Vstavana navigacia v NX4

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Mexican »

obrovska MOL na krizeni D1 a D43 smer Brno tam nie je(napr). Podobne predtym Eurooil pri Kromerizi. vsetko velke dialnicne pumpy/odpocivadla

tyzden dozadu sme valili z juhu iT, ta istota v Sygicu ked ukazuje 3 najblizsie pumpy/odpocivadla je proste z pohladu prestavok idealna. Najma ked clovek ide dva dni za sebou 700km/denne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

stonca
Příspěvky: 1
Registrován: 09 pro 2023, 11:42

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od stonca »

Pedro76 píše: 05 led 2024, 10:51
Pedro76 píše: 19 pro 2023, 10:44 Tak jsem si pokecal s nějakým Ahmed Abdelhamed :-) a prej na první dobrou ticket tohoto tipu nenašel... a chce doplnit jako třeba foto či ideálně video atd... tak zapojím manželku až zas pojedeme kolem aby to natočila.... tak zatím nic... jen jestli kouknete či je to problém jen u mě.. nebo i obecný problém... :-) díík :mrgreen:
Po dalších dvou týdnech, kdy asi až na 3tí pokus byl Ahmed a další operátoři schopeni poslané video stáhnout a ukázat vývojářům, mi přišel result od nich že je to normální chování.... což nechápu a že je to blbost nějak nepobírali, ale dál nemám sílu to s nima řešit (vzkazovat si to přes operátora chatu). Je to za mne minor bug, víc se mi tím nechce pálit čas, třeba se to časem s nějakou novou funčností opraví samo....

Tady je nahrávka co jsem jim posílal, jestli prosím někdo máte náladu kouknut jestli se to stejně blbě chová i u Vás... že prostě na konci usekového radaru zmizí symbol max. rychlosti a do nového nastartování se objevuje jen na navigaci, na hlavním display mezi budíky čtení značek se nezobrazuje (ale zjevně funguje)

Dík

https://youtu.be/9kioD0qJK20
Přesně to samé. Po projetí měřeného úseku to zmizne a naskočí až po novém nastartování.
Tucson 2023 Nx4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW 4x2 N LINE
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

Čau, kolegové v Německu objevili "velikonočního vajíčko" v naší navigaci..... (nevím jak jinak to pojmenovat, toto nesmyslné chování v nastavení)

pokud chcete aby se na mapě ukazovaly stále cenony na čerpacích stanicích, nejen v situaci kdy Vám svítí hladový oko.... pak je potřeba v nastavení POI u položky Čerpací stanice vypnout tu podpoložku Varování při nedostatku paliva (nebo jak se to česky jmenuje). Pak se na mapě začnou ceny ukazovat u všech benzinek na mapě.... v Brně to dneska až na jednu vyjímku sedělo.... :-)
Jeden by řekl že to nastavení mi tu cenu má nějak zdůrazní když se dostanu pod čárku, ne že se ukazuje jen s hladovým okem obecně, ale asi to zase někdo myslel dobře ale dopadlo to takto.... :-)

Příkládám německý obrázky, ověřeno i v mém autě, jen jsem neměl šanci to dneska fotit, nějak byl čistý průjezd... :-)

Bohužel na funkci nejbližších POI a vzdálenosti na trase (pod boxem s následujícími odbočkami) to nejspíš nemá vliv... :-(
Přílohy
rps20240105_100554.jpg
rps20240105_100554.jpg (277.65 KiB) Zobrazeno 468 x
20240102_091427.jpg
20240102_091427.jpg (140.57 KiB) Zobrazeno 468 x
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Mexican »

ja to zapnute varovanie mam a ceny mi to ukazuje. Len mi prijde ze to vacsinou neukazuje spravne, resp je tam par dni rozdielu v cenach
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

tak to už nechápu vůbec... :-) mě to zobrazuje jen když jsem to odtrhnul... jak mám zatrhnuto, na mapě žádná cenovka.... ](*,)

Cenovka po Brně neseděla jen u jedný pumpy po cestě ne, ale tam bych viděl problém v tom že ty mapy (nebo POI) netušili že tam už je jiná značka, tak měly asi zamrzlou hodnotu někde z db...

no prostě komu svítí, nešahat... komu nesvítí... může zkusit takto... :mrgreen:

Začínám se bát, jak se jim rozjela aktualizace pro HEV a ostatní verze teďka.. že tam chlapci mají dvě větve kodu. a možná i ne dobře zmergovaný společný kód... :-)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Mexican »

ked si to spomenul, tak si prave odskrtnem to upozornenie na prazdnu nadrz, pac ked svieti hladove oko lezie mi to na nervy ze to vyskoci a napr prerusi sygic
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
loki18
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 zář 2022, 07:54

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od loki18 »

Ahojte, videli ste novy tuscon, konkretne infotainment? Asi pred 2 rokmi som pisal na support, nech pridaju dalsiu temu na palubnu dosku- obdobu kociek, kde budu znazornene CISLA (rychlost a otacky). Hyundai to ocividne pochopil, lebo do novych modelov uz davali primarne tento styl a nie klasicke "Budiky" kde clovek musi rozmyslat akou presne rychlostou ide. Ja osobne nepreferujem budiky, pretoze chcem mat jasnu info o tom ako rychlo idem, pripadne moze tema vyzerat ako budik ale nech mat v strede ciselny udaj.

No a teraz k otazke, myslite, ze vyde update aj pre starsie tucsony, kde bude mozne zmenit temu na taku ako ma novy tucson? Tu je mozne vidiet novu temu.

https://images.carandbike.com/cms/artic ... 1b071b.jpg
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

Já to řeším tak že mám mezi budíky primárně zobrazenu aktuální rychlost.... ostatní info co se tam dá přepínat si tam ťuknu když se hodí a zase to odroluji zpátky na rychlost...

Co se týká update pro stávající NX4, řekl bych že tady už to bude jen o updatu map a max. nějaké bug fixingu... když jsem viděl první update navigace v Korei, tak tam už jsou všechny novinky (aspoň propagované) spojované jen pro ccNC verzi... takže si myslím že nám to zamrzne v designu a funkcích... a vývojáři se přeorientují na nový infotaiment...ale třeba se pletu....možná dostaneme nějaké nové zvuky lesa atd :mrgreen:
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“