audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

Příspěvek od andrej21 »

Ja som nechal origos radio pioneer 2920 MP3 ale troska som vylepsil basy.

Zosilovac :

Toxic TX500 500W

Subwoofer :


RENEGADE BASSREFLEXBOX GTR-1200 500W


Foto mi nejde poslat tak som to dal aspon rychlo na moj web:

http://members.chello.sk/andrej21/


1,5CRDi Elegance 08/2007
najazd. 4800km
spotreba poslednych 2500km 4,8l
Reklama
 

Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Zdravim Vas. Neviete nahodou ako je to s radiom u kie. Nepodarilo sa mi zistit ake tam davaju radio ci 1din alebo 2din. Palubovku to skoro rovnaku ako new accent. Mozno by slo zohnat 2din radio tam a dat ho do accenta.
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

Peter5 píše:Zdravim Vas. Neviete nahodou ako je to s radiom u kie. Nepodarilo sa mi zistit ake tam davaju radio ci 1din alebo 2din. Palubovku to skoro rovnaku ako new accent. Mozno by slo zohnat 2din radio tam a dat ho do accenta.
Asi to bude stejné, je to jenom modifikace části palubovky. Pro náš trh zatím montují segment na 1 DIN, ale prý se má co nevidět objevit v nabídce originál rádio 2 DIN. To pak ale přijdeš o přihrádku na tic-tac.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Na ten tic-tac sa najde miesto aj inde. Tak som zvedavy ako to bude s tym 2Din radiom. Auto este sice nemam ale ked ho budem kupovat tak by som rad aj s 2din radiom.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Peter5 píše:Na ten tic-tac sa najde miesto aj inde. Tak som zvedavy ako to bude s tym 2Din radiom. Auto este sice nemam ale ked ho budem kupovat tak by som rad aj s 2din radiom.
no nechcem stourat ale kvalitativne to nic extra nebude - vychadzam z faktu ako hraju original repro... vzdy je pravidlo, ze specializovane znacky daju vyrazne lepsi zvuk ako origos radio - preto zacal Ford montovat sony a kedysi skoda odlahceny Blaupunkt

je fakt, ze to 2 DIN lepsie vyzera.. ale pri tom audiou je asi dolezitejsi ten zvuk, alebo sa mylim :D
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

2 DIN vypadá líp, umí mp3 a má čelní vstup na USB (malý - B). Nemusí se pořád vytahovat tatranka, na druhou stranu asi nehraje tak dobře jako "klasické" rádio (to snad žádné zabudované) a je hodně drahé (>5000 Kč). Asi ho oželím.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

2 DIN

Příspěvek od geronimo_cz »

Zdrarec,
Accenty s pripravou pro 2 DINova radia se prodavaj v americe.. takze si nemyslim, ze by se oficialne prodavali i tady.. a pokud by byl jen nejakej kit, jak predelat tu evropskou verzi, tak by to bylo asi mastny, pac by to delai v servisu, pac by se asi musela kuchnout cela palubni deska..

ale taky bych bral radsi 2DIN pripravu, nez klasickou.. takhle musim shanet radio s vyjizdecim LCD 8)
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

CzechJoker píše:2 DIN vypadá líp, umí mp3 a má čelní vstup na USB (malý - B). Nemusí se pořád vytahovat tatranka, na druhou stranu asi nehraje tak dobře jako "klasické" rádio (to snad žádné zabudované) a je hodně drahé (>5000 Kč). Asi ho oželím.
No ja teda ten predny kryt radia skoro vobec nevyberam, len parkrat sa stalo, ze som ho skoval. A zatial sa nastastie ziadne vykradnutie nekonalo... klop, klop...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

peaty píše:
CzechJoker píše:A zatial sa nastastie ziadne vykradnutie nekonalo... klop, klop...
Já už měl v autě třikrát návštěvu, o kterou jsem nestál, dvakrát si odnesla rádio a jednou udělala inventuru v kufru :evil:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Příspěvek od peaty »

No poslednou dobou prichadzam na to, ze asi aj ja budem musiet vymenit original repro za nieco lepsie, pretoze uz sa mi to tak nepozdava ako na zaciatku, uz to nehra tak dobre (zvykol som si na krajsi zvuk :D ).
A teraz taka otazocka, ked vymenim repro sam nebudu mi v servise pindat na zaruku?
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

peaty píše:No poslednou dobou prichadzam na to, ze asi aj ja budem musiet vymenit original repro za nieco lepsie, pretoze uz sa mi to tak nepozdava ako na zaciatku, uz to nehra tak dobre (zvykol som si na krajsi zvuk :D ).
A teraz taka otazocka, ked vymenim repro sam nebudu mi v servise pindat na zaruku?
ja nevim, co mate v dieslech za repraky, ale musim rict, ze ty u jedna ctyrky nehrajou nejhur.. neni to ono, ale daj se i slusne vybasovat..
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

geronimo_cz píše:
peaty píše:No poslednou dobou prichadzam na to, ze asi aj ja budem musiet vymenit original repro za nieco lepsie, pretoze uz sa mi to tak nepozdava ako na zaciatku, uz to nehra tak dobre (zvykol som si na krajsi zvuk :D ).
A teraz taka otazocka, ked vymenim repro sam nebudu mi v servise pindat na zaruku?
ja nevim, co mate v dieslech za repraky, ale musim rict, ze ty u jedna ctyrky nehrajou nejhur.. neni to ono, ale daj se i slusne vybasovat..
ja tam mam Axtony.. typ ale z hlavy neviem.. zadne ovaly hrali fakt zle, tak som s tym zasiel do autorizovaneho servisu.. mechanik povedat ze je to fakt bieda.. odmontoval ich a dal tam moje co som doniesol. Vystavil mi na to potvrdenie, do servisnej knizky nic nezaznamenal. nestalo ma to ani korunu
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Fakt neviem, ale v tých dieseloch máte asi niečo horšie ako my v 1,4. Mám pôvodný Pioneer a s reprodukciou som úplne spokojný. Cez funkcie sa dá vyladiť do krásneho výkonu, že až auto začína tancovať. :)
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

peter1205 píše:Fakt neviem, ale v tých dieseloch máte asi niečo horšie ako my v 1,4. Mám pôvodný Pioneer a s reprodukciou som úplne spokojný. Cez funkcie sa dá vyladiť do krásneho výkonu, že až auto začína tancovať. :)
no tak sa extra pojdem do salonu a necham si nieco pustit v 1,4.. ono to ma dokonca len 4 repro ( u CRDi su navyse este dva vyskove v prednych dverach).. ono je to asi dost subjektivne, nie som audiofil ale krivi mi ustami ked pocujem zahuhlane a rezonujuce repro
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

peter1205 píše:Fakt neviem, ale v tých dieseloch máte asi niečo horšie ako my v 1,4. Mám pôvodný Pioneer a s reprodukciou som úplne spokojný. Cez funkcie sa dá vyladiť do krásneho výkonu, že až auto začína tancovať. :)
Ja som zatiaľ s mojimi reprákmi spokojný. Zatiaľ nič nerezonuje a hrá to naozaj slušne. To hovorím iba že zatiaľ. Čo bude neskôr uvidím :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“