Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Neo-Mike »

Super :D/ :mrgreen:
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Reklama
 

Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od t0x!n »

Pridam se k tomu tvemu praskani palubovky, moje i30 mi to delala taky, rikal jsem si smolar, ale bylo to tehdy vzdy 95% jen v zime (asi smrstovani materialu, ze se plasty "stahly" a vznikla mezera sklo vs. palubka vs. ta pena) a po vsech dohadech se servisama co jsem mel, jsem to vzdal, protoze to nebylo tak casto. Dokonce ten tvuj vychvalovany Pokorny u kteryho jsem mel nescetne reklamaci a vsechny resili tak, ze bych milym technikum dal tak leda po tlame (zprasene nasazeny zadni naraznik po reklamaci a lakovani - nesel zavrit kufr, motor, spojka KO - u nich bez zavady, u Balvina mi tyto dily menili, mi tehdy u te palubky rekli, ze to je normalni a neda se to resit :lol:

Pri posledni reklamaci u nich jsem jim rekl, ze budou mit klid, kdyz to zdarne vyresi, protoze takovou sracku v podobe co jsem mel si urcite stejne znacky jiz nekoupim a tato pujde z baraku (taky sla :D), nic proti spokojenym majitelum H, ale Pokorny mi pil krev od 1. navstevy.

Ted mam Ceed a dela to bohuzel zase, navic mi na leve strane u celniho skla primo ta pena vylezla smerem nahoru, kdyz na tu palubovku v tom miste zatlacim, tak to dela zvuk jak kdyz odlepujes / nalepujes nejakou samolepku, prijde mi, ze se snad ta pulubovka rozlepuje.

No budu se ted stehovat, takze to budu resit az po stehovani, ale docela bych to videl cerne, rozdelavat nic nechavat nebudu, v i30 mi rozdelavali vsechno mozny a pri prodeji to auto vrzalo snad ze vsech mist kde byl jakejkoli plast (palubka, stredova konzole, dvere).

Treba kvuli tuhymu razeni mi 3x rozdelavali stredovej tunel, no kdyby si to slysel treba pak kdyz jsem jel smerem na velkou cenu po tech kostkach, V3S by byla mozna tissi :D

Takze pokud nebude nejake nedestruktivni reseni asi to budu resit bud jak jiz padlo silikonovyma olejema pripadne se to snazit ignorovat, protoze lepsi lupani z jednoho mista, jak pak lupani z 10ti, kdyz budou vytahovat a znovu montovat pulubovku dovnitr...

P.S. bud jsou ostatni majitele i30 hluchy nebo nevim, protoze jsem za tu dobu mel pujcenych x predvadecek a vice mene to delala kazda, je to spis zavisle dle myho na tom, na jakym jezdis povrchu, kazda predvadecka mela malo km a urcite nejezdila kazdy den po kostkach, takze to lupalo jen obcas, ja jezdim poslednich 14 mesicu kazdy den cast cesty z a do prace kostky a dle meho se to takhle prave podepise na aute, na i30 to zaclo taky cca po roce a 9tkm

P.S.2 jsem taky z brna muzeme se nekdy sejit a porovnat praskani :mrgreen:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Neo-Mike »

Když se jen krátce vyjádřím k servisu. Mám zkušenosti s prodejcem v Břeclavi, jednání otřesné. Potom jsem byl u CK a tam se mě snažili vzít na hůl už při nákupu auta. Potom jsem zkusil Pokorného, kde mi sám nabídl hned slevu. Řešil jsem s nimi lakování nárazníku (špatně nalakovaný z výroby), výměnu uložení spojkového pedálu. Vždy proběhl vše bez problému. Když něco potřebuji, tak si na mě vždy najdou čas. Možná to je tím, že tam chodím a vše řeším s jedním servisákem. Za mě spokojenost.

A co se týče palubní desky. Já měl dva problémy. Když jsem zatlačil v pravém horním rohu tak se ozvalo hlasité praskání platů. Druhý problém byl, že za jízdy jde slyšet jako by něco vrzalo od skla a hrany palubní desky. V servisu mi nejdříve vypodložili pěnou zespodu horní pravý roh palubní desky. Fungovalo to asi 3 měsíce, než jsem měnil kola. Potom to zase začalo. Následně přitahovali palubní desku. Od té doby se to razantně zlepšilo. Palubka už nepraská, ale to občasné zavrzání zůstalo.

Zkoušel jsem si pohrávat s tou pěnou co je mezi palubní deskou a sklem. Mě se v pravém rohu zcela odlepila, takže tam byla na volno. Koupil jsem si ji novou v servisu a vyměnil sám. Ze strany k palubní desce má nalepovací pásku a ze strany k oknu má takovou fólii. Popsal bych to asi jako nelepivá strava izolepy. Ten zvuk bych snad identifikoval, jako by o sklo něco vrzalo, třeba ta část pěny, ale to je jen má domněnka. :-k Teď to mám ve stádiu, kdy mi to občas zavrzá, ale už to nedělá tak intenzivně ani tak hlasitě. Nechám to ještě chvíli uležet a uvidím.

Objednal jsem si z Ebay takové gumové těsnění co se natlačí mezi sklo a palubní desku. Takže jej možná zkusím tam dát místo té pěny a nebo to pěnu jen zatlačím více za palubní desku a na to dám gumové těsnění (zde mám obavy, abych pěnu případně dostal ven).

Já mám cca 70% cest po D2. Zbytek jsou okresky. Po kostkách si snad ani nepamatuji kdy jsem jel. To snad ani jednou ještě s tím to autem.

Nejhorší na tom všem u mě je, že to vrzání nedokážu nasimulovat :D . Dělá to jak kdy, někdy když je auto studené, někdy až když se zahřeje. Někdy to nedělá vůbec. Obě reklamace vlastně Pokorný řešil, aniž by to servisní technik vůbec slyšel a jen podle mého popisu.
Můžeme se klidně sejít, jestli to dokážeš nasimulovat, tak to můžeme porovnat. :wink:
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Neo-Mike »

No zatím to vypadá, že je po vrzání-lupání palubní desky (ťuk ťuk). Budu ještě dál testovat a uvidím, zda je definitivně pokoj. Vypadá to, že na vině není samotná palubní deska, ale pěna mezi palubní deskou a čelním sklem.
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Neo-Mike »

Teď se dívám na tento inzerát https://www.sbazar.cz/jiricepelka/detai ... d-gt-150kw. Není ta cena až nějak moc nízká, nebo se mi to zdá?
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od ob3l1x »

To bude bud chyba alebo hlupost :D

Co som pozeral jazdenky idu po 400k cz a viac
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od milda h »

Nebo zatajovaná vada. :-k
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Neo-Mike »

Je to až podezřelé levné. Výkupní cena je někde úplně jinde. Tohle auto jsem tam ještě neviděl jezdit. Na druhou stranu, kdyby to mělo vadu, tak je na tom přeci záruka, tak proč by to prodával.
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Uživatelský avatar
ob3l1x
***
Příspěvky: 663
Registrován: 16 črc 2014, 19:29

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od ob3l1x »

mozno nieco na co sa zaruka nevztahuje :)

ved skus zavolat a hned budes vediet preco taka cena ;)
Hyundai Tucson 2016 - 1,6 GDI 97kW 130k - Moon rock STYLE
ulthar
**
Příspěvky: 393
Registrován: 02 čer 2015, 15:15
Bydliště: Novy Jicin

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od ulthar »

spis bych tipl, ze to mel na lizacku a chce 180k + prevzeti zbytku leasingu
i30 WG 1.6 GDI, New weekend, Cool red, MY 2015
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Neo-Mike »

Mě to snad nedá a zavolám mu, jak to je s tou cenou :D .
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Casey27
**
Příspěvky: 101
Registrován: 19 pro 2016, 21:02

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Casey27 »

A co takhle "podvodný" inzerát? To je první co napadlo mě ,-) Nevidím tam tel.... takže emilem a dnes už i ty telefony dávají.... jen je neberou a pak až kontaktuješ emilem, tak ti dojde klasika z překladače.... vozidlo být ještě na prodej, já muset mimo republiku a další bla bla a ty poslat na účet peníze..... no známe ne? Během 5 minut takových nabídek najdeš desítky. Samozřejmě netvrdím že je to i tento případ, ale myslím že ano ,-)
Uživatelský avatar
Neo-Mike
****
Příspěvky: 1261
Registrován: 12 kvě 2016, 15:07

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od Neo-Mike »

Napsal jsem mu mail, tak uvidíme co z něj vypadne 8)
Peugeot 308 SW 2024, 1.5 BlueHDi 96 kW
Hyundai i30 kombi 2016, 1.6 CRDi 81 kW
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od milda h »

Tak to jsem zvědav.
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
icu
***
Příspěvky: 578
Registrován: 25 črc 2016, 15:23
Bydliště: ČR, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikeho i30 1.6CRDi kombi, Ultimate Red

Příspěvek od icu »

Fakt je ten, že kombinace první majitel + Břeclav + RZ Liberecka mi také moc nejde k sobě...
1998-2004: ZFA18200; 2004-2016: ZFA35000; 2016- : TMAD381C

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“