Anonym ne umyselne.

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Aha...tak me to na mail nechodi:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Hardcam píše:Aha...tak me to na mail nechodi:)
SIs myslel ze u toho sedim cely den co????


Hele poslis vymen si gumy uz ti to negumuje Obrázek


a to stima prispevkama na den je nejaka kravina napsal sem dva a ono to tam dopsalo nejak mocc [0.15% ze všech příspěvků / 23.20 příspěvků za den] Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

neni to blbost, funguje to:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Hardcam píše:neni to blbost, funguje to:)

???????????????????????

Nevis jak dam foto do albumu kdyz mi ho nebere protoze je velky kde ho zmensim:???????????? :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Na zmenšení fotek třeba tohle JPEG Resampler. Je to celkem nenáročný,i když pro kvalitu mám jiný prográmek... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Pajk píše:Na zmenšení fotek třeba tohle JPEG Resampler. Je to celkem nenáročný,i když pro kvalitu mám jiný prográmek... 8) 8) 8)

Kde to sezenu??????????,, a jeste sem se chtel zeptat jesli nevis o programu na optickej tunnin vozu??????????? :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

JPEG Resampler is freeware,takže stačí vyhledávač a pak jen stáhnout.O programu na virtual tuning jsem někde psal,ale to se mi nepodaří najít.Zkus taky vyhledávače ,nebo nějakej warez.Tam jsem to kdysi našel já.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Pajk píše:JPEG Resampler is freeware,takže stačí vyhledávač a pak jen stáhnout.O programu na virtual tuning jsem někde psal,ale to se mi nepodaří najít.Zkus taky vyhledávače ,nebo nějakej warez.Tam jsem to kdysi našel já.... 8) 8) 8)

Mozna sem blbej ale co to je warez :shock: :oops: ten jpeg resampler sem nasel dekuju ti :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak podle Wikipedie doslovně toto:
Warez je termín počítačového slangu označující autorská díla, se kterými je nakládáno v rozporu s autorským právem. Slovo bylo vytvořeno z anglického slova wares (zboží, zřejmě v souvislosti se slovem softwares) způsobem tzv. leetspeaku. Podle druhu bývá někdy warez rozdělován na gamez (počítačové hry), appz (aplikace), crackz (cracky) a také moviez (filmy). Nejčastějším způsobem šíření warezu je dnes hlavně Internet.
S warezem je spojena dosti výrazná internetová subkultura a slovo warez se kromě označení samotných dat používá i pro tuto kulturu.
Lidé, kteří zacházejí s warezem, bývají označování jako počítačoví piráti. Toto expresivní označení prosazují zejména organizace zastupující zájmy držitelů autorských práv.

Takže hledej nějaké warez fórum.Ale co třeba zkusit zoner photostudio, nebo Photoshop... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

Pajk píše:Tak podle Wikipedie doslovně toto:
Warez je termín počítačového slangu označující autorská díla, se kterými je nakládáno v rozporu s autorským právem. Slovo bylo vytvořeno z anglického slova wares (zboží, zřejmě v souvislosti se slovem softwares) způsobem tzv. leetspeaku. Podle druhu bývá někdy warez rozdělován na gamez (počítačové hry), appz (aplikace), crackz (cracky) a také moviez (filmy). Nejčastějším způsobem šíření warezu je dnes hlavně Internet.
S warezem je spojena dosti výrazná internetová subkultura a slovo warez se kromě označení samotných dat používá i pro tuto kulturu.
Lidé, kteří zacházejí s warezem, bývají označování jako počítačoví piráti. Toto expresivní označení prosazují zejména organizace zastupující zájmy držitelů autorských práv.

Takže hledej nějaké warez fórum.Ale co třeba zkusit zoner photostudio, nebo Photoshop... 8) 8) 8)

Tak to radej ne jeste sem mladej na basu :lol: :lol: :lol: dekuji za identifiikaci slova WAREZ sem se zas necemu poucil :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“