Hyundai Coupe 1.6

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Anonymous píše:no o tom kufru sem taky přemýšlela v R. Laguně je taková ta origoš sítka ta je super, budu muset asi něco takovýho pořešit , nebo tak něco, nerada bych aby mi teda lítalo všechno v kufru , nebo někde vyhmátnout něco podobnýho
někde jsem kdysi viděl prodávat takový síťky co se uchytávaly na suchej zip do kufru....ty by byly ideální....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

Tiburon_FX píše: někde jsem kdysi viděl prodávat takový síťky co se uchytávaly na suchej zip do kufru....ty by byly ideální....
Ja je mam v aute :wink:
Foto nekde najdu a hodim sem :idea:
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

super, tak sem stím už sem tam dala povinnou výbavu fakt to tam lítá, děs
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:super, tak sem stím už sem tam dala povinnou výbavu fakt to tam lítá, děs
ale zas máš nádhernej sporťák, a to za tu trochu randálu a bordelu v kufru stojí :D
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

soc. verze

Příspěvek od Tiburon_FX »

tak takhle vypadá ta chudá verse z USA, nemá v základu ani airbagy, chybí elektricky ovládaný zrcátka, sedačky maj jinej tvar a potahy s takovýho divnýho matroše...
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

no jo divný. sem slyšela že ty horší verze se vyvážely i do Německa, já vím že mám nadhernej sporťák, akorát mám pocit že furt někoho provokuju :-) ale CARy je super jentak jí neviměním , viděl jsi fotečku s blondýnou ?
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:no jo divný. sem slyšela že ty horší verze se vyvážely i do Německa, já vím že mám nadhernej sporťák, akorát mám pocit že furt někoho provokuju :-) ale CARy je super jentak jí neviměním , viděl jsi fotečku s blondýnou ?
no občas taky vídám zavistivý pohledy, často se mnou chtěj lidi závodit, většinou pitomci s Fábiema nebo Ochtávkama, a já se vždycky znovu a znovu nechám vyprovokovat :-) fotku jsem viděl, moc vám to tam sluší :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

no tak nějak přesně! si ještě představ když v tom viděj ženskou, no vyprovokavat se taky nechám co se týče fábistů 100pro. ale včera to Bávo sem fakt nechala v klidu to by nemělo ani cenu zařadit ! :lol:
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

CARy píše:no tak nějak přesně! si ještě představ když v tom viděj ženskou, no vyprovokavat se taky nechám co se týče fábistů 100pro. ale včera to Bávo sem fakt nechala v klidu to by nemělo ani cenu zařadit ! :lol:
no za tu dobu co to auto mám tak jsem viděl v kupátku jenom jednu mladou holku v takový tý žlutozelený citron barvě, jinak vídám většinou takový ty 50tníky co se chtěj cejtit mladý (dokonce sem se bavil i z jednim 60ti letym dědkem na benzínce - ten měl taky žluťáka) a nebo postarší tak 40ti letý paničky....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
DriverK04
*
Příspěvky: 29
Registrován: 14 kvě 2005, 13:38

Autobazar...

Příspěvek od DriverK04 »

Zdravím!
Mám zájem kupovat si Coupečko. Jedno mám vyhlídnutý v autobazaru. Problém je v tom, že bych se rád pořádně přesvědčil, jestli je to auto v pořádku, než ho koupím... 8)
Myslíte, že by bylo možné se domluvit s majitelem ((asi telefonicky nebo přes mail, protože ten bazar nemám v místě bydliště, tak abych tam nejezdil 2krát:)) na zkušební jízdu a taky zajet si s tím třeba někam do servisu, kde by se na to podívali!?..to všechno bych asi musel na svoje vlastní náklady,že!? :?
Vůbec nevím, nikdy jsem auto z bazaru nekupoval.. :(
Poraďte prosím jestli máte někdo zkušenosti nebo víte víc!!
DriverK04
*
Příspěvky: 29
Registrován: 14 kvě 2005, 13:38

Příspěvek od DriverK04 »

Jinak...vaše diskuze je fakt zajímavá!! Taky už se těším, jestli všechno vyjde tak jak by mělo, až se konečně projedu svým vlastním Coupéčkem!! :D
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Re: Autobazar...

Příspěvek od Tiburon_FX »

DriverK04 píše:Zdravím!
Mám zájem kupovat si Coupečko. Jedno mám vyhlídnutý v autobazaru. Problém je v tom, že bych se rád pořádně přesvědčil, jestli je to auto v pořádku, než ho koupím... 8)
Myslíte, že by bylo možné se domluvit s majitelem ((asi telefonicky nebo přes mail, protože ten bazar nemám v místě bydliště, tak abych tam nejezdil 2krát:)) na zkušební jízdu a taky zajet si s tím třeba někam do servisu, kde by se na to podívali!?..to všechno bych asi musel na svoje vlastní náklady,že!? :?
Vůbec nevím, nikdy jsem auto z bazaru nekupoval.. :(
Poraďte prosím jestli máte někdo zkušenosti nebo víte víc!!
no na tohle by ses měl zeptat toho bazaru popř. majitele, je to vo individuálnim přístupu, pokud ti to neumožněj tak radši ruce pryč. Nepochybuj vo tom že to bude na tvoje náklady...tak slušnýho (hloupího)prodejce asi nenajdeš aby ti platil prohlídku
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

DriverK04 píše:Jinak...vaše diskuze je fakt zajímavá!! Taky už se těším, jestli všechno vyjde tak jak by mělo, až se konečně projedu svým vlastním Coupéčkem!! :D
pokud jsi z prahy a okolí, tak bych mohl klidně jet s tebou se na to auto podívat....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
DriverK04
*
Příspěvky: 29
Registrován: 14 kvě 2005, 13:38

For Tiburon_FX

Příspěvek od DriverK04 »

jojo..dik!!..asi celkem pak zamrzí když v tom servisu zjistí, že s tim autem něco vážnýho je a sou to pak celkem zbytečně vyhozený peníze..ale s tim nic asi neudělám :?
Z Prahy nejsem, ale to auto mám vyhlídnutý přes net v autobazaru v České Lípě a to není zas tak daleko :) ..koupi plánuju tak do měsíce, max. do 2, takže bych se kdyžtak pak ozval,ok!? 8)
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

já si myslým že to je nejlepší je to prověřit podle čísla přímo v Hyundai, většinou neseděj roky, sem pár bazarů teď prolítla, nějaký teď vylezly na Tipcarsu , myslím že se pozná i kolik má doopravdy nalítáno, všechny co sem viděla a měly přes 100 tis. km tak maj ošoupaný tlačítka na ovládní oken ve dvěřích a pak klaksony na volantu , a hlavně prověšenej přední nárazník , když se člověk podívá z blízka sou tam pěkný škvíry. Najít něco v docela ucházejícím stavu - přeju hodně štěstí.
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“