Kola,disky,pneu

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Digis
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2009, 16:22

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od Digis »

Tak jsem si včera v 18. hodin objednal v http://www.nejlevnejsipneu.cz Goodyear Ultra Grip 7+ 195/65 R15 a dneska mi je před chvílí dodali, samozřejmě doprava zdarma. To se fakt nevyplatí zvednout zadek a jet je někam shánět do kamenýho obchodu. Některé internetové obchody prostě fungují a některé se tváří , jako obchody a jsou to jen překupníčci.
i30 1.4 85kW Comfort, Vivid blue, 08/2009
Reklama
 

Uživatelský avatar
j.albi
**
Příspěvky: 146
Registrován: 29 črc 2005, 10:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od j.albi »

accuador píše:mozete mi poradit ake ET je v norme pre 15" alu disky, viem ze v technicaku su 45, pripadne 40, ale vacsina diskov co som nasiel v mojej cenovej relacii (velmi lacne:) ) ma 35, 38mm. nie je s tym problem? no a sirka diskov je 6,5"

a vas nazor na http://www.ortus.sk/?page=disky na i30 15-ky?

DAKUJEM
Pokud na ty disky dodá prodejce typový list, tak bych se toho nebál u ET 38. ET 35 se mě zdá trochu málo. Všiml jsem si, že málo který disk z toho webu má vyražený atest. Je to vyražené u díry na ventilek. Bez atestu bych to rozhodně nebral. Atest uděluje diskům TUV v Německu. Policie u nás to nekontroluje, STK by mělo ale nedělá to. V Německu a v Rakousku to prý kontrolují. Jak vypadá číslo s atestem je vidět na některých discích tady. http://www.google.cz/imgres?imgurl=http ... 6&ct=image
Hyundai Getz 1.1 - prodáno
Hyundai i30 1,6 CRDi Comfort, 66 kW, Vivid Blue
Uživatelský avatar
j.albi
**
Příspěvky: 146
Registrován: 29 črc 2005, 10:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od j.albi »

Pokud kolo má atest, tak musí prodejce na vyžádání dodat kopii.
Hyundai Getz 1.1 - prodáno
Hyundai i30 1,6 CRDi Comfort, 66 kW, Vivid Blue
Uživatelský avatar
Chrochnik
*
Příspěvky: 94
Registrován: 01 kvě 2009, 19:56
Bydliště: Ostravsko

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od Chrochnik »

bimbo píše: Koupil sem pneu Continental ContiWinter Contact TS 830 195/65 R 15 a alu disky Enzo R, ET 48. Tak snad to bude dobré.Pro ilustraci posílám foto. :hyu: :D
Škoda že jsi je ještě neměl na autě a nemáš proto fotku jak vypadají na i30. Ta cena za tyhle Enza je lákavá.
Pořád nejsem rozhodnutý co si na jaře pořídím. Uvažuju o Dezentech F, když se koukám na fotku od vlado1979 na str.18 tak tomu autu sluší i v tom malém R15. Má je sice kdekdo, ale to samé se dnes dá říct už i o Dezentech V dark :wink: , které u nás dokonce mají všechny vozy jedné taxislužby. Takže kašlu na orginalitu, hlavně aby slušně vypadaly v R15 a dobře se myly = žádné drážky, prohlubně nebo velký počet paprsků.
Hyundai i30 , 1.4 CVVT Comfort + ESP , r.2009
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od Radim Brožek »

Nevíte zda mají nějaký význam barvy těch proužků na pneu? Právě jsem si dovezl 4 goodyear ug7+ a na dvou mám bílé, zelené a oranžové proužky a na boku jedno kulaté oranžové kolečko, další dvě pneu mají jen bílé a zelené proužky a kolečko na boku je zelené. Co to znamená? Rozměr a typ všech 4 pneu je stejný.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od pepan »

:lol: 8)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od oKo »

Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od Laxius »

No mna by len zaujimalo, ci ta 16ka Nokian WRg2 je pneu, ktore som dostal pri kupe auta vlani v zime. Pokial ano, nie je to asi az take zle :)
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
mayco
*
Příspěvky: 10
Registrován: 25 úno 2009, 21:12
Bydliště: Trenčín, SVK

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od mayco »

Ja som kupil i30 na nokian W, pokial viem nokian WR G2 je tohtoročná novinka.

aááá tu je to:
http://www.nokiantyres.cz/produktova-skupina?group=1.01
i30 made in CZ 1,4i CVVT 80KW indigo blue
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od Nestor.Kea »

Ahoj chlapci....
ako vidim uz sa tu zacinaju preberat zimne gumy a kedze ja ziadne nemam tak mi prosim poradte ake su dobre lebo mam s toho trochu chaos pri dnesnom vybere ](*,)
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
Nestor.Kea
*
Příspěvky: 74
Registrován: 11 dub 2009, 14:09
Bydliště: Čadca

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od Nestor.Kea »

[quote="mayco"]Ja som kupil i30 na nokian W, pokial viem nokian WR G2 je tohtoročná novinka.

a Ty mas take iste auto ako ja ](*,) ](*,) [-X ale preco ho mas na zimnych gumach tomu nerozumiem lebo mne predavac povedal ze ci je zima alebo leto auto sa dodava na letnych gumach takze to si kupil.....???
i30 1,4 "made in CZ Indigo Blue
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od alarm »

radim:
Na pneumatikach 185/60 MP58 Silica som si vsimol po obvode farebne pasy. Maju nejaky vyznam? (Oznacuju nejaku vlastnost? - dojazdova, protektorovana ...)

Pre zákazníka nemajú farebné pásiky po obvode plášťa žiaden význam. Plášte sa takto označujú pre lepšiu identifikáciu počas výroby a logistiky.

z info matador...
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
štaflík
**
Příspěvky: 171
Registrován: 01 dub 2009, 10:08

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od štaflík »

Pánové včera jsem chtěl vlastnoručně přezout mojí i30 na zimáky a krutě jsem narazil. Originální plecháče jsem přezul v létě na zimáky a koupil si od Ronalu litá kola, kde mám letní. Když jsem chtěl včera sundat ty Ronaly, zjistil jsem, že se originál klíčem na kola nedostanu v těch Ronalech ke šroubu. Sroub je tam zapuštěný a kolem je málo místa a klíč tam neproleze. Zkusil jsem to klíčem z Okty Tour, ten se tam vejde, ale zase si nerozumí s Hyundaím šroubem. Takže kdybych v létě píchnul, tak bych si ani nemohl vyměnil rezervu, protože bych nesundal liťáky.
Můžete mi někdo poradit, jak se jmenuje ten klíč, resp. jaký je to typ šroubu? Pokudsím se sehnat tenčí klíč. Díky.
P.S. Jako zimáky jsem koupil postarší model Dunlop M3 za 1 250,- za kus. Ještě tři čtyři roky zpět byly na čelných místech ADAC a OAMTC. Tak jsem říkal, že za cenu Dibici či Savy ze supermarketu...
ex i30cw 1.6 CVVT Classic; Ulsan
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od matysekul »

Zkus to tady projít. Určitě to tu už je. Já mám na hliníkáce křížový klíč. Koupil jsem ho kdysi v marketu. Je na něm víc rozměrů a je slabostenny.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Kola,disky,pneu

Příspěvek od pepan »

myslím si,že tam půjde narvat i křížák normál ze škodárny..prakticky to co píše mates...nebo dlouihá gola...nebo svíčák..taky sem to dělal..a šlo to :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“