kam se vsici podeli?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hanz píše:Týýýý brďo, já teda čumím! Že by to zas sklouzlo do těch samých kolejí jako klubové nálepky???? Vyprdněte se bando na to - základem týhle grupy je přece VLASTNICTVÍ autika Hyundai a ne odkud kdo je nebo co má za rodiče, to si nikdo nevybírá, ne?! Rozum do hrsti a rozvahu, není potřeba se zbytečně provokovat a hádat, stejně to tady nikdo nerozsekne.... Ještě jednou připomínám - spojují nás auta Hyundai a z toho by jsme měli vycházet. :wink:
Napsal si to krásně, lépe by jsem to nenapsal.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

A už je to tu znova!!!! :cry: Obrázek
A pak chcete něco řešít!!!!!Obrázek
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Neřešit a opustit toto téma - už nikam nevede :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

To bylo prvni, co jsem vysvetloval v nalepkach, ze nas spojuje vlastnictvi, ale to chlapec nepochopil...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Tak to je teda nářez. Tohle fórum jsem si velice oblíbil hlavně proto, že se tady scházejí rozumní a slušní lidé, kteří hledají rady, nebo je nabízejí a nebo si chtějí jen tak pokecat. Je jasné, že nejsme všichni stejní a někdy se v názorech rozcházíme, ale pro mne je důležité to, co nás spojuje - NADŠENÍ PRO AUTA HYUNDAI!!!! Podívejte se kolem na ostatní fóra a buďte rádi, že nám to tady tak funguje. Lidi NEBLÁZNĚTE!!!!!

P.S. Jsem tady každý den, někdy i několikrát, ale nemám potřebu se zapojovat do každé diskuze.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

hosi hosi, me prijde ze od pocatku fora zde ma nekdo tendenci se hadat, nechapu duvod...

Jsem odkojen z fora www.daewooclub.com, ktery jede uz nejaky ten rok a nikdy jsem tam nezazil to co tady, proste kecame o autech, i kdyz se nekdo zepta na uplnou kravinu, nikam ho neposilame jako obcas tady, ale proste mu odpovime prip. hodime odkaz na tema, kde uz se to resilo. tento web jsem zalozil aby i majitele HYUNDAIJU meli na cesko-slovenskem netu taky svuj "koutek" pro sebe a mohli resit problemy s auty, prip. se pochlubit co kde upravili. Nevim, korea asi neni to samy co korea :roll:
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

A co tak tohle nic neřešící téma ukončit - zámeček a šlus. Dyť s toho má člověk dojem, jako kdyby jsme se ve finále měli v Mimoni poprat a ne pobavit. :roll:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

No,ty jsi tady chyběl Hanzi :evil: -všechno pokazíš :twisted: :
Na konec se všichni dohodnou a sežerou mě řízky :shock: v Mimoni. :lol: Jen je nech-chlapci,nenechte se rozhodit 8) ,klidně pokračujte,všichni máte pravdu-BOJUJTE!!!!!!! :x ...................
Držím vám palce :!: ...........Mňam,mňam :lol:
A ty už Hanzi mlč :evil: -nebo tě udusím řízkem. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Borek píše:No,ty jsi tady chyběl Hanzi :evil: -všechno pokazíš :twisted: :
Na konec se všichni dohodnou a sežerou mě řízky :shock: v Mimoni. :lol: Jen je nech-chlapci,nenechte se rozhodit 8) ,klidně pokračujte,všichni máte pravdu-BOJUJTE!!!!!!! :x ...................
Držím vám palce :!: ...........Mňam,mňam :lol:
A ty už Hanzi mlč :evil: -nebo tě udusím řízkem. :lol:
:shock: Ha! Omlouvám se za pokus o zklidnění náznaků neshody! Jen pokračujte, já budu věrným přítelem Borka a jeho šniclů! V případě rvačky se dobrovolně stávám členem rozhodčí komise.... :lol:

Borku máš pravdu, jenom pravdu a nic než pravdu - k tomu nám dopomáhej HYUNDAI ( omlouvám se věřícím, pokud jsem použil něco nevhodně, ale já jsem bezvěrec a nechtěl bych zase vyvolat nějakou "plodnou" diskuzi ) :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

To jste mi teda dali. Čtu to toto téma už 30 minut tam a zpět. Začalo to nevinně až do stránky 2. Pak Vyki napíše dáme to na .CZ .... proč? Kdo se chce hádat toho doména neodradí. Nechme to tak jak je, žádné národnostní otázky ... .NET je pro všechny, nikoho nepopudí ani neodradí ... teda doufám. Já si myslím, že to Milosh udělal O.K. Tak jak máme naše!!! fórum udělané, běží na netu spousta dalších a taky je nikdo nechce přesouvat, předělávat apod. Hádavci byli, jsou a budou a je jedno jestli mají Hyundai, Škodovku nebo Mercedes a jejich fórum doménu CZ, NET, COM nebo rozsypaný čaj (rozuměj - čínštinu). Nechme přátelé tak jak je, s rozumem. Máme Knihu přání - co se nebude líbit, tak ať admin smázne podle vlastního uvážení nebo názoru většiny a hotovo. Máme Pokec - tam se každý může vyjádřit, pokecat, poplakat, zasmát i zanadávat. Tak Vo, co GO. Pojeďme dál tak jak jme tu a všichni (teda kdo chce a já myslím, že chce většina). P. S. Vyki jen sem netahej politiku, z té je nám všem nablití. Piš jakou barvou chceš, byť je ta červená méně kontrastní než černá. Je tady spousta fajn lidí a odborníků se kterými si určitě většina dobře pokecá i poradí. Tak že, si myslím, aby jsme tohle téma již uzavřeli.
Mejte se všichni fajn a sorry za tak dlouhej článek.
Uživatelský avatar
Masarina
*
Příspěvky: 62
Registrován: 15 srp 2005, 10:12
Bydliště: Plzeň jih

Příspěvek od Masarina »

Založtě ještě pár takových "poklidných" témat a pojedeme leda tak do PRDELE a ne někam na sraz.
New Santa Fe 2.2 CRDI Elegance
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Masarina píše:Založtě ještě pár takových "poklidných" témat a pojedeme leda tak do PRDELE a ne někam na sraz.
HAHAHA, myslíš, že Mimoň je v pr..li? Ďoura to je, ale kousek vedle :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

myslim ze byste si to vy co mate zajem o novou domenu vyresit osobne nekde na srazu s ostatnima clenama :roll:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Zaaaadny strachy...Vyki dal navrh, my odpovedi...PRO se vyjadrili asi tak 3 lidi, takze se to asi zamita..a vy ostatni jste se k tomu meli vyjadrit taky, je to i vas klub..byli i horsi diskuse a ja budu hajit to, proc ma klub takovou podobu...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Hardcam píše:Zaaaadny strachy...Vyki dal navrh, my odpovedi...PRO se vyjadrili asi tak 3 lidi, takze se to asi zamita..a vy ostatni jste se k tomu meli vyjadrit taky, je to i vas klub..byli i horsi diskuse a ja budu hajit to, proc ma klub takovou podobu...
musim souhlasit :roll:
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“