Komfortní blikání - trojblik

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od macháček »

A zde http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm to taky vyrábí. Troblik neni zlej, některé křižovatky jsou na to vyloženě dělané, zejména ty ve tvaru Y. M.j. jeden kousek také vlastním, jen ho namontovat, jsem to ale lempl líná :roll: :D .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od palčo »

Montovali mi ho pri garančnej prehliadke, takže čas podľa informácie technika (a zákazkového listu) 1hodina a stálo to 40 €, plus montáž 27 €. Robili mi to v Banskej Bystrici na Jakubskej ceste. Prístup, ochota, ... OK.Musel som si ho objednať, pri objednávaní sa na prehliadku (asi dva týždne dopredu).
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
johnkk
*
Příspěvky: 71
Registrován: 22 kvě 2009, 15:29
Bydliště: Trnava

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od johnkk »

cert píše:
DanyII píše:na nieco je to lepsie, ale urcite nie na kazdu situaciu. Pri povodnom systeme mozes 1blik, 2blik, 3blik, 4blik ovplyvnit ale naopak to nejde. Je to na kazdom
Jak to má :hyu: nevím (proto jsem tu tohle téma založil abych se to dověděl), ale VW to má (tak to je na služebním), že pokud o páčku jen klepneš, tak se spustí trojblik, pokud jí podržíš o chviličku dýl (přes 1 bliknutí), tak blinkr bliká tak dlouho, jak podržíš páčku. Aretovaný polohy blikají stále, to je jasný.

tak uz to mam aj ja, je to super len si zvyknut to neprepinat do aretovane polohy,
zatial co som si vsimol tak to funguje tuknes blikne 3x, tuknes spat zrusi sa.
ked podrzis som neskusal, skusim napisem. ale este si na to zvykam nakolko ta packa ide dost laho do aretovanej polohy.
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Ebony Black r.v.2009, 4.9L/100km
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od palčo »

Moja reč. Ale už som si zvykol. Na lepšie sa ľahko zvyká. :D/
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
johnkk
*
Příspěvky: 71
Registrován: 22 kvě 2009, 15:29
Bydliště: Trnava

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od johnkk »

palčo píše:Moja reč. Ale už som si zvykol. Na lepšie sa ľahko zvyká. :D/
pravda , na lepsie sa lahko zvyka :)
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Ebony Black r.v.2009, 4.9L/100km
Uživatelský avatar
johnkk
*
Příspěvky: 71
Registrován: 22 kvě 2009, 15:29
Bydliště: Trnava

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od johnkk »

johnkk píše:
cert píše:
DanyII píše:na nieco je to lepsie, ale urcite nie na kazdu situaciu. Pri povodnom systeme mozes 1blik, 2blik, 3blik, 4blik ovplyvnit ale naopak to nejde. Je to na kazdom
Jak to má :hyu: nevím (proto jsem tu tohle téma založil abych se to dověděl), ale VW to má (tak to je na služebním), že pokud o páčku jen klepneš, tak se spustí trojblik, pokud jí podržíš o chviličku dýl (přes 1 bliknutí), tak blinkr bliká tak dlouho, jak podržíš páčku. Aretovaný polohy blikají stále, to je jasný.

tak uz to mam aj ja, je to super len si zvyknut to neprepinat do aretovane polohy,
zatial co som si vsimol tak to funguje tuknes blikne 3x, tuknes spat zrusi sa.
ked podrzis som neskusal, skusim napisem. ale este si na to zvykam nakolko ta packa ide dost laho do aretovanej polohy.
ked podrzis blika kolko drzis.minimalne 3x
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Ebony Black r.v.2009, 4.9L/100km
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od Martun »

VILDA: tak podle fotky, nevím, nevim jestli by se mě v sanitce nepřitížilo! :mrgreen: Je to zvláštní pocit, uhánět v sanitce s majákem ve měste. Tím že jsem ze zdrávky, mam i kamarady mezi záchrankou tak jsem se jednou svezl naostro vedle řidiče. Je to zážitek.. Když opomenu to, že jde někomu o život, to už sranda není.. Tos zažil 1203ky vid? Parkrát jsem jel v civilni verzi, pěknej rachot :-D Tys jezdil i škodu 1202?
Přílohy
Sanita 1202.jpg
Sanita 1202.jpg (4.28 KiB) Zobrazeno 2259 x
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Komfortní blikání - trojblik

Příspěvek od Vilda »

To Martun: Na všechno si člověk zvykne ... i na to ošklivý :? já to dělám 22 let a začátky taky nebyly zrovna příjemný .. pro nováčka. Taky mě bolelo břicho, když jsem jel na svoji první těžkou dopravku, ale jak říkám, na všechno si zvykneš. Jediná věc, která rozhodí i starý záchranáře, jsou mrtvý děti .... na tohle se zvyknout nedá. Jinak, na záchrance jsem 1202ky už nezažil, ale jezdil jsem s nima občas před nástupem na ZS, u OÚNZ 5, kde jsem pár let pracoval ..... tam byly dva stejšny jako náhraďáky. Ale žádný velký svezení s tím nebylo, hlavně na mokru :? lehký zadek, podseklý zadní kola, tenký gumy ..... Na ZS v té době, byly hlavně 1203ky, Latvie a Mercedesy 310. Omluva za off topic :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“