S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od David C3 »

Policajty sem videl pouze okolo letiště u Vídně tam měřili 80 a 100 jinak vubec a vše ok....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od ceme »

Nazdar Davide C3 sranda s Accentom som bol na prvom výlete alebo teda na lyžovačke min.rok tiež na Kaprune bývali sme nad Jazerom v Zell am See tak sranda hodím foto aj ja ked budem v office :D/
David C3 píše:Tak ve středu sem s přítelkyní vyrazil na cestu.
Trasa byla Zlín,Bratislava,Víden... Zell am See (Kaprun). Počasí úžasné stejně jako stav rakouských cest. Nádherné je lyžování na ledovci kde je pořád velmi kvalitní sníh. Sluníčko svítilo a po lyžování šup mrknou do 40km vzdáleného Kitzbuhelu. Další den navečer podívat do centra Zell am See a na jezero. No nic... prostě moc pěkné 4 dny a v létě asi zas 8)
Hyundai Accent 1,4i Elegance 10/2007
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj
Jedna fotka z Rakouska o víkendu
Potkali jsme tam 3dvéřko...tmavě modrý...sere mě, že jsem ho za jízdy nestihl vyfotit...měl snad 16 kola....slintal jsem.

Obrázek
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda ako to robite ze mate tie auta furt tak nalestene?? ja to mam stale zaprasene, zamrdane od hmyzu... no proste smudla :?
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Mexican píše:ZdeněkSvoboda ako to robite ze mate tie auta furt tak nalestene?? ja to mam stale zaprasene, zamrdane od hmyzu... no proste smudla :?
Taky jsem se s tím leštil celé páteční odpoledne :lol: ...i Rakušáci se ve městě občas ohlédli. :D/
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Gandalf »

Taky jsem ho v sobotu pěkně umyl, nakrémoval a vyleštil. A druhý den ráno, v tom silném větru, jsem ho našel krásně obalený pylem, kterého je teď plný vzduch. Pylová zrnka jsou navíc z principu lepivá, takže se přichytí na sebelépe vyleštěný povrch. Tedy pokud někdo nepoužívá nějaký zázračný špínuodpuzující přípravek... :D
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
vinklar
*
Příspěvky: 13
Registrován: 10 úno 2009, 18:06

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od vinklar »

Protože máme Accenta od letošího března chtěl bych s ním a s rodinou v září do Černé Hory a pořádně ho otestovat.
Proto bych byl rád kdyby nějáký kolega co míří také na Jadran se potom až se vrátí nám zde zdělil různé zajimavosti.Ceny benzínu,ceny v apartmánech jak se vyhnout ve Slovinsku dálnici kde chtějí za pár kilometrů dálnice 15 Euru na jeden směr.apodobné zajímavosti.Já protože manželka neřídí mám v plánu vyrazit ráno z Plzně večer dojet na pobřeží Chorvatska tam někde u Makarský přenocovat na privátu a ráno těch zbývajících cca.150 km dojet.My jsme byli v Černé Hoře, konkrétně v Budvě v letech 06,07 a moc se nám tam líbilo.Ale cestu jsme absolovali busem což byl oprus.Tak se těšíme na září.Kdo ještě neví kam v létě vyrazit vřele doporučuji.Ceny mírné a narozdíl od Chorvatů jsou Černohorci přátelštější.

díky vinklar :twisted:
Hyundai Accent 1,4
Celadon blue
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Mexican »

tak som sa pocas cesty do Hannoveru zastavil a urobil prestavku v Terezine. Trochu pomotal po centre a potom do malej pevnosti, kde bol koncentracny tabor... vstup 160Kc, objekt rozlahly... citovo velmi silna vec. Jednoznacne odporucam
Přílohy
2819_1155142760166_1275616499_407692_5352059_n.jpg
2819_1155142760166_1275616499_407692_5352059_n.jpg (52.06 KiB) Zobrazeno 3085 x
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Martin Korpel »

Náš malinký accentík sa vybral tiež za hranice štátu a skončil v zápche pred Bratislavou ,potom v zápche pred Brnom, ďalej v zápche za Mníchovom na diaľnici Lidau samé zápchy.Mno musím podotknúť že sa držal veľmi dobre na nemeckých diaľniciach vyobháňal BMW ,AUDI dokonca aj Porsche (iba do 190km/h) :D nedalo sa viac + vela áut ostalo v zápchach stáť s otvorenými kapotami . Ale horské prechody vo Švajčiarsku boli len jeho, tam sa diesel prejavil na 100% (pokúsim sa pripojiť pár foto ak sa mi to podarí) mno musím podotknúť, že je to chlapík :). Kto by mal záujem pošlem aj viac foto na mail dakomu + popis cesty.
Přílohy
P1050010.JPG
P1050010.JPG (101.42 KiB) Zobrazeno 2977 x
P1050233.JPG
P1050233.JPG (79.52 KiB) Zobrazeno 2974 x
P1040966.JPG
P1040966.JPG (86.59 KiB) Zobrazeno 2978 x
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od jarik65 »

Obrázek
Tak sem přidám nějaké fotky z Rumunska.Tady jsme spali po přejezdu hranic do Rumunska a je to město Arad.
Obrázek
Tady je náš rumunský kolega =D>
Obrázek
To je z výletu na vyhaslý vulkán za Campinou a naši kocouři
Obrázek
A moje maličkost
Obrázek
Tohle je u lanovky v Sinai taky s rumunským kolegou
Obrázek
A ještě jednou z druhé strany
Obrázek
Fotka ze 2000m.n.m. byla tam pěkná kosa :-$
Obrázek
Z návštěvy města Targoviste
Obrázek
Opět výlet do hor tentokrát na kotu 1000m.n.m.
Obrázek
Kota 1000m.n.m.
Obrázek
Parkování v Bukurešti u pomníku obětí z r.1989
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od David C3 »

čau kluci ted sem dojel.. V pátek odjezd směz Český Krumlov tam 2x nocleh. Sobota navečer omrknout Rožumberk pak hurá na Lipno a do Horní Plané. V neděli pak pomalu domů a zastávka v Telči :-)

Jinak mě změřili mimo obec na 90 sem jel 105 cena 1000,- a 2 body.. Ku..y!
Přílohy
dov.jpg
dov.jpg (163.6 KiB) Zobrazeno 2738 x
dovo.jpg
dovo.jpg (174.98 KiB) Zobrazeno 2747 x
dovol.jpg
dovol.jpg (183.43 KiB) Zobrazeno 2752 x
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Tak ty body zamrzí...
Já byl dneska s přítelkyní v Brně na autosalonu a pak v ZOO.
Doufám, že mě nezměřili...tam jsem jel já a většinu cesty jsem švikal 160-180.
Zpátky jela holka a to bylo skoro to samé :lol:
Jinak, při 150 jsem vynuloval PC a ukazovalo to aktuální spotřebu 5,8l, při 180 6,3l.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

Jééé, Davide, tak to mi Tě líto :? , ale na Lipno jezdím skoro dvacet let na ryby ( Černá v Pošumaví ) a tábor Jestřábí lll. a vím stopro jednu věc, že se opravdu nevyplatí v jižních čechách překračovat rychlost !!! Tady jsou policisti velmi aktivní a já, už od Čimelic jedu opravdu v rychlostních limitech, protože před Pískem radar, před Č. Budějicema taky a Č. Krumlov s kopce dolů k zámku, taky velmi často radárek :D Tady se pospíchat opravdu nevyplatí :D :!:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
dzigit
*
Příspěvky: 62
Registrován: 20 úno 2009, 01:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od dzigit »

vinklar píše:Protože máme Accenta od letošího března chtěl bych s ním a s rodinou v září do Černé Hory a pořádně ho otestovat.
Proto bych byl rád kdyby nějáký kolega co míří také na Jadran se potom až se vrátí nám zde zdělil různé zajimavosti.Ceny benzínu,ceny v apartmánech jak se vyhnout ve Slovinsku dálnici kde chtějí za pár kilometrů dálnice 15 Euru na jeden směr.apodobné zajímavosti.Já protože manželka neřídí mám v plánu vyrazit ráno z Plzně večer dojet na pobřeží Chorvatska tam někde u Makarský přenocovat na privátu a ráno těch zbývajících cca.150 km dojet.My jsme byli v Černé Hoře, konkrétně v Budvě v letech 06,07 a moc se nám tam líbilo.Ale cestu jsme absolovali busem což byl oprus.Tak se těšíme na září.Kdo ještě neví kam v létě vyrazit vřele doporučuji.Ceny mírné a narozdíl od Chorvatů jsou Černohorci přátelštější.

díky vinklar :twisted:
Hyundai Accent 1,4
Celadon blue
Ahoj tak ti drzim palce
aj ja sa chystam s priatelkou do montenegro ale my sa planujeme chorvatskym dialniciam vyhnut a chceme ist
cez madarsko chorvatsko bosnu do ciernej hory - cice vojdeme od vychodu nepojdeme po pobrezi.
rozhodli sme sa tak pretoze sme sa na internete dozvedeli ze tato trasa je nezabudnutelny zazitok
tak sme zvedavy a uz sa velmi tesime
inac cierna hora po porvy krat doteraz sme jazdili len do chorvatska
Hyundai Accent 02/09 black Elegance 1.4 benzin kupovane v CR - Hodonin
Slovakia Bratislava
www.nefajci.eu
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: S Accentem na cestách.. výlety,dovolené + foto

Příspěvek od Vilda »

No, a tady bych to trochu rozepsal :D vyrážel jsem ve 2 hod. v noci z Mnichova, přes Brener, Innsbruck, Modenu, Bolognu, Anconu, Trimolli a Vieste - jedna cesta 1 150 km. Až na pořádnou bouřku na Breneru, cesta probíhala v pohodě ... holky spaly a oba pejsci taky. Před šestou hodinou ráno, jsem všechny budil na hranici s Itálií. Na čerpací stanici jsme si dali kapučíno a taky jsem pořídil nějaké foto, jo a taky jsem natankoval poslední lacinej benzín 1. 10 euro za litr.

Alpy při rozednění ...

Obrázek

Já a můj miláček ...

Obrázek

Další cesta bez problémů, až do Bologny, kde jsme se dostali do kolony a deset km. jsme poskakovali 2.5 hodiny :mrgreen: hrůza a až potom jsem se dozvěděl, že v Itálii začali prázdniny. Do Ancony jsem nejel rychleji, než 80 km/h .. až potom se dálnice uvolnila a mohli jsme pokračovat normální rychlostí ... teda, jestli je normální rychlost 150 - 170 km/h , protože ty bláznivý taliáni míň nejedou, ale alespoň jsem něco dohnal z toho zdržení v zácpě. Pak, už se jede podél moře, tak sem tam koukneš na modrou vodičku a už se vidíš ve vlnách 8) jenže s Ancony do Vieste, je to ještě pořádná porce kiláků a taky jsem musel často stavět kvůli pejskům. Po cestě jsou desítky tunelů, ze kterých pěkně rozbolí oči ... ze slunce do tmy a ze tmy do slunce, byl jsem vyčuměnej, jak dort :shock: Paradoxně jsme měli největší obavu o naše zvířecí miláčky a ty celou dlouhou cestu zvládli úplně nejlíp. Když jsem skoro po 17.5 hodinách cesty, dorazil do letoviska San Pablo, tak jsem málem padal na hubu a naši čoklíci vyletěli s auta a hráli si s míčkem ... Jinak městečko Vieste, nejen, že leží přímo naproti Dubrovniku přes moře, ale je mu taky dost podobný a je moc krásný ... Naše ubytování v bungalovech, jen tak na okraj .... vybavené klimatizací, televizí, lednicí s mrazákem, sporákem a kompl. nádobím, protikomáří sítě, soc. zařízením ( žádný spol. záchody a srchy ) a dvěma zahradníma grilama, bylo parádní a v červnu celé letovisko, bylo skoro prázdné. Nic méně týden dovolené, utekl jak voda a už teď se těším na příští pobyt ve Vieste, ale minimálně na 14 dní .... a teď pár fotek

ten bílej vorvaň ve vodě, jsem já ...

Obrázek

naše ubytování ...

Obrázek

sem jsme chodili na dobrůtky :D půl litru červ. vína 1.5 eura

Obrázek

městečko Vieste a jeho uličky

Obrázek

opět Vieste

Obrázek

můj Accentík připraven na odjezd domů

Obrázek

cesta domů a za mojí hlavou, můj chlupatý navigátor

Obrázek
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“