svíčky

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
have

Bosch

Příspěvek od have »

Tady se dá vyhledat označení svíčky na daný model ... "katalog on-line"

http://aa.bosch.cz/aa/sortiment.php
Reklama
 

have

Bosch

Příspěvek od have »

A ještě přidám nškolik dealerů BOSCH

http://aa.bosch.cz/ad-kontakt.php
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

eh, stali me 85,- jedna! to jsou naky levny ty jojo, levnejsi nez NGK :)
Georg
*
Příspěvky: 31
Registrován: 20 črc 2005, 12:24
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Georg »

Tak jsem dnes na Accentovi vyměnil svíčky NGK za Bosch FR 78X a je to fakt znát! Auto jde líp za plynem, jakoby celkově ožilo. Spotřebu jsem zatím změřit nemohl, ale jestli se něco změní, dám vědět. Dal jsem 408 Kč za 4 kousky. Každopádně mohu doporučit !
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Bosch Super4 FR78X

Příspěvek od meexiko »

Obrázek
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Bosch Super4 FR78X

Příspěvek od ivan »

meexiko píše:Obrázek
Ano,ano to jsou ony!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

tech mejch 85kc/ks bylo bez DPH :) dal jsem za 4 kousky 404KCS s dani.. Dneska bylo dost osklivy pocasi, takze jsem to moc nezkousel ale u ridice to zataha do sedacky uplne nadherne na 1.5ku :)

ALE POZOR!!!!!!!!!!!!

dostal jsem varovani v hyundai servisu a v jednom obchudku s dilama ze mi muzou oddelat zapalovani, resp. civku!!! prej auta ktery maj seriove 4bodovky tak maj na kazdou svicku 1 civku a vzhledem k tomu ze mam jen jednu tak to nemusi utahnout a muze to cely exnout a oprava za 2500 je doma! :( prej s tim maj zkusenosti jak u hyundai tak u fordu. (ten servis dela oboji) rekli mi to nezavisle na sobe takze premejslim ze investuju jeste 400kc a pujdu pro origo NGK :!: uz se tesim az to trosku oschne a sleze (snad jeste letos) abych to vozkousel, hodne to ale dalo.. jen jeslti ten narust vykonu nebude tim ze jsem menil vsecky filtry a oleje ve stejnej den. :lol:

jdu zjistovat info..
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Dobrý den , 4bodové svíčky nedoporučuji . Na 1,5i 92-96 / 65kw doporučuji Bosch Ytrium FR8DCX+ za 84,-kč bez DPH . Na 1,5 90-96 / 62kw doporučuji Bosch Ytrium WR7DCX+ za 82,-kč bez DPH . / F=16 matka , W=21matka / Zdraví Tom

odpoved v poradne ve tretim servisu.. pristi tejden tam dam zpet NGK a bude to :)
Uživatelský avatar
JJirka
**
Příspěvky: 117
Registrován: 17 říj 2005, 20:50
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJirka »

před 2 měsíci jsem koupil Lantru Combi 1,6 16v 84Kw a svičky tam už byli taky čtyřbodovky, jezdí to dobře
Hyundai Lantra Combi 1.6GL 16V r.v.99,G4GR 84 KW
Uživatelský avatar
JJirka
**
Příspěvky: 117
Registrován: 17 říj 2005, 20:50
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJirka »

před 2 měsíci jsem koupil Lantru Combi 1,6 16v 84Kw a svičky tam už byli taky čtyřbodovky, jezdí to dobře
Hyundai Lantra Combi 1.6GL 16V r.v.99,G4GR 84 KW
Uživatelský avatar
JJirka
**
Příspěvky: 117
Registrován: 17 říj 2005, 20:50
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJirka »

omlouvám se, naskočilo to tam 2x
Hyundai Lantra Combi 1.6GL 16V r.v.99,G4GR 84 KW
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:Dobrý den , 4bodové svíčky nedoporučuji . Na 1,5i 92-96 / 65kw doporučuji Bosch Ytrium FR8DCX+ za 84,-kč bez DPH . Na 1,5 90-96 / 62kw doporučuji Bosch Ytrium WR7DCX+ za 82,-kč bez DPH . / F=16 matka , W=21matka / Zdraví Tom

odpoved v poradne ve tretim servisu.. pristi tejden tam dam zpet NGK a bude to :)
O no to tak zase nebude horký,bač tyto svíčky jsou testované a hodně
lidí co se zajímají je jako dost chválí a mě hodně přesvědčily!!
Vyskoušel jsem si je a motor se chová jinak a fakt v pohodě!!
A ,že by to nevydržela zapalovací civka??To je nesmysl,protože tyto svíčky jsou nastávající náhradou za ty původní a zrovna firma Bosch má
svůj program,který má zpřehlednit svůj výrobní program na zapalovací
svíčky aby byly kompatibilní světšinou motorů z důvodů skladování! :!:
Těmi to svíčkami se nic nezkazí a je to nejlepší možnost za rozumný peníz!Zapalovacích svíček jsem už vyměnil tisíce,ale tyhle ty se fakt povedly!! :!: Ono taky hodně záleží na typu zapal.kabelů?? :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Ivane, myslím si to samé. Pochybuji, že by mi ve značkovém servisu dali do auta nějaký pelechy. Mimo jiné původní NGK ( Made in Korea). které jsem tam měl nevypadali po vyndání moc vábně. Jinak NGK měl kámoš v korejským skůtru a v záruce se mu utavilo jiskřiště a vykouřil komplet válec, píst a ojnici. :cry: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak to tady pročítám a tak přidám mou zkušenost s 4bodovkami BOSCH. S kamarádem občas v létě vyrazíme na dálnici, když trochu volná( v něděli dopoledne) a jdeme testovat svoje autíčka. Já se svou Lantrou 1,6 V 1995 84KW a on Oktavii 2.0. Vždy mi ujel, akcelerace.. rychlost. Jak jsem se jednou podivil, když jsem zrazu začal ujíždět já mu (podotýkám, že kamarád má auto v prfekt. stavu, včetně motoru) a hádejte čím to? Ano bylo to těmi SUPER 4, které mi tam dali ve značkovém servisu Hyundai. Kamarád na to koukal jak zjevenej a já taky a nevěřil svým očím. Když Vám řeknu, že jsem s tím udělal 230, tak mi to věřte , to byl fičák:--).
Mám už třetí sadu a no problem. To auto je jak z utrženýho řeťazu. 5let jsem jezdil na NKG ( to ato byla zdechlá plečka), ale SUPER4 jsou bomba, jiný bych tam už nedal (měním je po 20 000km). A pokud je BOSCH posvětí pro daný typ motoru, tak věřte, že vědí co dělají, vždyť jsou to experti v řízení spalovacích motorů. Toť má zkušenost.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

svíčky

Příspěvek od ivan »

Anonymous píše:Tak to tady pročítám a tak přidám mou zkušenost s 4bodovkami BOSCH. S kamarádem občas v létě vyrazíme na dálnici, když trochu volná( v něděli dopoledne) a jdeme testovat svoje autíčka. Já se svou Lantrou 1,6 V 1995 84KW a on Oktavii 2.0. Vždy mi ujel, akcelerace.. rychlost. Jak jsem se jednou podivil, když jsem zrazu začal ujíždět já mu (podotýkám, že kamarád má auto v prfekt. stavu, včetně motoru) a hádejte čím to? Ano bylo to těmi SUPER 4, které mi tam dali ve značkovém servisu Hyundai. Kamarád na to koukal jak zjevenej a já taky a nevěřil svým očím. Když Vám řeknu, že jsem s tím udělal 230, tak mi to věřte , to byl fičák:--).
Mám už třetí sadu a no problem. To auto je jak z utrženýho řeťazu. 5let jsem jezdil na NKG ( to ato byla zdechlá plečka), ale SUPER4 jsou bomba, jiný bych tam už nedal (měním je po 20 000km). A pokud je BOSCH posvětí pro daný typ motoru, tak věřte, že vědí co dělají, vždyť jsou to experti v řízení spalovacích motorů. Toť má zkušenost.
A pokud je BOSCH posvětí pro daný typ motoru, tak věřte, že vědí co dělají, vždyť jsou to experti v řízení spalovacích motorů. Toť má zkušenost
Přesně tak a už léta letoucí! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Benzín“