Tak jsem projel ix35 :-)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od zdenek76 »

dnes tu byl na poradě soused, chce kupovat Qashqai 1.6 benzin pro ženu do města, no docela jsem koukal, to je pro ix35 velmi silný soupeř, Qash stál se vším všudy 384t Kč s DPH, díval jsem se a oproti ix35 1.6 za 410t Kč měl letmým pohledem Qash navíc klimu (u Hyu +30t), tempomat (Hyu nenabízí), BT handsfree (Hyu nenabízí) či plnohodnotnou rezervu. Navíc dostal i přesný rozpis a ceny jednotlivých garančních prohlídek. Ještě mu tedy kouknu u konkurence, ale pod 400t se dá asi těžko sehnat něco srovnatelného.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Hardcam »

No a jak dlouho se dela Qash a jak dlouho ix35? At to pan srovna s nejakou novinkou a ne s vybehovym modelem. :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od zdenek76 »

však to jo, tak stejně se ten ix35 ještě neprodává, takže to bylo jen takové zamyšlení, na druhou stranu bude mít už Qash vychytaný ty úvodní mouchy, který nový model první rok dva provází
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Proboha všechno, jen ne Quas... To není Nissan, ale kompletně Renault! Doporučuju mu pořádnou předváděcí jízdu a ať se soustředí hlavně na zvuky a chování zadní nápravy.
Podrobnější být nemůžu, ale to ať radši chodí pěšky.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od black_sheep »

hlobilp píše:laxo18: no ty udaje co pisou jim neverim.... nebo bych mel? sami o tom tady pisete.... Stejny auto ma o 20kW vyssi vykon a zrychleni naprosto stejne? To je nejaky divny.
to je uplne normalni u hyundaie. jednou na necem zmerili zrychleni pro dany motor/auto a pak uz ho pisou vsude stejny :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Hardcam »

Koukat na zrychleni u SUV to je jako koukat u Ferrari na objem zavazadlovyho prostoru :roll: nmikdy jsem na zrychleni pri koupi nekoukal, ani nevim, kolik nase auta maj, Ela ma snad 11 sekund ci tak nejak. Nepodstatny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od pepan »

já když sem kupoval galla..tak sem nevěděl ani kolik to jede :lol:
a zrychlení?? ..počítám 20-25 sekund :mrgreen: =D>
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od zdenek76 »

Mr. HYUNDAI píše:Proboha všechno, jen ne Quas... To není Nissan, ale kompletně Renault! Doporučuju mu pořádnou předváděcí jízdu a ať se soustředí hlavně na zvuky a chování zadní nápravy.
Podrobnější být nemůžu, ale to ať radši chodí pěšky.
však Renault není špatný auto :wink: , ne Qash tady mají v autoškole takže dostává docela sodu a je bez problémů, jinak když jsem viděl ceník, tak se ani nedivím, že těch Qash tolik jezdí
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od laxo18 »

ja som myslel na hodnoty co udava hyundai vseobecne nie len na to zrychlenie u ix35
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To zdenek: Moje mínění o Renaultech, které jsem si udělal na základě zkušeností jednoho nejmenovaného značkového servisu, jen tak něco nezmění. Považuji je za jedny z nejhorších aut na trhu. A své mínění o Quah.. a spol. mám taky na základě zkušeností jiného nejmenovaného značkového servisu. Pořizovací cena není všechno a někde se prostě ušetřit při vývoji nebo výrobě musí. A zrovna u těchto dvou značek jednoho koncernu to je vidět hodně brzo :( .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od pepan »

té furt dokola.toto.. :roll:
já mám zase nahovno zkušenosti s :hyu: a jejich zasraným posraným debilním servisováním a nemožu ani píp na octáfky,pasata,jeepa a fordy...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od zdenek76 »

Mr. HYUNDAI píše:To zdenek: Moje mínění o Renaultech, které jsem si udělal na základě zkušeností jednoho nejmenovaného značkového servisu, jen tak něco nezmění. Považuji je za jedny z nejhorších aut na trhu. A své mínění o Quah.. a spol. mám taky na základě zkušeností jiného nejmenovaného značkového servisu. Pořizovací cena není všechno a někde se prostě ušetřit při vývoji nebo výrobě musí. A zrovna u těchto dvou značek jednoho koncernu to je vidět hodně brzo :( .
však tam mám u Renaultu taky smajlíka, to bylo myšleno ironicky, Renaulty jsou takový auta, co si žijou vlastním životem a taky opravy jsou tam poměrně drahé. Quash hodnotit moc nemůžu neb mě to auto nikdy nezajímalo, znám jen starý Nissany a to byly stroje (P10, Sunny, Maxima, ...), ale po kopulaci s Renaultem bych se nedivil že jde kvalita dolů.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To zdenek: Toho smajlíka jsem přehlíd, nějak nejsem při pondělku ještě nabootovanej ](*,) . Dnešní Nissany už bohužel dávno nejsou to, co bývaly třeba před 20 lety. Poslední dobrý auto byla Almera. Co používají platformy, převodovky a motory Renaultu (diesely), tak je to tragédie. Já jsem k servisu, který dělá taky Nissany přišel jak slepý k houslím, ale to co jsem viděl mě docela zklamalo.
To pepan: Tvůj největší problém je, že Galloper není :hyu: , je to produkt HYUNDAI Heavy Industries, tedy dnes již úplně samostatného subjektu, který s Hyundai Motor Company nemá nic společného, kromě osoby zakladatele :cry: . A proto je ten servis a zásobování ND tak na ho..o, jak je, bohužel.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od Hardcam »

Mr. H: nezavazne bych si tipnul, ze jde o Renault Praha Zlicin...praktiky tohoto prodejce jsou mi dobre zname aneb servisni knizka neznamena vsechno.
Co se Renaultu tyce, moc jsem si oblibil jednoho VelSatise 3.0dcV6. Temer kazdy den jsem v jednom autoservisu. Nestava se casto, ze by tam nestal na rampe, majitel zoufalej, zahada nevyresena a to kvantum penez za opravy se neumite predstavit. Ale ten motor, to je neskutecny monstrum a ty sedacky, chapu, ze se tomu v bazaru dalo tezko odolat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Tak jsem projel ix35 :-)

Příspěvek od black_sheep »

Mr. HYUNDAI píše:To zdenek: Moje mínění o Renaultech, které jsem si udělal na základě zkušeností jednoho nejmenovaného značkového servisu, jen tak něco nezmění. Považuji je za jedny z nejhorších aut na trhu. A své mínění o Quah.. a spol. mám taky na základě zkušeností jiného nejmenovaného značkového servisu. Pořizovací cena není všechno a někde se prostě ušetřit při vývoji nebo výrobě musí. A zrovna u těchto dvou značek jednoho koncernu to je vidět hodně brzo :( .
mel jsem to stesti nebo smulu si prohlednout, pripadne neco pomahat a nebo primo opravovat na par renaultech. prijde mi, ze tam ve francii moc pijou vino a malo se zabyvaji tim, jestli maj ty auta dobre postaveny. takze plny souhlas - renaulta domu nechci. z francouzu spis peugeot, ale ty "7" rady se mi silene nelibi po strance designu.

abych nekritizoval vsecko okolo, tak hyundai take neni etalon kvality, ale prijde mi ze stavi auta pomerne chytre. ano, taky ma kazdy auto par reseni kde by si clovek zanadaval, kterej vul to nakreslil a vymyslel zrovna takhle - nekdy je videt ze se proste snazi minimalizovat naklady a resi veci co nejjednoduseji. ale jako celek - spokojenost.

je teda fakt ze tady na foru je posledni dobou vice lidi co si stezuje a spokojeni majitele mlci. pusobi to na me dost blbe. nemit osobni zkusenost s tolika hyundaiema (nejen ty co jsem vlastnil) tak bych vahal zda-li dalsi auto vubec :hyu: bude. ale diky tomu si uvedomuju to, ze tady je urcite spousta spokojenych majtelu ktery forum jen ctou a neprispivaji / nechlubi se.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“