Koupě Coupé.

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Míla001
*
Příspěvky: 95
Registrován: 18 říj 2007, 00:04
Bydliště: Roudnice n.Labem

Příspěvek od Míla001 »

Kolonku browse nikde nevidim.
Coupe 2003,černá metla
Reklama
 

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

teraz ako ked pises odpoved hned dole pod okienkom je UKATO.COM napravo od nej je Browse
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

Zdravim Asimo , tak ja sem jeden z majitelu coupe 2.7 tak rad prodiskutuju cokoliv :) Bohuzel najeto mam teprve 600 km takze moc zkusenosti zatim nemam . Svezl sem v tom hodne lidi jak rikas hodne lidi chvali zvuk motoru ja osobne sem znej taky unesenej.

Jak rikal jeden muj kamos co sem ho vezl : tohle auto ma jednu nevyhodu - ma to autoradio a kdyz hraje neslysim motor k cemu radio kdyz ten zvuk motoru je daleko lepsi nez hudba :)

Jo clovek si musi vybrat ja kdyz sem vybiral auto tak nejdriv sem vedel ze to bude hyundai coupe proste ho miluju jak vypada a nevadi mi ze je to znacka hyundai kterou proste dost lidi nemusi ale na nasem trhu sem proste nic jinyho nenasel co by me tak zaujalo za takovou cenu. Hodne lidi mi rikalo 2.7 neblazni nekdo mi zase rikal chces sportovnejsi auto a ti co meli nekdy 6V nedaj na to dopustit a preci jen je to sportovnejsi pozitek nez s dvou litrem takze sem se sakra dlouho rozhodoval. Je to auto drazsi vic zere takze spis to vybirani je opet o penezich kdo to je ochotnej investovat a kdo ne. Jinak me se povedla sehnat koupe podobna jak tobe 12/2003 najeto 60 tis , koupeno a servisovano v hyundai v brne vybava pervektni a v kuzi, par lidi si dokonce myslelo ze to mam novy kdyz to na prvni pohled videli protoze ten stav je fakt super. Ovsem obavy ze se muze neco podelat kazdou chvili mam ale to se muze stat proste vzdycky.
Jeste mam v planu par veci zmenit abych se odlisil jeste vic od serioveho , nemam v planu styling plastu ale spis takove malickosti jako zmenit znak na Tuscani nejake pridavne svetla ,jeste se mi tez libi nektere predni grilly napriklad road runs ktery je na korea-suv.cz.
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

Tak jsem to všechno pročetl a spoooousta zajímavejch informací, takže díky všem a to i těm co se tu dohadovali mezi sebou :) taky se z toho dali fajn věci dozvědět....

Jen ještě dvě věci by mě zajíímali. Při prohlížení vššech možnejch verzí

(motor 2.0pže pro ten jsem se prostě rozhodl :) páč si myslim že z +- 80ti koňovýho VW v naftě to bude i tak dost znatelnej skok a kdoví jestli bych se z toho jak sem zvyklej na to ted hamtat dokázal vůbec s tou 2,7 V6 na semaforech rozjet bez kouře :-D )

jsem narazil na všechno možný až na jednom mě zaujalo že měl jen jeden výfuk ?? Co to je za hybrid ? nikde jinde jsem to ještě neviděl. a nebylo starý pokud se nepletu. myslim rok 2004. TO samé akorát s motorem jsem pár verzí viděl s "kapotovanym" nebo jak se tomu nadává motorem - prostě takový ty tfuj plasty přes který pod kapotou nic neuděláš :))


Tyhle věci se dělali jen v nějaký edici nebo jak je to možný ? Ani jedno totiž nechci, tak abych věděl na co se nemám dívat. I když nejsem si jistej jestli ty plasty pod kapotou nebyli podd2,7 ale myslim že to byla 2.0 verze.

Jinak ještě jednou díky všem.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

To je 1,6,ta ma jen jeden vyfuk.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

S výfukem přesně jak píše Hujer-1,6l má jeden a 2,0 + 2,7l má dva.Kompletní zakrytí motoru a příslušenství plasty má 2,7l,ale ty jdou snadno oddělat(otázka vteřin),takže přístupu se nemusíš bát.2,0l verze je z výroby neměla,ale pokud by se ti líbily,tak je tam nacvaknout můžeš. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

Díq pánové 8)
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Názor

Příspěvek od wzoras »

Hedte kucí (a možná i dámy) ,,,, co říkáte na tohle Coupéčko:
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6197177

Nezdá se vám to nějak podezřele levný ? Mě teda jo co tak porovnávám tak tahle cena odpovídá roku 2004 a najeto <50k km,,,

Každopádně by mě zajímalo jestli už jste se někdy setkali s touhle barvou-já jí vidim prvně. To za prvé a za druhé tyhle světla se někdy dávali standartně ? Jak přední tak zadní lampy mi přijdou jiný než u ostatních typů
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Barvu jsem uz videl a tohle coupe ji uz po feisliftu a tam se tyto svetla standartne montovaly.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

Hujer píše:Barvu jsem uz videl a tohle coupe ji uz po feisliftu a tam se tyto svetla standartne montovaly.
Ahááá. no já jsem kupénováček tak se radši přeptám :) Díky

co ta cena,??? Nějak se mě nezdá při těch 10k km :?
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Ahááá. no já jsem kupénováček tak se radši přeptám :) Díky

co ta cena,??? Nějak se mě nezdá při těch 10k km :?[/quote]
Velice slusna,ja bych se toho nebal.Konecne jeden rozumnej prodavajici.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

To je krasavec, já ty prachy mít, hned bych do něj šel ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:To je krasavec, já ty prachy mít, hned bych do něj šel ;)
tak tak.. ale ja na to nebudu mit jako studak jeste dlouho :lol: kazdopadne vyhrat ve sportce tak si pro takovy podobny jedu hned, ani bych nemusem mit to novejsi :lol: teda.. takovej genesis specialni predserii... hehe :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Cena je fakt podezřele nízká,i když tenhle model už je tuším osekané provedení bez TCS.I ty najeté km-5000km/rok :roll: .Pořádně prohlídnout jestli není opravené po bouračce. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

Borek píše:Cena je fakt podezřele nízká,i když tenhle model už je tuším osekané provedení bez TCS.I ty najeté km-5000km/rok :roll: .Pořádně prohlídnout jestli není opravené po bouračce. :wink:
mno prodejce zatim na mail nezareagoval, ani telefon nebere. JÁ HO PROSTĚ CHCI !! :) Vypadá to že v odrazu laku auta vydim budovu s nápisem HYUNDAI pod střechou (i když na další fotce je vzadu cedule SEAT), tak si řikám jestliže to prodává přímo prodejce hyundai možná by byla šance že to byl třeba předváděcí vůz, to by mě pak celkem seděli i ty km naježděný za dva roky,,,,

každopádně doufám že uženu toho co to prodává a dojedu se na něj podívat, v nejlepším případě se vrátim už s nim :-D to TCS by mě ani tak nepálilo, aspon bude nejaká sranda :) Každopádně tyhle "faceliftový" světlomety se mě fakt zamlouvaj mnohem víc než ty klasický u tohohle modelu. :twisted:
Odpovědět

Zpět na „COUPE“