Umístění navigace v palubní desce

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od Hardcam »

ForgottenRuler: presne tak to delam i ja. Vyrobci tak jako tak platime jen soft a vyrobek jako takovy je vlastne zadarmo. Od TT uz jsem upustil, otevrel jsem oci a zjistil, ze kdyz clovek chce, iGo8 nebo Sygic dokazi jinou aradu, skvele a casto aktualizovane mapy.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

ForgottenRuler
Příspěvky: 6
Registrován: 27 pro 2009, 14:56

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od ForgottenRuler »

Hardcam píše:ForgottenRuler: presne tak to delam i ja. Vyrobci tak jako tak platime jen soft a vyrobek jako takovy je vlastne zadarmo. Od TT uz jsem upustil, otevrel jsem oci a zjistil, ze kdyz clovek chce, iGo8 nebo Sygic dokazi jinou aradu, skvele a casto aktualizovane mapy.
Jj máš recht fičím ted taky na Sygic :) aktualizace 11/2009 a 41 zemí Evropy včetně radarů a POI :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od Hardcam »

Sakra, sakra, jsem tezce pozadu, POI a radary nainstalovat zatim neumim - v tom byl TT snazsi, zde se musi udajne pouzit nejaky konvertor. A mapy ma tez starsi. Ze by mo SZ napises nejakej zdroj, vid? :) mas u me nanuk :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od zello »

Pani nemam nic proti Sygicu.Je to skvely Slovak product a kebyze mam PDA alebo mobil so symbianom tak po nom urcite siahnem.


A kedze ziadne podobne zariadenie nevlastnim tak vyuzivam Tom Toma ktory ma mapy v pristroji (kapacita mimochodom 2GB)
plus si k tomu mozem este na kartu nahodit bud dalsie mapy ak potrebujem a nemam.
A co sa tyka aktualizacii tak si myslim ze TT patri k tym pristrojom u ktorych su aktualizacie jedny z najednoduchsich.
Mozem si pohodlia obyvacky zaktualizovat mapy bez problemov, co by mi asi s Garminom tak lahko neslo.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od Hardcam »

Bezesporu jednoducha je. TT je skely, o tom neni sporu. Ale obcas v jeden den protneme 5 statu najednou a prepinani map (treba kvuli Italii, Svycarsku - z prujezdni na detailni) v roce 2009 je trosku prehistorie. Treba uz to mate v jinych pristojich jinak, ale tohle me stvalo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od zello »

Hardcam píše:Bezesporu jednoducha je. TT je skely, o tom neni sporu. Ale obcas v jeden den protneme 5 statu najednou a prepinani map (treba kvuli Italii, Svycarsku - z prujezdni na cilovou) v roce 2009 je trosku prehistorie. Treba uz to mate v jinych pristojich jinak, ale tohle me stvalo.
JJ Hardcam, ja tam uz mam iba jednu komplet mapu Europy takze mozem ist z Ruska az Do Portugalska napr. bez prepinannia map. To bol neduh starsich modelov ktory TT chvalabohu odstranil. Kebyze to tak je doteraz asi by velkusancu na trhu uz nemali.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od tatchwud »

Hardcam píše:tatcwud: ve ktere navi krome TomTom One (a podobne levnych jebecek) jsou mapy nahrany v ni? Mozna jsem jen nepochopil, jak to myslis, ale nevagiace dostupne na nasem trhu maji mapy nahrane na dodavane karte, vzhledem k tomu, ze vnitrni pamet samotn\ch pristroju byva mizerna.
No mám TT 630 a měl jsem vše nahrané v ní.Kartu jsem dokupoval později.navi,doma připojuji pravidelně k PC k aktualizaci a to bez karty. Zatím vše OK. ( http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/135ZTT ... affic.html )
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od Hardcam »

Nj, zaspal jsem dobu. Dneska uz to nejsou navi bez vnitrni pameti a mizerne RAM. Ja mel klasickou navi naposled nekdy v zacatkem roku a zaboha jsem to pres dodavany soft neumel aktualizovat. Mapa se nahrala do pristroje, soubory se prepsaly na sileny klikyhaky a cely se to kouslo. Dvakrat jsem ji musel nechat prehravat a rekl jsem dost, s mobilem je to hned, ale na cernocha.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od matysekul »

Proč na černocha,Sygic si můžeš i zakoupit :mrgreen:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od Hardcam »

Provokatere...:D me staci platit povinny ruceni, uz to je rujna, pri mym veku a bydlisti :)
zakoupil jsem jednou novou, 2x jetou, musi to stacit...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od Radim Brožek »

Osobně můžu doporučít Evolve Multitraxx. Je v tom iGo8, nyní prodávají verzi s roční aktualizací zdarma a potom si ji můžete buď zaplatit, nebo "stáhnout" na netu. Za tu cenu dostanete kromě navigace mašinku, která přehrává hudbu, video a tuším i texty, zvládá bluetooth a dají se zpřístupnit Windows CE a jednoduše doplnit hry a další soft. Mapy má jednak v sobě (4GB paměť), ale můžete je hodit i na kartu, kterou pak preferuje. Lze dokoupit i TMC. Komunikace s PC přes USB.
i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od laufas »

My fasovali ted navi od Mountfieldu. Co jsem se tak predbezne koukal, neni spatna. Jen kam teda s ni? Na skle pry byt nesmi. Pisou, ze zalezi na chuti kazdeho soudruha, jak posoudi, jestli zavazi nebo ne. A hadat se s nekym se mi fakt nechce :(
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od kowalski1410 »

já jsem měl navi umístěnou na skle dole v levém rohu...ve výhledu nepřekážela,nedráždila a byla mimo stíranou plochu ,takže čistě hypoteticky by my mohli borci v modrém dát pokoj...ale uvažuji,že ji zkusím přicucnout na ten hladký plast,který mám na palubovce místo korejské přihrádky
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od laufas »

tam to nejde. teda mne ne, mozna mas lepsi cucavku :-D na zadnej plast se mi to nechyta :(
taky jsem premyslel ten rozek
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Umístění navigace v palubní desce

Příspěvek od kowalski1410 »

no někde na netu jsem potkal takové nalepovací kolečko,které má hladký povrch jako sklo...nalepíš to pak kam chceš a na to přicucneš navi a drží to pevně jako na skle...jdu to pohledat
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“