Hyundai Coupe - Bohumín

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

michal.filip.dj
**
Příspěvky: 100
Registrován: 29 črc 2008, 21:23
Bydliště: BOHUMÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od michal.filip.dj »

delphino píše:nekde jsem cetl, ze ti je 19, kde na to beres :mrgreen: . Jinak taky mam 1.6, ted uz bych sel rozhodne do 2.0, do ty 16 jsem sel spis kvuli rodicum, kteri mi auto rozmlouvali a kdybych si poridili dvou litr s dvojnasobnou pojistkou a vyssi spotrebou(jo mozna neni,ale vysvetluj jim to :lol: ), tak by mi to predhazovali pri kazdy oprave nebo zavrzani :) Az budu vydelavat, tak 2.7 me nemine:)) Ale k veci, blatnik zepredu se mi libil, z boku desny, to kridlo je tak vysoko, ze ten zadek vypada jako bez kridla:P, taky bych sel do vetsinou tuningu, kola urcite, ze to je 1.6 joo na jednu stranu si rikam hodne aut mi natrhne prdel, na druhou stranu Nemyslis!Zaplatis a koukni na Jerryho :D tyhle auta vetsinou zaujmou ve svym meste,kde lidem to auto utkvi v pameti tam to stejne nemuzes svihat a na dalekych cestach se kolem nich jen mihnes a zapomenes:)
Já jsem automechanik takže všechno dělám sám a co vydělám to jde do auta,a ženy :D jako určitě by byl lepší 2litr ale tohle kupéčko jsem koupil levně a bylo vše zdravé takže jsem ho nechtěl měnit. Sice tedkom trošku uvažuju že to prodám za 85 ale nikdo se zatím neozvývá. Ale uvidíme no, tedkom musím přetěpnout startér trošku vydává zvuky chrrrrr :D a ted ještě problém s otáčkama to si myslím že nějaké čidlose pokakalo... ale jinak jsem s Hyundaiem spokojen, dneska jsem jel s nějsilnějším Getzem a taky jsem koukal jaký to má rozjezd :O ...
Reklama
 

Uživatelský avatar
PetrMartus
*
Příspěvky: 45
Registrován: 22 bře 2008, 15:19
Bydliště: Bohumin

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od PetrMartus »

Kony5 píše:kde je nějaká detajlnější foto toho zelného?? je to pěkné...ale zas nemužu souhlasit že škaredé auto znamená že se o něj někdo nestará :evil: já mám třeba auto jako omalovanku ale v rozdělané přestavbě...a až bude hotove a pujde do laku /na který vubec nespěchám hned prokoukne a bude mýt i lepší techniku :wink: pridej foto zeleného díky
Mno ja tu dam potom fotky az se auto da uplne do pucu...az bude uplne hotove...ted vypada hrozne:D
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Davepic »

Dyť to ma hezke ten přední nárazník je mooc hezky nevim co se ti na něm nelíbí Míro ( Mirpie ) :lol: kdyby jsi tam měl fakt 17 kola tak to vypada fakt lip a vše by k tomu líp sedělo a to křidlo bych taky volil decentnější ale jinak vpohodě...ty světla jsou začerněné a vypadato taky dobře ja to taky zkoušel ale nejak mi to na tom nesedělo tak ted na to shanim čiraky...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od mirpie »

mně ten nárazník připadá jak z jinýho světa vůči zbytku auta (když ještě vyzmíkuju stylově podobné křídlo)...Obrovskej převis od světel, navíc celej hranatej, ostře střiženej a auto je kulatý...Nesedí mi tam, totéž křídlo. Auto kulatý, křídlo ostrý jak břitva... Jen píšu své pocity, ne že to má sundat, jeho auto, jeho věc, jeho styl. Já mám styl jiný.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Davepic »

mirpie píše:mně ten nárazník připadá jak z jinýho světa vůči zbytku auta (když ještě vyzmíkuju stylově podobné křídlo)...Obrovskej převis od světel, navíc celej hranatej, ostře střiženej a auto je kulatý...Nesedí mi tam, totéž křídlo. Auto kulatý, křídlo ostrý jak břitva... Jen píšu své pocity, ne že to má sundat, jeho auto, jeho věc, jeho styl. Já mám styl jiný.
jo jo známe tvuj styl značka na bok :lol: :lol: :lol:
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
jerrry
*
Příspěvky: 91
Registrován: 28 úno 2007, 11:54

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od jerrry »

Mě se to černé celkem líbí, ale to zadní křídlo se tam fakt maximálně nehodí. Interiér by byl hezkej s normálním volantem, ale to nastříkání na stříbrnou se mi líbí, taky o něčem takovým, čím bych si prosvětlil interiér, přemejlším. Ale zatím nevím, jakou barvu použít, abych to pak všechno sladil.
Hyundai Coupé 2.0, 97 - prodáno, goodbye "H"
Hyundai Accent 1.3 GLS, 95 - prodáno
michal.filip.dj
**
Příspěvky: 100
Registrován: 29 črc 2008, 21:23
Bydliště: BOHUMÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od michal.filip.dj »

jerrry píše:Mě se to černé celkem líbí, ale to zadní křídlo se tam fakt maximálně nehodí. Interiér by byl hezkej s normálním volantem, ale to nastříkání na stříbrnou se mi líbí, taky o něčem takovým, čím bych si prosvětlil interiér, přemejlším. Ale zatím nevím, jakou barvu použít, abych to pak všechno sladil.

Rada - nedávej stříbrnou ani imitaci chromu :D Slunko je sviňa !
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Viki »

michal.filip.dj:
Mužeš sem hodit nějakou fotku co se s tou stříbrnou barvou stalo? Změnila barvu?
Taky si chci udělat v interiéru štříbrný prvky. Už jsem lakoval venkovní plast. lišty na chromovou barvu a jako poslední vrstvu jsem dal bezbarvý lak a už dva roky bez problému.
Poraď :hyu:
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od shotik »

on chtel asi spis rict ze se od toho dorzej paprsky slunicka. cili klidne muzes na dalnici ve 130km/h mit vypaleny oci :)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Accentdevil »

Nosit pri jizde bryle a je po problemu 8) :)
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od black_sheep »

svarecsky idealne, vid? 8)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od mayq »

Tak kopa sa na ne v dnesnej dobe uz podoba, hlavne aby boli D&G :-DDDD
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od Accentdevil »

Samej vtipalek tady :mrgreen:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
michal.filip.dj
**
Příspěvky: 100
Registrován: 29 črc 2008, 21:23
Bydliště: BOHUMÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od michal.filip.dj »

shotik píše:on chtel asi spis rict ze se od toho dorzej paprsky slunicka. cili klidne muzes na dalnici ve 130km/h mit vypaleny oci :)
PŘESNĚ , jak jedeš proti sluníčku a ta stříbrná palubnovka se ještě odráží přímo do očí není to vůbec dobré... už jsem si to chtěl dát do modré ale nechám tak už :D
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe - Bohumín

Příspěvek od DEDe »

sem na tech chromovych a stribrnych lacich cetl ze to neni dobre navenek ale jen do interieru a ono to drzi teda i venku na plastech kdyz se na to hodi vrstva bezbarvyho ?
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Odpovědět

Zpět na „Tuning“