Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

hlasujte pro...

Smazat téma nadobro
9
41%
Přesunout do hádek
9
41%
Zamknout téma a nechat na památku
4
18%
Zachovat téma
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

prosím vás proč dělat 3srazy?? oficální neoficiální co je to za chujárnu?
to si tak musíte připadat důležitý?
proč neudělat jeden pod zášištou hccz a jeden nechat uspořádat nečlena ...
:roll:
a přesně co sem čekal a mám z toho strach ,že na just členové hccz nepřijedou... #-o

je snad důležitý kdo sraz dělá?
není důležitější co na srazu úprobíhá,jaká je tam akce.co se udělalo nové pro zpestření atd?

hccz a jejich formy tad co musí a co mě mě sou ukradený...
at se třeba valej 5x do roka ,ale at se kurva fix zachovají na srazu stejně jako ke svým zaplaceným členům a to i kezaplaceným členům myslím tím těch 300,- za nevím ani co :roll: :lol:

spopjuje nás značka ..né členství ne?
a pokud ne,tak je tady ten rozdíl....
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Reklama
 

Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

Espero píše:Aha takže opět jiná forma diskriminace. Ne že bych se kamkoli cpal, po těchto diskuzích budu pečlivě vážit, kam případně na sraz pojedu a jestli vůbec pojedu.
espéro..tyvoe vždyt nejseš takovej,že bys to nepochopil jak to hart myslel..žeo? :mrgreen:
to není žádná diskriminace :lol:
vždyt to je pruda...ty jako za mlada sis pokecal s o25let starším člověkem? :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Tady je pořád problém v naprostém ignorování skutečného stavu věcí! Jestliže Hardcam nebo pepan říkají HCCZ, o.s. co má nebo nemá jak dělat, je to stejné, jako když nám Rakušané říkají zda smíme nebo nesmíme dostavět Temelín. Rakousko se vměšuje do vnitřních záležitostí cizího státu, nečlenové se nemají co vměšovat do fungování sdružení! Nikdo z vás mi nemá právo říkat jak mám trávit svůj volný čas, za co mám utrácet své vydělané peníze! Tomu se totiž říká svoboda. A vždy platilo, že Tvoje svoboda končí tam, kde začíná ta moje a naopak.
Když se vám nelíbí jak sdružení funguje a jak organizuje srazy, tak máte buď možnost tam nejezdit nebo do sdružení vstoupit a svoje návrhy demokraticky prosadit, tedy přesvědčit valnou hromadu, tedy členy sdružení, že vy to budete umět líp, než Ti co to dělali dosud! To jsou jediné dvě politicky, právně i lidsky korektní možnosti jak řešit svůj postoj ke sdružení. A samozřejmě máte kdokoli možnost si to organizovat po svém. Ať je srazů tolik, kolik je základních pohledů na to, jak to má vypadat. Ať si každý vybere na jaký sraz pojede podle toho jak bude organizovaný nebo volný a jaký bude mít program! V podstatě se tu dokola omílá kritika zhruba 3 lidí. Na Jemništi bylo myslím 26 aut, z těch 3 tam byl jeden. Takže 25 posádek bylo víceméně spokojených, jeden je nasranej a má 2 podporovatele. Proč by se majorita měla přizpůsobit minoritě? V demokracii vždy rozhoduje většina. A menšina se buď přizpůsobí nebo odejde do ilegality.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Espero »

pepan píše:
Espero píše:Aha takže opět jiná forma diskriminace. Ne že bych se kamkoli cpal, po těchto diskuzích budu pečlivě vážit, kam případně na sraz pojedu a jestli vůbec pojedu.
espéro..tyvoe vždyt nejseš takovej,že bys to nepochopil jak to hart myslel..žeo? :mrgreen:
to není žádná diskriminace :lol:
vždyt to je pruda...ty jako za mlada sis pokecal s o25let starším člověkem? :lol:
Mě starší lidi nevadili, šoupal jsem nohama a učil jsem se od nich.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od xkrchnav »

Písať, nepísať? Až mi skrúca žalúdok z nepochopení, ktoré tu vznikajú. Myslím, že Mr. HYUNDAI to teraz napísal /opäť ako aj iní už asi po stomilionpäťdesiate/ veľmi jednoducho a pochopiteľne. Pepane, prečo konečne nezačneš konať?! Reči sú vieš na čo...
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od xkrchnav »

Espero píše:
pepan píše:...ty jako za mlada sis pokecal s o25let starším člověkem? :lol:
Mě starší lidi nevadili, šoupal jsem nohama a učil jsem se od nich.
Ja tak isto od mala komunikujem so staršími (CBčkari isto vedia o čom je reč) a bez problému. Klub mi príde podobna pospolitosť. Musím uznať, že na tomto zraze som sa mal v úmysle spoznať s viacerými, ale jediný, komu to môžem vyčítať, že sa tak nestalo, som ja sám!
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Josef »

pepan píše:...ty jako za mlada sis pokecal s o25let starším člověkem? :lol:
Pepane, já si klidně pokecám i s o 40 let mladším člověkem :lol:
Pokud tedy on si taky chce pokecat se mnou. Zatím jsem s tím na srazech neměl problém. Jinak se zachovám asi jako Espero
Obraz010+.jpg
Obraz010+.jpg (112.97 KiB) Zobrazeno 739 x
A Pokud čteš občas sekci zraziy tak víš, že Tatulda pořádá v zíří NEOFICIÁLNÍ sraz. Doufám, že se ukážeš :lol: Já ano, a rád s Tebou pokecám o rozumných věcech jako v Soběšovicích
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

pepan píše:prosím vás proč dělat 3srazy?? oficální neoficiální co je to za chujárnu?
to si tak musíte připadat důležitý?
proč neudělat jeden pod zášištou hccz a jeden nechat uspořádat nečlena ...
:roll:
Tyvole Pepane... chápeš to že Tobě NIKDO nebrání v organizaci jakýhokoli srazu, když na vlastní triko zorganizuješ nějákej sraz se super programem kterej si tady uváděl tak sem přesvědčenej že na něj moc rádi přijedou i členové HCCZ aby se podívali jak se to správně dělá.
Je mi jasný že pokud se budeš snažit zorganizovat nějákej sraz a nepřijede na něj nikdo z HCCZ protože HCCZ měl termín o tejden dřív tak Tě to bude mrzet a bude to hromada práce pro 20 lidí místo třeba pro 50. (pokud je tenhle předpoklad špatnej tak se vlastně nemáš proč čílit)

V HCCZ si prostě srazy HCCZ organizujem sami nezávisle na foru (forum jen používáme ke komunikaci s nečleny HCCZ abychom jim nabídli účast také) co je v tom za problém??? Nebo chceš snad zorganizovat i muj sraz se spolužákama ze střední co bude za 14 dní?

Pokud opravdu tolik stojíš o to, organizovat sraz HCCZ není nic jednoduššího než se stát členem a poté co bude Tvoje nabídka odhlasována jako přijatá na valné hromadě můžeš se do toho pustit a dokonce můžeš počítat s finanční podporou z klubové pokladny... pokud ale nejsi členem, tak dostaneš prd, veškerý finance poneseš sám a členové HCCZ budou pouze hosti. S tím že všichni účastníci srazu budou platit stejně.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Stepane, uz toho mam opravdu dost. Nech me zit, prestan mi zakazovat moje nazory a misto sahodlouhych vet o HCCZ, ktere uz dobre zname venuj svuj cas zene. Na mobilu to stejne neprectu a muj nazor kopirovanim ze stanov, prirucek mladeho pravnika a posledniho vydani Rudeho Prava nikdo nezmeni. Ano, obcas, OBCAS a pro Tebe Stepane jeste jednou obcas mam pocit, ze si zde nejmladsi a nejstarsi generace nerozumi. Viz. pepanovo napiti se na Treboni, to bylo povyku, co? Kde je svoboda? Narazkami na me vzdelani ani inteligenci se to nezmeni, tyto psychologicke pokusy zkus na nekoho jineho. Opravdu nenakazuji Hccz, co a jak ma delat. Naopak, jsem rad, ze jsou, prosperuji a dokazou si udelat sraz. Ja doufam, ze my dva se jeste setkame na srazu bez rozdilu pro vsechny organizovanym necleny HCCZ. Diky za Tvuj cas a toleranci pro vysloveni nazoru Tveho kolegy z fora bez nutnosti se takoveho volnomyslenkarstvi prosit ci dozadovat.
Pokud by vznikly nejak pochybnosti nebo dohady o nemoznosti vyjadreni meho nazoru, asi se budu muset branit nakopirovanim Zakladni listiny prav a svobod. A to ty prece nechces :D
Omlouvam se za ironii, kdyz me uz opravdu zbyva jen smich z toho, jak se kazdeho slova ujmete jako supi a dulezite ho potrebujete dementovat. Promin, nezlob se, jsi fajn chlap, ale nebudeme si nic vnucovat. Situace se navecer odlehcila, ale jak jsem souhlasil se samanem, ktery je neclen, tak je opet problem.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

doprdele já se nechci bejt v nějakým spolku!!
na pořádáni srazu to nemá vliv ne? :!: #-o
:idea:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Yurii »

pepan píše: hccz a jejich formy tad co musí a co mě mě sou ukradený...
at se třeba valej 5x do roka ,ale at se kurva fix zachovají na srazu stejně jako ke svým zaplaceným členům a to i kezaplaceným členům myslím tím těch 300,- za nevím ani co :roll: :lol:
Hele tohle už je od Tebe opravdu ale hnusný... já letos platil za členství 300,- a za Radku na srazu 200,- takže dohromady 500,- Hardcam paltil 2x200,- za dva nečleny HCCZ takže platil o kilo míň než já a že nevyužil to co za to měl dostat je jeho mínus. NAvíc nikdo se k němu na srazu nechoval jakoby byl hovno na botě, nebo joooo?

Furt tady vykřikuješ jak se maj všichni měřit stejnym metrem ale na tohle jsi zapomněl. Pokud chceš bejt členem HCCZ zaplať a řiď se stanovama, pokud ne tak se do nás ryb neser medvěde!!!
pepan píše:doprdele já se nechci bejt v nějakým spolku!!
na pořádáni srazu to nemá vliv ne? :!: #-o
:idea:
Ježiši márja pepane jak já Ti to mám ještě vysvětlit... odejdi od počítadla, dej si sprchu a zkusi si to co jsem napsal přečíst ještě jednou. Pokud to ani pak nepochopíš, máš minimálně dlouhý vedení.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od pepan »

ještě podotýýýkám pro ty co to porát nemůžou pochopit..je nich dost
to co tady píšu byli a jsou návrhy a pokud to nedokážete pochopit a berete to jako vměšování nebo co do´vašeho spolku tak je jasný že se nikam nedostanem

xchrńafe-sraz udělám..až odroste moje mimnko :idea:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

espero: vidis, nerozumime si. Afektovane reagujes na neco, cos nepochopil. Jak na potvoru se Stepanem ignorujete slovo OBCAS. Zkuste, prosim, po x strankach jiny a vecnejsi zpusob komunikace nez je obraceni se na stanovy, vysledky rady, vyhrozovanim s pravniky ci stale se opakujicimi texty. Jedine, co hledame, je soulad. Ktery ale neshledavame. Proc to dale pitvat, proc? Vam forma srazu vyhovuje, jste spokojeni. My (ja urcite) jako neclenove to akceptujeme a zamerime se na srazy, ktere chceme v jine forme, presto i pro Tebe, Tveho hafana, zenu, kluky, radeho a kohokolit dalsiho, komu forma i podani bude vyhovovat a je ochoten na dva dny zapomenout, z jak vyznamne funkce a organizace tam zavital. A kritika? Ta snad ma byt motivaci, ne trestem. Ted uz ale vim, ze hodnotit zde i neco, ceho jsem se zucastnil, znamena pouze dementaci, zameteni pod koberec a urazky ci snad dokonce, ze chci Hccz ovladat, jak se Stepan domniva. Jen bych rad podotkl, ze ja jsem nikoho slovne neurazil a snazil se psat k veci SVYMI SLOVY. Ne, nefunguej to. O co mi slo, z vite a to se zametlo pod koberec. Tot vse.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od Hardcam »

Yurii píše: Hardcam paltil 2x200,- za dva nečleny HCCZ takže platil o kilo míň než já a že nevyužil to co za to měl dostat je jeho mínus.
....ja jsem zaplatil jen za orientak 400CZK a nikdo z organizace se ani neobtezoval mi rict, ze jsem se umistil ba dokonce neco vyhral - jedna blba zprava. Ale ono je opravdu snazsi vybrat 400CZK za par hodin me sobotni ucast a dal neudelat nic. Ano, po tom, co jsem se toto dozvedel, jsem se rozhodl svuj nazor rict. Ja totiz ziju ve svobodne zemi a nemusim papouskovat nazory svych "nadrizenych". Je to cele o principu, stejne tak jako platili kluci na Morave a opet za neco, co nedostali. Opravdu ke srazu nemam jedine vytky, ale chci dostat to, za co platim. To je cele.
Stale vozim v kufru tu opravnou sadu pro Tebe - nerekl sis o ni na srazu a presto ji dal budu vozit nebo Ti ji po nekom preposlu. Protoze si za ni zaplatil a o tom to je. Sam vis, ze dodnes mam vycitky kvuli tem kolum a snazil jsem se to napravit, protoze sis je zaplatil s nejakym domnenim a cekals satisfakci.
Mimoto ty jsi si zaplatl clenstvi a mas tak zaplacen vstup na srazy v danem roce, ne? Tak jakypak copak.

Josefe, je jeste mozny nekde sehnat nalepku z prvniho srazu? Ne ze bych si ji chtel dat na auto (navic jsem tam byl Lantrosem), ale na lednici by se vyjimala.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: Mezinárodní Sraz Čechy 2010

Příspěvek od xkrchnav »

pepan: Tak som naň zvedavý!

hardcam: Ten budúci zraz bude za rok = takže ďalších 300 Kč za členské.
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“