Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Certe ono už je to dneska jedno :D doba minulá, ale mě trochu nadzvedlo, že Fiat 125 P 1 500 nejel :evil: v tý době jsem je dělal a pokud byly udělaný ventily, správně nastavený fórek a seřízenej karbec :wink: tak patnáctka byla raketa a na tom trvám .... 1.3ky ty nejely [-X ale 1.5ka bylo jiný kafe :!:

Máš pravdu, že Žigul 1.500 byl proti polákovi živější ... měl taky modernější motor OHC ... polák byl převzatý motor s Fiata 1.500 a byl konstrukčně zastaralejší (OHV) ..... nicměně koncová rychlost byla stejná a polák měl větší sílu v kopcích. Jeho středoobrátkový motor nepotřebovat tolik řadit, jako u Žigula ..... polák měl taky mnohem lepší brzdy. Jinak si ty auta byly dost podobný, ale Žigul byl určitě populárnější ....

a jako třetí byl právě již zmiňovaný Moskvič 412 ( 1 500 obs ). Jeho motor se vyvíjel v letecké fabrice :lol: ale špatný agregát to určitě nebyl ..... vysokoobrátková mašina OHC ( asi 74 koní ) dávala Moskalovi velice slušnou dynamiku :shock: i spotřeba byla mnohem lepší než u poláka a žigula ..... dalo se s ním jezdit okolo 8 litrů, což na tohle auto bylo velmi slušný ... průser u tohohle vozu byly ale brzdy .... děs běs :shock:

Omluva za off topic .... Márty, když tak to smázni ...
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MICHAL77 »

Vilda píše:Ano, Žigul měl vzadu pružiny .... ale i torzní tyč, jako zkrutný stabilizátor :idea: a budu ti hodně oponovat co se týče poláka [-X v jedný věci s tebou souhlasím, hodně žral, ale určitě to nebyl žádnej lenoch ... to se budu hádat do krve, ba naopak to bylo žihadlo na tu dobu až neskutečný ( teda 1 500 obs. ). Jezdil jsem v něm hóóódně dlouho .... takže vim o čem mluvim !!!!
Chci vidět ten zkrutný stabilizátor, prosím, prosím..... Na vrakáču jsem jich nějakou tu stovku rozdělal a u žádného nebylo nic takového. Je tam jen stabilizační tyč co jde napříč z nápravy na karoserii a pak dvě kratčí co drží nápravu podélně, ale zkrutného tam není nic!!!

Zkrutné - torzní tyče používá na přední nápravě TATRA 148-815, pak OLCIT, na zadku R19 (mohu nafotit :mrgreen: ), P205 atd.....
.........
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Gandalf »

Blesk007: Tohle je pohodový pokec, tak tu nepruď :wink:
Cert to férově vysvětlil a to snad stačí, ne?
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MICHAL77 »

Stejně bych je rád viděl a neprudím, pohodově se bavím.... Rád vyvedu někoho z omylu. :mrgreen: :D/
.........
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

Blesk ... ty jseš fakt prudič :roll: ten stabilizátor, který tady popisuješ je tzv. Panhardská tyč, která se používá na tuhé nápravy kvůli bočnímu vedení ..... u vozů které používají vinuté pružiny na tuhé nápravě. Moskvič ani polák ji neměl, protože jejich zadní tuhá náprava byla osazena list. pery ..... už jseš spokojen " Pane vítěz " ... :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od MICHAL77 »

Vilda píše:Blesk ... ty jseš fakt prudič :roll: ten stabilizátor, který tady popisuješ je tzv. Panhardská tyč, která se používá na tuhé nápravy kvůli bočnímu vedení ..... u vozů které používají vinuté pružiny na tuhé nápravě. Moskvič ani polák ji neměl, protože jejich zadní tuhá náprava byla osazena list. pery ..... už jseš spokojen " Pane vítěz " ... :D
Vildo vím že ji polskej fiat a ani moskvič neměl [-X , taky jsem to nikdy netvrdil. Vím dobře jak se to jmenuje a k čemu to je.
Dokonce ji neměl ani fiat 124 podle kterého se dělaly první žigulíci....
Jen jsem si hájil že tam nejsou skrutné tyče...... Nic víc a pokud se kvůli tomu cítíte dotčeni tak se omlouvám.... :cry:
.........
jarous020
**
Příspěvky: 350
Registrován: 06 zář 2010, 11:21

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od jarous020 »

ahoj lidi , koukám že se to tady řeže :D (dělám si srandu )

Jen jsem vám chtěl říct že jsem s lítostí začal koukat po jiným autě (kombi) potřebuju prostě něco kde stačí složit sedačky a bezproblému převezu třeba pár skřínek,u ácci to díky blbímu víku kufru a blbé přepážce za sedadli nic nejde...

Zkusil jsem dát ácu na net za 110 tis..... ozvali se mi od auto esa tři dny mě uháněli abych přijel že mi dají za to octavii v kombiku 1.9 tdi, tak jsem se nechal ukecat jel jsem tam....po půl hodině zkoumání nějakýho chytráka mi nabýdli za ácu 60 tis. (když jsem se zeptal proč takováhle cena??? jen proto že je to hyundai ....) akorát mě nas......
Takže esa u mě nepochodili, ale v neděli by se měl na něj přijet nějaký pán, tak uvidíme
Přemýšlel jsem dlouho o tažnym, tak ještě si to musim nechat projít hlavou,je mi ho docela líto
ale kdy by jste o někom věděl kdo bi měl o ácu zájem tak mi dejte prosím vědět ...díky moc
AKTUÁLNI:
ŠKODA OCTÁVIA STYLE 1.9 TDI 66KW
PRODÁNO:
HYUNDAI ACCENT 1.5CRDI 96 KW
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Vilda »

jarous020 : Teďka když si ho tak vyšperkoval ho chceš prodat :?: To bych radši hodil na zadek tažný a pořidil si přívěsný vozík .... bylo by škoda se ho zbavovat, je pěknej :roll:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Mexican »

jaorous, ja viem ze nie si fanda tematicky zameranych vlakien, ale skus https://www.hyundaiclub.net/viewforum.php?f=50 a daj tam inzerat (to myslim uprimne dobre). 60 tisic je fakt vysmech, vykupka je podla mojich skusenosti teraz u 2007 cca 100 000kc. Existuje S-Auto a podobne, par bazarnikov co predava cez komisiu ma tipcar app a nayspe to inzerat na vsetky mozne auto servre, takze to skus. Nic okrem casu za to nedas

bavil som sa s jednym kamosom, co tu jazdil i30, rv 2008 zaciatok, vybava stredna, 1,4i, po lahkej buracke vzadu a opravene - predal to sukromne za 200 000kc, v AAA mu nukali 140. Teraz jazdi mazdou 6 kvoli detom. Ono ten prives vyriesi tie skrinky, ale investovat do tazneho + voziku radovo 15% zostatkovej hodnoty auta. Ja by som to asi skusil strelit co najvyhodnejsie, ono sa moze zmenit rodinna situiacia a tam by si namiesto voziku musel zapriahat karavan :o
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
jarous020
**
Příspěvky: 350
Registrován: 06 zář 2010, 11:21

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od jarous020 »

Vilda: děkuji, dneska když stal na to parkovišti, tak mi ho bylo hodně líto :) a když jsem tam sním jel tak se mi s ním hodně dobře jelo... (jako kdyby mě přemlouvám at ho neprodávám :) )
ale najednu stranu jak říká mexican neni to právě jen o těch skřínkách,,,,, ted jsme si pořídili s přítelkýní baráček se zahradou a na zahradu rotwailera a nevim jak by se mu líbilo jezdit v tomhle kufru....a taky ta rodina až přijde,tak kočárek bych snad nacpal do kufru ne??? to jsem ještě nezkoušel:)
ale zatim mě při rozhodování brzdí pořád lítost, nějak mi ácca přirostl k srdci :shock:

mexican : děkuji za radu , musím to rozházet dál,(jak říkáš ) jinak na sautu je tak uvidíme no...
taky jsem si říkal že bych mohl za něj dostat těch 100 _ 110 ale co jsem koukal po netu tak se jich hodně prodává. a nejhorší je že každej neni fanda hyundaie, už mi pár lidí řekolo že kdyby to nebyl hyundai tak možná....je to děs lidi jsou rozmazlený :)
AKTUÁLNI:
ŠKODA OCTÁVIA STYLE 1.9 TDI 66KW
PRODÁNO:
HYUNDAI ACCENT 1.5CRDI 96 KW
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Farrael »

To s tim Hyundaiem je jen jejich trik jak tě odrbat. Oni si moc dobře uvědomují, že háčko už mezi lidma pomalu a jistě frčí. Pořád to není škodovka, ale zájem je o dost větší, než býval kdysi. Žel jejich úkolem je tě odrbat, tak to zkusej.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
jarous020
**
Příspěvky: 350
Registrován: 06 zář 2010, 11:21

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od jarous020 »

to je pravda..odemě by ho koupili za 60 tis, a druhej den by byl na place za 120 tis mam od áci veškeré papíry faktury předávací protokol,faktůry za servisky, servisku, myslim si že to moc lidí nemá (když je druhý majitel toho auto )... ale nevím jestli i tohle je podstatné ..

já si myslim že :hyu: už může po malu může konkuroat ostatním automobilkám, já jsem s ácou naprosto spokojenej až na ten kufr no :roll: mam ho skoro 2 roky a kromě oleje a filtru jsem do něj nic nemusel dávat. teda ted mě čekaj stabilizační tyčky, ale to je tak nák normální si myslim...
kdyby se áca dělal v kombiku :-k nebo aspon kdyby se otevíral kufr i se sklem a zároven zmizela ta přepážka za sedačkama, jako to maj ocatvie...
AKTUÁLNI:
ŠKODA OCTÁVIA STYLE 1.9 TDI 66KW
PRODÁNO:
HYUNDAI ACCENT 1.5CRDI 96 KW
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Hardcam »

Proc vydriduchove? Cekas, ze ti daji trzni cenu? Proc by to proboha delali? Oni to auto nemaji pro sebe, ale na dalsi prodej. Berou na sebe riziko a samozrejme chteji vydelat. Kdyz se ti nabidka nelibi, prodej si to sam a dostanes vic, protoze prodas koncovymu uziateli za cenu, jakou by prodali oni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od enjoy »

Clovece ale prijde mi,ze kdyz si podas inzerat a zavola ti bazar,nalaka te k nim a pak ti nabidne almuznu,tak to rozhodne ferovym neshledavam.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Nový Hyundai Accent

Příspěvek od Hardcam »

enjoy: na internetu je miliarda clanku o chovani AAA a jim podobnych. Ono jeste nekoho zaskoci, ze na miste dostane jinou nabidku? Asi jsou lidi porad nepoucitelny. Btw, vim o lidech, co prijeli na vykup autem fakt v TOP stavu technicky i vzhledove a kupodivu dostali to, co bylo slibeno do telefonu. Treba se jim na Acovi neco nelibilo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“