Mimoňský setkání

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

Masarina:tak uz to neres a bud v poho,ale jen nam to prislo takovi nespolecensky vis jak ;) sia 16v
Jiřa
Reklama
 

Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

je videt, ze se zadarilo, asi priste rozsirim rady. Ale mam strach, ze budu jak chudej pribuznej se svym veteranem. Ale par sprintiku bych si dal, coz o to...:)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ryba píše:je videt, ze se zadarilo, asi priste rozsirim rady. Ale mam strach, ze budu jak chudej pribuznej se svym veteranem. Ale par sprintiku bych si dal, coz o to...:)
neboj - nebudes :)) zalozime tam veteranskou radu :)) precejen, snad by melo prijet vic scoupecek nez v sobotu, prijezd puvodne slibilo asi 8 scoupecek a byli jsme tam jen tri!!! :roll:
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

ryba píše:je videt, ze se zadarilo, asi priste rozsirim rady. Ale mam strach, ze budu jak chudej pribuznej se svym veteranem. Ale par sprintiku bych si dal, coz o to...:)
Je nás víc s vetránem .... 8)
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Lukino, ale auto máš fakt parádně zachovalý
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Jirka1 píše:Lukino, ale auto máš fakt parádně zachovalý
tak jménam auta Ti děkuju, nicméně mám docela hodně dlouhý seznam věcí, které chci udělat.
Mimo jiné ten seznam končí položkou: celková renovace, kterou plánuju za pár let. Ještě sedm let a požádám o veterán reg. značky :D
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

bůů ja jeste nestihnul novej lak takze moje auticko vypadalo trosku jako trhan - proste dite ulice :lol: a to jsem mu uz opravil co se dalo - jen se teste na pristim srazu - bude mit lepci lak nez Hanzuv accentik!! :twisted: :P :lol: (nic ve zlym)
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

nejde o stari a o vykony...ale o to jaky jsme ridici...samozrejme ty nejlepsi, zeano
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

black_sheep píše:bůů ja jeste nestihnul novej lak takze moje auticko vypadalo trosku jako trhan - proste dite ulice :lol: a to jsem mu uz opravil co se dalo - jen se teste na pristim srazu - bude mit lepci lak nez Hanzuv accentik!! :twisted: :P :lol: (nic ve zlym)

Black_ sheepe a že né???
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Pánová, omlouvám se že jsem nedorazil ale byl jsem celej weeknd v práci. Díky mě jste si ale v Mimoni mohli nakoupit v TESCU ktere jsme jako jedno z mnoha přestavili ze zeblešené EDEKY.
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

On byl nějaký sraz? Tak to mi uniklo, škoda. Poslední dobou nemám na internet moc času, řeším problémy s rodinou, stěhování a do toho ještě ztráta zaměstnání, je toho trochu moc najednou. Snad se zjevím na příštím srazu, jestli vůbec ještě nějaký bude. Koukám že hádky a žabomyší spory jsou tady u některých lidí něco jako sport, tak nevím jestli to ostatní nepřestane bavit, jezdit na další srazy.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Já osobně si myslím, že pokud kdokoliv chce sedět s někým sám někde stranou, je to jeho věc, nikdo nemůže vědět co ho žere. Já mám zase problém s navazováním komunikace, takže dík všem , kteří mě oslovili. Byl jsem nevyspalej po noční a docela rád jsem jen v klidu pozoroval ten cvrkot kolem. Fakt se mi srazík líbil a myslím, že poděkování všem kteří se dostavili je na místě i když se bavili po svém. Já se na další sraz těšim a přijedu klidně jen očumovat a relaxovat.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Jouda píše:
black_sheep píše:bůů ja jeste nestihnul novej lak takze moje auticko vypadalo trosku jako trhan - proste dite ulice :lol: a to jsem mu uz opravil co se dalo - jen se teste na pristim srazu - bude mit lepci lak nez Hanzuv accentik!! :twisted: :P :lol: (nic ve zlym)

Black_ sheepe a že né???
joudo a ze joo? :) vsecky svy nadeje ted vkladam lakyrum a klempirum :)
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Mimochodem - vaše dohady o kráse auta jsou naprosto zbytečné, protože nejkrásnější ze všech H bude vždy má Lantra :D i kdyby mě táhli na laně 8)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mackoj píše:Mimochodem - vaše dohady o kráse auta jsou naprosto zbytečné, protože nejkrásnější ze všech H bude vždy má Lantra :D i kdyby mě táhli na laně 8)
nene moje (i ivanovo) s-coupé :lol: :lol: :P :twisted: pak s velikym odstupem borkovo coupé nasledovany vasima coupeckama :twisted: :P ikdyz musim uznat ze me lantra docela zaujala a kdybych ted vybiral auto tak ji asi rozhodne vemu v uvahu vic nez driv!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“