel a je to líný aby to natrhlo impreze :lol: I moje coupe by ji nenatrhlo. Impreza se dělala i 1.6ka a na subaru klubu ji někdo prodával za 105tis. Byla modrá s polepama nárazníkem s kulatýma světlama a křídlem, ale prostě origo seriová 1.6ka s cca 85koněma :roll: Kdyby to totiž byla verze GT nebo STI, tak ti tak možná ukáže zadní světla a to jen na 3s a už ji neuvidíš :twisted: Mezi pružností verze GT a STI je jen malinkej rozdíl kde STi je výkonější. Já jel v GT r. 99 a už bych se nikdy nenechal svést. To auto není o designu, ale požitku z jízdy. Tím co$ ušetřej na designu a jeho vývoji to raději vrazej do motoru.

Že si to ty udělám ti radost. Přijedu do Mimoně s octávkou 1.4kou která bude lakovaná do barev WRC a dám ji i WRC kopie nárazníku a křídla. To aby si mohl říct že si lantrou podrtil speciál Octavia WRC :lol: :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Rasty píše:Hardcam: dlouho jsme se do sebe neopřeli, ale stim že si v meganoj 1.6 16v natřel impreze ti nežeru ani náhodou. V meganoj 1.6 16v jsem jel a je to líný aby to natrhlo impreze :lol: I moje coupe by ji nenatrhlo. Impreza se dělala i 1.6ka a na subaru klubu ji někdo prodával za 105tis. Byla modrá s polepama nárazníkem s kulatýma světlama a křídlem, ale prostě origo seriová 1.6ka s cca 85koněma :roll: Kdyby to totiž byla verze GT nebo STI, tak ti tak možná ukáže zadní světla a to jen na 3s a už ji neuvidíš :twisted: Mezi pružností verze GT a STI je jen malinkej rozdíl kde STi je výkonější. Já jel v GT r. 99 a už bych se nikdy nenechal svést. To auto není o designu, ale požitku z jízdy. Tím co$ ušetřej na designu a jeho vývoji to raději vrazej do motoru.

Že si to ty udělám ti radost. Přijedu do Mimoně s octávkou 1.4kou která bude lakovaná do barev WRC a dám ji i WRC kopie nárazníku a křídla. To aby si mohl říct že si lantrou podrtil speciál Octavia WRC :lol: :lol:
Mluvíš mi z duše je to požitek a jízdní vlastnosti jsou úplně někde jinde!
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Rasty píše:........Přijedu do Mimoně s octávkou 1.4kou která bude lakovaná do barev WRC a dám ji i WRC kopie nárazníku a křídla. To aby si mohl říct že si lantrou podrtil speciál Octavia WRC :lol: :lol:
A když se nebudeš moc snažit, podrtim tě i já se svým autikem.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

MichaelS: myslíš ten speciál škoda octavia WRC 1,4i 45kw :twisted: :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Rasty píše:MichaelS: myslíš ten speciál škoda octavia WRC 1,4i 45kw :twisted: :lol:
Ne mluvím o STI nebo GT celou dobu mu píšu o těhle autech!!
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Rasty: nikdo Te nenuti mi verit...kdyz uz, tak ma 79kW, ale to je jedno. Tady si zrejme kazdej mysli, ze sednout si do tyhle pixly znamena bejt nejrychlejsim pod sluncem, ale ze se s tim ridic boji predjizdet, 3x vyjede do protismeru jak vztekla civava, nez neco udela, zatacky reze jak moje babicka...to uz nic neznamena. Na dalncii je totiz kazdej frajer. Megan zcela jiste jel na krev, Impreza dejme tomu ne, ale tak jako tak mu byla k nicemu, kdyz s tim neumi:D :D :D a takovejch ridicu Imprc je zcela jsite vic. Neudelate nic:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Hardcam píše:Rasty: nikdo Te nenuti mi verit...kdyz uz, tak ma 79kW, ale to je jedno. Tady si zrejme kazdej mysli, ze sednout si do tyhle pixly znamena bejt nejrychlejsim pod sluncem, ale ze se s tim ridic boji predjizdet, 3x vyjede do protismeru jak vztekla civava, nez neco udela, zatacky reze jak moje babicka...to uz nic neznamena. Na dalncii je totiz kazdej frajer. Megan zcela jiste jel na krev, Impreza dejme tomu ne, ale tak jako tak mu byla k nicemu, kdyz s tim neumi:D :D :D a takovejch ridicu Imprc je zcela jsite vic. Neudelate nic:D
Má tě cenu jještě přesvědčovat???
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

To asi bude tezky..to auto je dobry, kdyz ma jeste lepsiho ridice. A pokud tomu neveris, tak jsi asi ortodoxni subarar a v tom pripade doporucuju vymenit soucasny vuz za Subaru Justy 1.3 4x4:D uz o tom s tebou nebudu diskutovat, tys tam nebyl a nemam duvod si vymejslet, ze jsem predjizdel zrovna tuhle modrou pixlu, Veyron by byl lepsi ulovek:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Drsna fotka ta s tim Cupečkem ve zpětnem zrcatku 8)
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Kluci jestli se nekdo prijede podivat na par hodin se subarkem nebo z jinym autem a i treba s hckem je me uplne jedno,do te doby nez zacne delat dusno,problemy a bordel.Pak me a doufam ze i ostatni normalni lidi nasere a proste ho slusne poprosime at se vzdali.Jestlize tak neucini tak at se deje vule bozi!Samozdrejme ze takove auto nemuze jet napriklad spanilku.Ja osobne se na auto rad podivam,pokecam a treba se necham i svest abych mel inspiraci jestli mam do lantry cpat turbo.Jinak chapu ze je to Hckovej sraz a nemelo by se to s tema navstevama prehanet a samozdrejme chapu ze jsou lidi kterym se to nebude libit.Pak uz jen zalozit hlasovani komu to bude a komu nebude vadit!A podle vysledku se prispusobit!
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“