Aktuální ceny PHM

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Vilda »

Po OMW se mi stejskat nebude, protože mají trvale nejdražší poh. hmoty u nás v okolí a netankuju u nich ..... ale zase na druhou stranu jsou na nich vapky a mám je kousek od baráku .... tak ty mi budou chybět určitě :cry:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Chasnik »

Hardcam píše:http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... ?id=716052
je to rok stara zprava...udajne se OMV melo stahnout i z Chorvatska a Hercegoviny, tam ale i nadale jsou
No jo, to se řešilo před rokem a tenkrát vedení řeklo, že o ukončení distribuce v ČR nerozhodli. Tak jsem jenom chtěl vědět, jestli není okolo toho nějaká nová informace. OMV je sice drahý, ale spolu s Benzinou tady mají nejlepší PHM, kam se hrabe šššell...

Vildo, o wapky se obávat asi nemusíš, fyzická likvidace pump je náročná, on to kdyžtak koupí někdo jiný a wapky zůstanou;)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od alvin »

Dnes AVANTI Wolfstahl 1,389 €,za tú cenu sa u nás ani nesníva, tam chodí tankovať väčšina Petržalčanov
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Uživatelský avatar
alvin
**
Příspěvky: 341
Registrován: 28 črc 2011, 21:35
Bydliště: BRATISLAVA ,pôvodne NITRA
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od alvin »

Mexican píše:
mam otazku - mne tie Avanti automaty odmietaju VISA kartu (nie visa elektron).. nacita ju, da mi vybrat typ paliva, opyta sa na pin - po zadani vyhodi chybu ze pin je chybny a vyhodi kartu. ten isty den na dvoch pumpach (Fichamend / Wolfstal).. ten isty den na Shellke vo Fichamende ziadny problem pri plateni
O tých Visach som počul aj ja priamo v banke,že sú s nimi problémy v Rakúsku,ja mám našťastie maestro
DACIA Sandero 1,0 SCe Arctica, ex-HUNYADI GETZ 1,1i/2004 ,zvaný Veľrybák, 132 000 Km,kupovaný ako fungláč-nedám naň dopustiť,len zub času
predtym 2x Daewoo, 2x OPEL ASTRA,SEAT Ibiza, 2x Škoda,
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Mexican »

problem je, ze problem s Visou je leb v de*ilnom rakusku. Vsade inde na svete nemaju problemy ](*,)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
tomason
*
Příspěvky: 61
Registrován: 04 pro 2011, 23:18

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od tomason »

Já bral v Gmundu na samoobslužný a berou všechny karty jen mi to blokovalo na účtu 130 euro .
Nebrali kartu v Hoferu a ani v DM.Myslím,že neberou ani v DE v Edece,lidlu.
Co prý berou je karta Maestro jsou tam menší poplatky.
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Gandalf »

Přesně tak, Rakousko s Německem mají svůj "trucstandard" EC-karte, která je pro obchodníky výhodnější z hlediska poplatků. Proto řada terminálů odmítá VISA i klasický MC a přijme jejich EC, event. ještě Maestro.
Ale neplatí to pro všechny a všude. Dokonce i jeden obchodní řetězec může mít v různých místech odlišné požadavky, třeba podle toho, nakolik jde o lokalitu navštěvovanou zahr. turisty. Do těchto zemí je bohužel nejlepší vzít kromě VISA/MasterCard záložní Maestro a pro jistotu i nějakou tu hotovost a kdo se tam zdržuje déle, založit si u nich účet s vydanou EC-karte :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Hardcam »

V blizkosti Ona maji Shelly 32,9Kc/l N95 - minimalne v Melniku a Teplicich tomu tak je, predpokladam, ze i jinde...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Farrael »

Tj dobrá cena. A já byl dneska v Počerkách rád za 35,20 :mrgreen: Jinak plyn u neptuna 17,10Kč. V sobotu mám vždycky štěstí a daj mi to se slevou jako těm co to tam maj u nich udělaný. Navíc si to i sám natankuju. (klop, klop)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Borek »

Hardcam píše:V blizkosti Ona maji Shelly 32,9Kc/l N95 - minimalne v Melniku a Teplicich tomu tak je, predpokladam, ze i jinde...
Bral jsem v úterý v Trutnově na Onu 120l paliva(i do kanystrů pro svůj auto/moto park-aby si někdo nemyslel,že mám tak velkou nádrž :D ).A to je Shellka od Ona 150m.Předražené Shelly s jejich "momentální" slevou,aby uškodily Onu,nepodporuji :!: Je vidět,jak jsou vyčuraný-jinde,kde není Ono,olupují lidi o nesmyslně vysoké peníze :-& .U benzinky(není Shell),co mám před barákem,mají cenu o 4 :!: Kč vyšší než Ono a navíc benzín kvality použitého ředidla(firma už dostala pokuty od ČOI a je na jejich černém seznamu-stejně se jim to míchání vyplácí ](*,) ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Hardcam »

BoreK. vsak jsem tu taky psal, ze je potreba Ono podporovat. Ale vetsinu lidi ted spis zajima ceny ty Shellky. Na ty Shellce co mas naproti domu je to jasny, protoze v okoli nema konkurenci, ktera jde takhle na krev.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Borek »

U nás Ono není a ostatní jsou domluvený-velký jako Benzina i soukromníčci.Potom můžou mít všichni cenu o 4Kč vyšší. :roll: Pravá konkurence je jen tam,kde je Ono.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od Vilda »

Borek píše: Pravá konkurence je jen tam,kde je Ono.
To samý je tady u nás ..... Shell a OMW držeji ceny pořád nahoře a když zlevní, tak o pár desetníků ](*,) jediná pumpa, která tady hýbe s cenama PH dolů, je na Kotlářce Robil Oil .....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od cert »

Díky Tank ONO se ceny dostávají dolů - proto ho podporuju a jezdím tankovat do Jihlavy (spojíme to s nákupem) - rozdíl mezi Onem a pumpami v Pelhřimově je 2 - 3,60 na litr.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: Aktuální ceny PHM

Příspěvek od jan.skr »

N95 za 32.90 mají v Dolních měcholupech u Ona a na Shellce na Hornoměcholupský (od sebe cca 1 km)
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Odpovědět

Zpět na „Pokec“