Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od SlavoRK »

No, stálo to nejak 200 - 300 Kč aj s lakom, farba sa zhodovala dobre, zašiel som tam s autom a boli veľmi ochotní.. Doma som umyl auto, len som to napatlal do tej štrbiny-škrabanca zápalkou, počkal kým farba zaschne a potom pretrel lakom a nakoniec rozleštil nano leštenkou. Efekt je dobrý a hlavne je to si myslím dobre ošetrené pred koroziou ...
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Reklama
 

jirivymazal
*
Příspěvky: 58
Registrován: 14 črc 2009, 17:31

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od jirivymazal »

DEXTER tady nahodil pěkný tip na zástěrky, ale nevíme jak to dopadlo. Zkoušel jste je někdo další? Vypadají takto a je to i rozumná cena: http://www.auto-samolepky.cz/product_in ... ts_id/6410

Píšou, že by měli pasovat, ale proč se nezeptat. Díky
Accent 1.4 Active, gold beige, r.v. 2006 5,3 l /100km
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od Rudolf »

Nějaký podobný mám taky. Pasujou slušně, jenom zadní jsem "dolaďoval" na rampě abych se nemusel válet pod autem. Je to bez vrtání.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
jirivymazal
*
Příspěvky: 58
Registrován: 14 črc 2009, 17:31

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od jirivymazal »

A máte ten model 1(jsou kratší) nebo typ 2(delší). Které vypadají líp na autě?
Accent 1.4 Active, gold beige, r.v. 2006 5,3 l /100km
karesino
*
Příspěvky: 92
Registrován: 15 úno 2009, 18:00

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od karesino »

ja mam vpredu model 1 a vzadu 2 a vypadaju super,to aj vyrobca odporuca tie dlhsie 2-ky dozadu.Akurat som namontoval pravy zadny trosku sikmo ale to uz opravim pri vymene kolies z letnych na zimne.Z prednych inac musis kus vyrezat aby sedeli.
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od DEXTER »

pani ja som nemontoval zasterky nechal som to tak mam ich v garazi , ale ked som to primeral tak to pasovalo a dalo sa to prichytit na tie povodne sroby co drzia podbeh
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
PabloPicaso
**
Příspěvky: 167
Registrován: 07 bře 2009, 11:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od PabloPicaso »

Koupil jsem asi ty univerzální co DEXTER, dal jsem za přední a zadní 580,-kč, přední už jsem namontoval a jak již psali stačilo kousek vyříznout a přišroubovat na ty šrouby co drží podběh, ty zadní budu dělat tak do 14dnů, protože musím počkat až mi vytvrdne barva na vyměněném zadním nárazníků, měnili mi ho po malém ťuknutí viz: odkaz: na vlákno DNEŠNÍ NEHODA:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... &start=225
Doufám že ty zadní budou sedět taky pěkně, hned jak to budu mít tak přiložím foto.
čauky
New Accent 1,5 CRDi 81kw/110k, r.v.2008, zlato_bronz_šedá, komplet fólie 3M, 16" Dezent V Dark 7J x 38 ET, pneu Nokian Z 205/45/16.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Flex.
*
Příspěvky: 16
Registrován: 01 srp 2008, 19:18
Bydliště: Šumperk

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od Flex. »

Na http://www.vapol.cz/cz/produkt/zasterky-elegant-1/ jsou o dost levnejsi :wink: . Pristi tyden je vyzvedavam.
Accent 1.5 CRDi // r.v. 2007
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od Garcia007 »

... u nas v Hyundai na Slovensku ... ich maju za 29 Eur cca 900 SK ... za par ... cize 4 x - 58 Eur - 1750 Sk ... celkom dost nie ? ... uz som si ich objednal ... origos je origos ... uwidime ako to bude vypatrat ... :D ...
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od Vilda »

Já jsem si na Accenta objednal origoš zástěrky tady .. http://www.e-shop.autostyl.cz/?menuid=7 ... page=zbozi ... a dostal jsem dokonce nějakou slevu, takže stály okolo 1 000 kč i s dopravou. Jediný, co bych jim vytknul je, že jsou moc krátký ... klidně mohly bejt o 5 - 6 cm delší a neměly by chybu :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od cert »

Já jsem je dával taky originální a hned na nové auto. Je pravda, že jsou krátké a tak jsem je na letošní zimu o 5 cm prodloužil - mohlo to dopadnout hůř, ale profi to není a nebude. Nicméně pokud to trochu pošetří prahy a dveře auta, tak to účel splnilo.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od Vilda »

Taky jsem o tom uvažoval, že se je pokusim nějak prodloužit, ale v praze jen solej .... žádnej stěrk, tak na to házim bobek :D a stejně tady je jak na jaře ... normálně napučený šeříky, ještě pár dnů takhle a jdou do květů .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Flex.
*
Příspěvky: 16
Registrován: 01 srp 2008, 19:18
Bydliště: Šumperk

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od Flex. »

Flex. píše:Na http://www.vapol.cz/cz/produkt/zasterky-elegant-1/ jsou o dost levnejsi :wink: . Pristi tyden je vyzvedavam.
Tak bohuzel i pres zaskrtnuti "Osobni vyzvednuti" zasterky prisli postou :( . Kazdopadne uz jsou na aute. Zadny sedej hodne dobre, na dvou vrutech z orig. plastu u narazniku + jeden sroub s matkou provrtany skrz stejny plast. Predni byly horsi, moc nesedeli a vznikly tam mezery, tam to chce asi spis original. Na prvni pohled ale neni nic videt a vypadaji jak original, jenom se v nich asi bude drzet trochu bordel no. Kazdopadne za tech pet stovek usetrenych to stalo :wink: .
Accent 1.5 CRDi // r.v. 2007
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od Rudolf »

Bordel se drží za každýma. To bys je musel přilepit.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Zasterky (alias lapace necistot ;-) )

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Nevím, jestli jsou origoš zástěrky v různých druzích, ale v září jsem kontroloval a připravoval auto na zimu a měl jsem přední zástěrky dole. Byl jsem překvapený, že se mazi zástěrkama a autem (lakem auta) neobjevil žádný prach..ani bordel. nebyl ani odřený lak. Je to dobrý :wink: Aspoň ty moje sedí na jedničku =D>
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“