Aktuální ceny PHM

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od cert »

tomason: Kde jsi to našel, že TANK ONO dostalo flastr? Máš nějaký odkaz?
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od mechoun »

Aspoň to potvrzuje, že berou paliva od stejných rafinérek, jako ti nenažraní předražovači. Tím spíš tedy můžeme u Tank ONO čepovat :-)
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
tomason
*
Příspěvky: 61
Registrován: 04 pro 2011, 23:18

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od tomason »

cert píše:tomason: Kde jsi to našel, že TANK ONO dostalo flastr? Máš nějaký odkaz?
http://www.coi.cz/cs/qanda/rozhodnuti-o ... -2012.html
Zdroj ONA rozhodně není stejný jako třeba u členů ČAPPO.
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Farrael »

No ono to ČEPRO taky neni žádnej svatoušek. Viz. jejich silně nekvalitní plyn.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lukis01 »

Nejezdíte někdo taky do Chalupek na ORLEN? Při posledních 2 návštěvách mi na panelu s kartou najednou místo ceny v PLN naběhla cena v korunách. Z kasy mi kočka vytáhla normálně doklad na zlotuwky, z platebniho terminalu pak na CZK. Každopádně s těžce nevýhodným kurzem :(
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Birkof
**
Příspěvky: 239
Registrován: 30 kvě 2008, 09:11
Bydliště: Žatec/ Praha

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Birkof »

Kia Magentis 2,0 CRDi r.v. 2007
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Farrael »

Jen ať brečej. Kdyby nefňukali a místo toho přemejšleli, tak možná budou mít ceny ještě lepší než Shell a přitom se na tom pořád slušně napakujou. A spíš se na tom napakujou, než na těch přepálenejch cenách co běžně maj.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Chasnik »

Nech bejt. Bůhví, jak to s těma cenama a odvodem spotřebky jde. Pokud pumpaři říkají, že nakupují sami za víc než je prodej u těch nejlevnějších, tak to může být pravda. Marže jsou opravdu nízký, tady v Uhříněvsi byla pumpa, která byla vždycky 20 halířů pod TO, teď už jsou s nima srovnaný, protože nížu už to fakt nejde. Problém se šroubováním ceny je o několik úrovní výš, samotní koncoví prodejci už moc s cenou neudělají. Základ problému je mimo ČR...

Ohledně tuzemské cenotvorby, už z několika zdrojů jsem slyšel, že TO "šikovně" točí PHM přes různé firmy, aby se vytratil kus spotřební daně. Na jedné straně to neodsuzuju, protože stát samotný nás okrádá natolik, že když ho umí někdo šikovně pumpnout, tak je to téměř záslužný čin. Na druhé straně je mi líto slušných pumpařů, kteří přicházejí o zisky. Ale takový je bohužel dnešní svět. Slušný člověk si holt musí nějaké obchody, na které by jinak v normálním světě dosáhl, odpustit. Já se taky nedostatnu ke státním a municipálním zakázkám, i když v regulerní soutěži bych měl možnost vyhrát. Ale můžu se tak akorát rozčilovat... :(

Pro malého pumpaře z Horní Dolní je problém se uživit. Pokud je ztrátový, tak ať to zavře, uvidí se. Buď to lidi skousnou nebo začnou řvát, že nejbližší pumpa je daleko. Potom si buď budou muset podporovat svého lokálního pumpaře nebo zatlačit na správu města, aby pumpaře podpořila ona. Je to jako s malými prodejnami potravin - znám obce, které třeba krámek pronajímají zadarmo nebo přispívají na režie, protože jinak by to obchodník s tržbou 1000 Kč denně zabalil. Ale holt krámek s potravinami a základní drogerkou se ve vesnici hodí, tak se radnice snaží (někdej).
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Farrael »

Ale jo tak určitě máš na jednu stranu pravdu, ale zase pokud se bavíme o velkejch pumpách, tak je to jen dobře. Na těch vesnicích to chápu, tam je obvykle nějaký lokální prodejce, ale tady v Praze a většich městech je obvykle jen velký moloch jako Benzina a spol. A ty mají ceny samozřejmě hezky přepálené. Já sice chápu, že mají hromadu služeb a kravin navíc, ale ty mě nezajímají. Mě zajímá jen ta cena plynu ev. benzínu. Když pak člověk vidí to jejich uplatňování 'politiky trhu' (na šestce bydlí půlka vlády a smetánky, tak to natáhnem), je mi na blití. Už jsem zažil, že tady na Ankarské měla Benzina cenu 37,90Kč a na Praze 9 byla cena 34,90Kč. Rozdíl tři koruny na litru. U plynu to samé v bledě modrém. Zdejší Shellka má cenu taky o tři koruny vyšší, než LukOil v Počerkách. Já vim, že v součtu to zase tolik není, hlavně u malých aut, které mají dejme tomu tu 40L nádrž, ale i tak je to zvěrstvo. Ona je to totiž koruna ke koruně a hned jsme nad čtyřiceti korunama za litr. Někdo tu pár listů zpět dával koláč, jak se tvořej ceny, tam je dobře vidět, kdo se nejvíc pakuje. Benzínky to samozřejmě nejsou, ale i tak nějaká ta soutěž mezi nima je vhodná.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Borek »

Jedu do Kuvajtu-chce někdo vzít benzín do kanystrů :?: :D
Naše štvavá propaganda se neustále naváží do Běloruska,co ti údajní chudáci lidé tam..........když mají benzín za 17Kč/l.Divím se,že všichni Bělorusové neutečou k nám do blahobytu....možná,že si přečetli,že tady máme benzín více než 2x dražší a jsou raději doma. :D Místní vláda zlodějů,si mastí kapsy. :evil:
http://www.autorevue.cz/litr-naturalu-9 ... tu-5-korun
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Chasnik »

čéče, nešlo by to nějak vysušit a přivézt v prášku, který by se tady zase rozředil? Pár "pytlíků od mouky" bych si vzal :mrgreen:
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
alcione
**
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2012, 07:21

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od alcione »

este 1,5 centa a budu u nas historicky najvyssie ceny benzinu. ked si pripocitam ze to svojej chrasty musim tankovat 99oktanovy benzin, co je 1,8 eur/liter no asi si kupim kolobezku :D

a to som sa pred tyzdnom tesil ze klesa benzin a on kua nejak raketovo explodoval do uz pomaly najdrahsieho
i30, 1.4, r.v.2011
zamyslite sa ZNOVA
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Josef »

Chasnik píše:... Pár "pytlíků od mouky" bych si vzal :mrgreen:
Mě by stačily i krabice od vína :P Pak už bych si poradil sám :D/
Birkof
**
Příspěvky: 239
Registrován: 30 kvě 2008, 09:11
Bydliště: Žatec/ Praha

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Birkof »

Tak v Teplicích to už psychicky nevydrželi a nasadili ceny o 1kč víc než má ONO, tedy u nafty, na jiné jsem nekoukal.
Ale opět byla u ONO fronta u každého stojanu a ostatní benzinky zely prázdnotou. :D
Kia Magentis 2,0 CRDi r.v. 2007
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od lukis01 »

Do analu, jestli to takhle bude pokračovat dál, tak asi začnu opravdu uvažovat o prdikach do auta. V Ostravě snad všechny větší pumpy soutěží, kdo se víc přiblíží 40 Kč/l N95. Du blejt velebnosti!
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Odpovědět

Zpět na „Pokec“