Klíče - zámky - úspěch

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

keman píše:klic zakoupen v m. boleslavi pod hradem cca za 500 a v sukoradech nacipovali za dalsich 500.tedy za 1000 kc mam dalsi klic
Kupoval si ho v zámečnictví nebo kde a čipovali v servisu nebo zámečnictví?
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Reklama
 

Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Příspěvek od xkrchnav »

No výborná cena veru! To by sa oplatilo možno aj objednať - podľa toho koľko by chceli za načipovanie - lebo v kľúčiarstve za tých 2700 to bral mám dojem hlavne ako cenu toho kľúča s čipom, za to jeho naprogramovanie či vloženie kópie by snáď toľko nebrali cenu keby som mu doniesol "materiál", ale či by to šlo...
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

keman píše:klic zakoupen v m. boleslavi pod hradem cca za 500 a v sukoradech nacipovali za dalsich 500.tedy za 1000 kc mam dalsi klic
Moc dobrá informace.Do Bolky to mám kousek tak až budu mít cestu tak se tam porozhlednu a snad zjistím i kde je jaká prodejna pod hradem a do Sukorad je to už pak kousek. :D Pak dám případně víc info pokud by byl zajem.Ale uvidíme kdy se vydám na cestu...u mě je to na dlouho :-)
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Příspěvek od xkrchnav »

Konečne sme po obídení asi 5 kľúčiarstiev našli nehorázny cenový skok aj v Brne! Kľúč bez čipu - 140 kč (inde 250), s čipom Texas 1700 kč (vo všetkých zvyšných 2700kč!). Ak by mal niekto záujem, je to Veveří 12, Zámkařství JIRo. Hneď sa do toho pustili 3 týpci a kľúč je objednaný :), ešte že sme to nedali robiť hneď v tom tescu.
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Zd.Brzla
Příspěvky: 3
Registrován: 10 črc 2007, 15:18
Bydliště: Dvůr Král.n.L.

Příspěvek od Zd.Brzla »

Zdravým všechny. Když to tady čtu o těch klíčích tak vám radím i za ty 2000Kč,je to nádherná cena.Mě se podařilo to že sem měl jeden klíč a právě před 2dny sem ho ztratil.Když čtu tady ty ceny za vše nové tak mám málem infarkt.Kdo my poradí co stím mám dělat.Zati čau a ať se vám nestane něco podobného.PS šťastný nový rok všem
Lantra combi,1999,1,6/16v,hnědá
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíče - zámky - úspěch

Příspěvek od macháček »

Tak přátelé, po několika letech stagnace jsem si konečně nechal udělat načipovaný klíč, bez toho aniž bych měl masterklíč. Kámoš našel, že to dělá jedna firma v Praze v Tescu na Zličíně, jinak více na http://www.autoklice.cz a udělaji téměř cokoliv. Jediné co neumí je, naprogramovat originální klíče, kde prý je ten čip zamčenej, tak že se do něj nedostanou. Přidělanej klíč je úplně stejnej jako origo jen nemá logo H. Jinak cena 1590 Kč/kus.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Petr Slavík (Sláva)
**
Příspěvky: 111
Registrován: 06 srp 2007, 22:39
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíče - zámky - úspěch

Příspěvek od Petr Slavík (Sláva) »

Tak jak jsem slíbil tak dávám info.Dnes jsem si objednal duplikát klíče v Sukoradech u Ml.Bol.. Klíč mě bude stát 400+500kč za načipování...Ještě teda nějaký peníz za vybroušení tvaru v zámečnictví(cenu netuším).Ale to snad nebude nijak závratná cena. Myslím že takovouhle cenu může každý závidět... :D
Lantra combi 1,6 16v r.v.98
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“